КарамбОлька• 22 апреля 2024
Батьки просять купити квартиру. Що я кажу не так?
Батьки за все життя назбирали кошти , тис 50 дол. Живуть в Київ обл.
Постійно мене тероризують розмовами, що все життя пахали і гроші пропадуть. Я взагалі не хочу, щоб цього часу вони тратили ці гроші, я хочу щоб вони лишились їм на старість.
Доця, купи внукам квартиру. Я б вже купила ту квартиру, щоб вони здавали, але це вторічка старий фонд.
На хорошу квартиру цих грошей тут де ми живемо не вистачить. Чоллвік не хоче ні цієї квартири, ні докладати кошти. Ввн взагалі негативно налаштований через всю ситуацію в країні і прогнози нашого перебування тут невтішні. Я не хочу його ламати, ці гроші це все що в нас є. Ми в підвішеному стані. Мама цього не розуміє, вона не розуміє як це не я в нашій сім´ї керую.
Просить купити в старих домах і здавати.
Я кажу поки окупиться від здачі вкладення цей будинок буде безнадійно старим і треба буде вкладати в ремонт такі ж кошти, як вклали зараз в квартиру. Діти не захочуть все одно жити в цій старій квартирі в старому домі 60-80 років будівництва, вони виростуть через 20 років. Зараз нам всім є де жити.
Зараз взагалі ні до чого вкладати гроші в квартири.
Скажіть, я не права? Цей прес на мене дуже давить. Батькам 60 і 65 років, мама працює ще, батько на пенсії. Трохи торгують додатково. Здають другий будинок ще в дворі. Їм на життя вистачає, гроші закопані в банці на городі.
Що мені робити з цими грошима?
Мэри Попкинс• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Однушку я не розглядаю. Ну шо це за квартира?
Автор,что значит вы не рассматривате? Деньги не ваши. Вас просят помочь купить. Родители сейчас хотят получать какие-то дивиденты. Вам же обещают что это останется в наследство.
Не слишком ли вы много на себя берете командуя?
Невидимка• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
ну и зря.Для старта детям-более чем достаточно. А на сдачу самый горячий вариант
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Купите котлован, тыс за 35, остальное на ремонт и сдавайте!
Зачем вам прям рядом с вами? Недвига все равно вырастет, продадите и купите другое. Вторичка и панелька точно не вариант.
Родители правы! Мой котлована за 2 года на 45% вырос, а живая квартира с доками ещё больше.
А,котлован батьки налякані категорично і як вони не бачать живою існуючої квартири, то в них серцевий напад. Вони впевнені, що це тбов´язково розвод і поки побудується і чи добудується, то вони не витримають
Вакцениро Вона• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
У меня у мужа у сына у девушки , а у нас у дочки юбилей 10 лет
вкрации мона
Вапщета• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
За 50 тис, ага
А в Италии за €20 тыс в курортном городке не хотите?
Бутерброд и я• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Вы как здрасте
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
вкрации мона
В топі тема Девушка сина моего мужа
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ дляВапщета
Вірю вірю
КаваЗМолоком• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Під оренду найбільш ліквідними є якраз однушки. Коли діти виростуть, продасте, добавите і купите більшу
МастерЮля• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Тоді за ці кошти нічого іншого ви не знайдете, тільки однушка. Моя однушка в Києві 45 тис, без ремонту була. Хіба що пригород, на етапі будівництва щось шукати
Кили и Манджаро• 22 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
немного подкопите и в Бургасе купите квартиру, и отдыхать сами будете и сдавать можно (на берегу ЧМ).
Якраз те саме хотіла написати. Або під Варною. Щрб і море, і цивілізація)))
ГейТуда• 22 апреля 2024
Викопайте банку, розкладіть гроші по 3-4 вкладам з ТОП5 банків в Україні. Отримуйте невеликі, але відсотки. Гроші повинні працювати. Квартиру зараз можно купувати, якщо ви готові до постійних квартиранів багато років поспіль і знайдеться вариант такої квартири, в яку не треба буде нічого вкладати, открім зміни замку в дверях. І локація цієї квартири та її розташування відносно метро буде приносити не менше 10 000 на місяць+комунальні. Плюс, в перспективі, розташування квартири має сприяти її подорожченню мінімум на 5% на рік.
Невидимка• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
тут тоже можно понять.Стройку могут законсервировать в наших условиях.Лучше помогите им найти существующую. За ваши деньги вполне можно,если постараться
Пишна молодиця• 22 апреля 2024
Автор, сдаётся все. При чем здесь старый фонд. Помогите им купить для них квартиру под сдачу.
Вакцениро Вона• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
что вас так веселит?
вопреоре ничего , не парьтесь
Вапщета• 22 апреля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Святошинский район, около лавины.
Это где Фундамент начинал строительство микрорайона?
Света С Приветом• 22 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
небольшие проценты? а оно надо? доллар за год на сколько вырос- и все просело? сколько тех процентов, они по количеству не вытянут инфляцию.. обвал бакса- прощай деньги.
проходили.
ГейТуда• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Це кваритра, яку найлегше здати і найлегше привести до ладу після квартирантів. І найлегше продати. Плюс, у перерахування на метри квадратні, однокімнатна квартира - найдорожча квартира в оренді.
Жена сантехника• 22 апреля 2024
Вас же не спрашивали Вашего мнения: что делать с деньгами?
Вас попросили за деньги. которые Вам не принадлежат, помочь купить квартиру.
Пишна молодиця• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Что значит не разглядываю. Вы тут лукавите.
Им для пассивного дохода можно и старый фонд для сдачи.
Или Вы разглядывате с перспективой под себя. Тогда не врите нам своей заботой о родителях.
И даже не поняла с какого боку Ваш муж к этой ситуации.
Вапщета• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Вірю вірю
Я вас вряд ли удивлю: купили с пособий на детей
Это вам не что-либо как
Жена сантехника• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Вы и рассматривать ничего не должны.
Это дело Ваших родителей.
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Автор , они там дорого закопаны ? Родители их хоть поверяли ? Может они уже того
Пацака-задирака• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
За 50 тис, ага
Легко , там полно сел и дешевле можно , но фиг сдашь
ГейТуда• 22 апреля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
проходили.
А на долари, закопані в городі, як інфляція впливає? Яка різниця, на скільки віріс долар, якщо гроші зберігаються у доларах? На долари в городі проценти - 0,0. На долари в банку проценти 1%. Так де краще, щоби вони лежали?
КарамбОлька
• 22 апреля 2024
Ответ дляПишна молодиця
А з того, що вони розраховують в складчину з нами купити хорошу квартиру, щоб вона потім внукам була. А чоловік каже ми тут жити будемо навряд чи і не хоче ні в що вкладатися
Смешнюча• 22 апреля 2024
Автор,а не дай Боже прилетить в той город чи вони забудуть де закопали?Дійсно,хочуть - купіть де зможете,обговоріть це з батьками.Не хочете старий фонд - є і новобуд за таку ціну,подивіться Атлант забудовник біля Києва, Коцюбинське,7 хвилин до метро Академмістечко.Знайти і за кордоном можна,просто складніше обслуговувати,да і просто шукати.