КарамбОлька• 22 апреля 2024
Батьки просять купити квартиру. Що я кажу не так?
Батьки за все життя назбирали кошти , тис 50 дол. Живуть в Київ обл.
Постійно мене тероризують розмовами, що все життя пахали і гроші пропадуть. Я взагалі не хочу, щоб цього часу вони тратили ці гроші, я хочу щоб вони лишились їм на старість.
Доця, купи внукам квартиру. Я б вже купила ту квартиру, щоб вони здавали, але це вторічка старий фонд.
На хорошу квартиру цих грошей тут де ми живемо не вистачить. Чоллвік не хоче ні цієї квартири, ні докладати кошти. Ввн взагалі негативно налаштований через всю ситуацію в країні і прогнози нашого перебування тут невтішні. Я не хочу його ламати, ці гроші це все що в нас є. Ми в підвішеному стані. Мама цього не розуміє, вона не розуміє як це не я в нашій сім´ї керую.
Просить купити в старих домах і здавати.
Я кажу поки окупиться від здачі вкладення цей будинок буде безнадійно старим і треба буде вкладати в ремонт такі ж кошти, як вклали зараз в квартиру. Діти не захочуть все одно жити в цій старій квартирі в старому домі 60-80 років будівництва, вони виростуть через 20 років. Зараз нам всім є де жити.
Зараз взагалі ні до чого вкладати гроші в квартири.
Скажіть, я не права? Цей прес на мене дуже давить. Батькам 60 і 65 років, мама працює ще, батько на пенсії. Трохи торгують додатково. Здають другий будинок ще в дворі. Їм на життя вистачає, гроші закопані в банці на городі.
Що мені робити з цими грошима?
Психологічка• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
А з банками у нас ризиків немає?
Я вже нічому не здивуюсь, коли на очах все руйнується
Поки є вливання з Заходу і Америки- то немає. Бо є фінансування. Це моя особиста думка. Ну є і над доллари, але якось більше в банку… ну в нас менша сумма ніж у вас.
Ну або реально вкладатися в ЖК в західних обл… скоріше за так будемо робити…
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Викопайте банку, розкладіть гроші по 3-4 вкладам з ТОП5 банків в Україні. Отримуйте невеликі, але відсотки. Гроші повинні працювати. Квартиру зараз можно купувати, якщо ви готові до постійних квартиранів багато років поспіль і знайдеться вариант такої квартири, в яку не треба буде нічого вкладати, открім зміни замку в дверях. І локація цієї квартири та її розташування відносно метро буде приносити не менше 10 000 на місяць+комунальні. Плюс, в перспективі, розташування квартири має сприяти її подорожченню мінімум на 5% на рік.
Сама твереза порада - але 98% дописувачів затопчуть)))
Любви вам!• 22 апреля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Мені тих батьків шкода
Збирати кошти, просити доньку допомогти вкласти їх, а донька грається боюсь/не боюсь, вигідно/невигідно
Автор, скільки вам років
40 же є .
Автор, скільки вам років
40 же є .
100%!
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Мені тих батьків шкода
Автор, скільки вам років
40 же є .
Автор, скільки вам років
40 же є .
Ні, 40 нема.
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
Їм є де жити, є ще один будинок в дворі для здачі. Їм є на що жити. Хай би ці гроші були на старість.
Мені є де окремо жити. Є ще земельна ділянка, яку можна теж продати.
Я взагалі не розумію що буде зі всіма цими житлами. Мені важко прийняти це рішення працю їхнього всього життя вкласти в якусь 1 кімнату і залишити їх ні з чим
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
ЕлькиПальки• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Зараз он прогнрзують на травень, червень взагалі якийсь армагедон. Як люди не бояться вкладатися?
Я прошу почекати хоч до кінця літа що воно буде. Що скажете?
