АяВсёЗнаю• 22 апреля 2024

Магистратура. Да или нет?

Заканчиваю последний курс в университете. Стоит вопрос идти дальше или нет.. я на распутье. Очень тяжело даже сейчас, не знаю смогу / не смогу. Но хотелось бы стать хорошим специалистом, поэтому и думаю. Заканчивали ли вы магистратуру?
Результат:
вже голосів: 65
29 (44.62%) Закончила, не жалею
12 (18.46%) Не заканчивала и не надо
11 (16.92%) Тык
10 (15.38%) Закончила, зря
3 (4.62%) Не заканчивала, жалею
Угги в горошек• 22 апреля 2024
Вы молоды и не знаете, что та магистратура последние годы, мы заканчивали вуз давно, специалистами выходили. Проголосовать не смогла. По теме- да, заканчивать, ваш бакалавр никому не нужен
Угги в горошек• 22 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Мне кажется , что трата времени, я бакалавр, со мной работают магистры, разницы 0
Ага, только при повышении аозьмут магистра, а бакалавра
Угги в горошек• 22 апреля 2024
Ответ дляВідморожена
обьясните. бакалавр - это законченное высшее? я не из этой оперы, как и мои коллеги. все репу чешут
По закону- типа да, это европейский стандарт, а на практике- на работу магистра возьмут
Дикая Роза• 22 апреля 2024
Якщо ви не стали гарним спеціалістом до кінця бакалаврату, то рік магістратури мало що змінить. На магістратурі не відкривають унікальні секрети успіху і не влаштовують на гарну роботу, магістратура це просто закриття предметів(як і на бакалаврі), щоб отримати папірець, який навряд чи вам знадобиться в житті
Анонім Завгосп• 22 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
На магістратуру нема ЗНО
Да? Английский уже не нужен? Раньше надо было сдавать
Анонім Завгосп• 22 апреля 2024
Ответ дляДикая Роза
Не все мечтают реснички наращивать.
Мания-Величия• 22 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Возьмут у кого голова варит, уж я то знаю, поверьте)
Творческий типаж• 22 апреля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
В Шевченка 5 років назад не був потрібен точно.
Творческий типаж• 22 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
А кому потрібен магістр без досвіду?
бЭйбА• 22 апреля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Степень магистра нужна на перспективу, чтоб потом в 40 лет не задавать ЗНО и тратить кучу времени, потому что без этого диплома не можешь получить руководящую должность. Учиться гораздо легче и проще в юности, когда обучение идёт по накатанной.
Магістр йде після бакалавра. Яке ЗНО?
бЭйбА• 22 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Я 82 р.н., маю ступінь і бакалавра, і магістра. На магістра пішла, бо планувала наукову кар´єру, вступила до аспірантури. Але далі вже не так сталось, як гадалося.

Одногрупниця закінчила лише бакалавра, їй це не завадило зробити кар´єру.

Ще одна одногрупниця закінчила бакалавра, пішла працювати, через кілька років пішла на магістерку за суміжним фахом, щоб підсилити себе як фахівця.

Кожен обирає сам для себе, що йому треба.
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ответ длябЭйбА
Магістр йде після бакалавра. Яке ЗНО?
Не ЗНО, але єдиний екзамен (здається, така його назва) здають.
В шоколаде• 22 апреля 2024
Ось, знайшла інфу:
Єдиний вступний іспит (ЄВІ)

Єдиний вступний іспит – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Вступне випробування передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором учасника) та загальної навчальної компетентності.

Вступне випробування проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

Тест містить два два блоки завдань – тест загальної навчальної компетентності (максимально 33 бали) та іноземної мови (максимально 30 балів). Отримані учасником тестові бали переводяться у бали за шкалою 100-200 балів для участі у вступній кампанії.

Завдання тесту укладаються відповідно до програми тесту загальної навчальної компетентності для вступу в магістратуру та програми тесту з іноземних мов для вступу в магістратуру
Дикая Роза• 22 апреля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Не все мечтают реснички наращивать.
Не всі, хто після бакалавра не пішов в магістратуру, нарощують вії. Не тіште себе
Творческий типаж• 22 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
І в чому проблема підготуватись і здати його, якщо так потрібен ступінь магістра?
Анонім Завгосп• 23 апреля 2024
Ответ дляДикая Роза
Не все, конечно. Но все, кто с мозгами - получает диплом магистра.