Я за Вас)
Батьки чоловіка, у котрих був великий гарний дім купили собі квартиру в маленькому районному центрі й додатково років 15 доглядали тітку за 1км квартиру. Все для синочка й онуків. Тітка померла на новий 2022р. Місто в окупації на лінії фронту. Батьки тепер бомжи закордоном в стражданнях.
Цей наш менталітет, що головне десь осісти на землі з кучею квартир, зараз неначасі. Нам зараз як євреям треба бути: своє ремесло та котомка з грошима...
Психологічка• 22 апреля 2024
Я наприклад вмовляю батьків в Дніпрі хоч щось продати, щоб в кеш перевести. Бо мені стремно. Я дружина військово, і раціонально дивлюся на ситуацію…
Це правда що з нашого боку ЗСУ економлять снаряди як можуть…😱 сподіваюсь зараз ситуацію змінять пакет допомоги від США.
Бо на тому тижні це ж звіздець повний в Дніпрі…, і постійно далі розвіди кружляють … гнилі паскуди!🤬
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ні, 40 нема.
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
Послухайте
На кожну слушну тут пораду, у вас 101 відмовка
Це не той сайт, де сидять специ в питанні нерухомості та економіки
У самої лежать кошти за продану в січні 22 року квартиру.
Але я легко ставлюся - ну бахне, пропале - аби живі-здорові були.
Гроші це фігня
А ось банківські кошти - на вашому місті я би вклала в покупку 2 смарт квартир . Навіть трьох
Гроші це фігня
ЕлькиПальки• 22 апреля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Після грошей в банці на городі поржала, можна виходить з теми
Чого?? В селі багато такого знаю є. Фермери, наприклад)
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Зато на юге и за 20 можно, забитое село правда , но до моря недалеко )
Кстати , даже бесплатно дают , там где никто не хочет жить , погуглите
Гуглила. Не знайшла
Психологічка• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Підтримую! Я теж в шоці від людей.., може в них війна десь «там»… не знаю… або реально настільки не цікавляться ситуацією на фронті…😧
Армагедон- бо немає чим вже збивати ті кляті ракети…😢 і також будуть в Україні потім F-16. Ото така дискотека почнеться… 😰
Сиреневая цапля• 22 апреля 2024
Ото Європа виграє від нашої війни
Українці поповнять генофонд та скуплять всі неліквідні об’єкти нерухомості
Яжемать Мне можно• 22 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
а вы знаете сколько стоит жилье в Испании? я занималась этим вопросом - можно на 50 тыс купить.
тут еще вопрос, а как легализировать в Испании бумажки из банки в огороде, которые люди с небольшими зарплатами всю жизнь копили.
Давно без алко• 22 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
А ці гроші під відсоток в банк покласти як варіант? Чи не довіряєте банку в Україні?
Ну або ж купляти десь на Заході України.
В центральній та східній частині, я б не купляла… навіть в моєму Дніпрі. Не знаю як люди купили тиждень тому квартиру в сталінке за 150 тис долл… безстрашні якісь, або їм ті гроші лишні… не розумію людей… ми багато в банк перевели з -під подушки. Бо не дай Бог що станеться, хоча б в банку гроші будуть, а не шукати під завалами… 😩
В моєму райцентрі в ЦУ, в минулому році розкупили все житло, яке стояло роками.
Психологічка• 22 апреля 2024
Ответ дляДавно без алко
ЦУ райцентр буває різний)))
Гадаю що там більш менш безпечне місце, вірно?
Вічний двигун• 22 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не проблематичнр є рієлтори мають своі сторінки і вони ьеруть за таке % і ремонти роблять і меблюють і здають по тис дол правда собі беруть в місяць 40% але все рівно вигідніше нід вдома
ну ось по таким коментарям одразу видно, що ви не здавали квартиру навіть в своємі місті)
Тюрюнь_Тюнь• 22 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
Якраз і помиляєтесь здаю дві хочу продати купити одну за кордоном
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Гуглила. Не знайшла
Ссылка не вставляется
Можете по названию статьи погуглить
Программа «Дом за один евро» в Италии: как работает схема и стоит ли игра свеч
29 марта 2023 года Автор: Светлана Лукьянова 13473
Знаменитая программа «Дом за один евро» доступна и для иностранцев . Рассказываем, к чему нужно быть готовым при покупке «бесплатного» жилья, как подать заявку, где искать такие объекты и даёт ли сделка право на итальянский вид на жительство.
Дом за один евро в Италии: как это работает
Продажа недвижимости за один евро – это инициатива правительства Италии, которая распространяется на многие удалённые от цивилизации итальянские муниципалитеты.
Цели акции – остановить отток населения, способствовать экономическому развитию населённых пунктов и восстановить эстетичный облик таких поселений.
Проблема оттока жителей стоит настолько остро, что некоторые муниципалитеты предлагают не только «бесплатные» дома, но и пособия для тех, кто согласится туда переехать.
Например, муниципалитет Пресичче-Аккуарика в итальянском регионе Апулия объявил о предоставлении безвозвратного взноса на сумму до €30 тыс., чтобы покрыть 50% расходов, связанных с покупкой жилья в этом месте. Правительство Сардинии также предлагает субсидии размером до €15 тыс. людям, приобретающим жильё в малонаселённых городах острова.
При этом даже нерезиденты Италии имеют возможность присоединиться к программе домов за €1.
Можете по названию статьи погуглить
Давно без алко• 22 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
ЦУ райцентр буває різний)))
Зовсім, ні. Поряд вузлова станція ім.Шевченка
А Я Самая Самая• 22 апреля 2024
Обязательно купите, но желательно дом с учасником в пригороде, тогда деньги точно не пропадут
Банка з медом• 22 апреля 2024
а я підтримую автора. зараз вкласти останні гроші в житло - ну так собі ідея. я ще розумію, коли люди забезпечені і вкладають гроші, бо є надлишок, їм ті 50 тис. рік збирати. а тут пенси все життя копійка до копіки і що далі буде ніхто не знає.
Крижана бурулька• 22 апреля 2024
Если так и продолжите хранить их в банке на огороде, то через несколько лет сможете их только выкинуть...Или положите на счет, или купите недвижку, которая быстрее окупится и в случае чего быстро продасться - а это всегда небольшой метраж / однокомнатная/ смарт с ремонтом в новострое.
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ссылка не вставляется
Можете по названию статьи погуглить
Але це непридатне для життя житло, в яке треба вкласти гроші і час
Психологічка• 22 апреля 2024
Ответ дляДавно без алко
Я не орієнтуюся нажаль) але гадаю, що як мінімум військових або нафто обʼєктів там немає…
Инфотуфелька• 22 апреля 2024
Автор купите однушку за 50 т, в Киевской области. Ее можно сдавать за 10-12 т.
Однушка быстрее всего окупается и быстрее всего продается.
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ну да , о лакшери никто и не говорил .
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Однушка за 10-12 в области ?
Это Киевские цены
Крижана бурулька• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ні, 40 нема.
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
Але до чого тут вік?
Ви вважвєте мої страхи невиправдані?
а вот земельную ділянку я бы на вашем месте продала и как можно быстрее...
БершкомангоЗар• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Однушку я не розглядаю. Ну шо це за квартира?
Ви ж хочете, що батьки краще жили! Купіть однокімнатну квартиру, здавайте в оренду, кошти нехай батькам на карточку висилають. І все! І батькі ситі, і кошти цілі.
Квартира - це нерухомість, вона не повинна ’окупитися’, ці гроші нікуди не діваються, вони вкладені в квартиру, яку можна з часом продати.
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ну да , о лакшери никто и не говорил .
Так ти не маєш право власності на той будинок. Вкласти 50 тис в ремонт і не мати право власності і перепланування? Серйо?