Ограничить консульские услуги для мужчин за границей

С завтрашнего дня мужчина за границей не сможет сделать укр паспорт
показать весь текст
Shoosha 23 апреля в 12:01
Ответ дляvidivan
Чехія: написали те саме.
Всі? Чи тільки видачу закордонних паспортів?
Пиона 23 апреля в 12:04
Ответ дляShoosha
Девчонки, отбой паники. Сегодня в Польше друзья подавались. Принимают документы. Но временно не выдают, говорят сбой технический
https://pasport.org.ua/news/pryzupyneno-vydachu-ho...
Ну так приймати приймають, а ось видавати будуть тільки з предʼявленими військово-обліковими документами.
9 2
О_Юми 23 апреля в 12:06
Ответ дляЮля Неюля
Если человек не соображает, что нужно защищать свое государство, а не бежать заграницу, то его нужно возвращать силой.
А то сидят патриоты на теплых местах, пока другие годами в окопах без права на ротацию, ждут конца войны, чтобы вернуться. Чужими руками жар загребают, фу.
Я бы не только дала депортацию таким мужикам, но и срок лет на 10 каждому после войны. Если выживет на боевых
Урапатріотизм головного мозку
22 8 1
Irina-5d24 23 апреля в 12:06
Ответ дляTammy21
Сорі, що це за каша?
В якій ви країні і які класичне біженство дає переваги? По пунктам, будь ласка.
В Німеччині усі, хто перебувають на обліку у Джобі/Арбайт центрі/Соціаламті зобов´язані відвідувати курси. Ви про що? Чи ви про таких як я, хто у вільному плаванні та мову через пень колоду вчить? Так це аж ніяк не пов´язано з бюджетними коштами)
До чого тут ваша Німеччина? Не хочу писати про переваги бо ні часу, ні бажання. Я в свій час купу інформації перечитала. Як хочеться то в інтернеті можна знайти.
Irina-5d24 23 апреля в 12:08
Ответ дляSoufit
Пунктів декілька. От цікавлюсь, бо офіційна інформація зовсім не відповідає тому, що тут пишуть
Тут пишуть про Німеччину бо 90% там і роблять висновки виходячи з її реаліїв. На Німеччині світ кліном не зійшовся. Все треба доводити звичайно, але шанси великі бо ми підпадаємл під загальні вимоги. На жаль
Аноним Первый 23 апреля в 12:10
Ну ось ще новини підʼїхали . І скажіть мені, чого вони добились?

Інформація як отримати ’сірий’ проїзний документ в Німеччині.
Тільки для тих, хто перебуває на території легально, і, за умови що ви надаєте письмове підтвердження що не можете отримати закордонний паспорт України

🌍 Отримайте Reiseausweis für Ausländer 🌍

📜 Правова основа: Директива ЄС 2252/2004 (запровадження електронних проїзних документів).

❓ Не встигли оформити закордонний паспорт? Немає оновленого облікового військового документу? Не варто панікувати!

У Німеччині ви можете отримати Reiseausweis für Ausländer, відомий також як ’Сірий паспорт’. Цей проїзний документ надає можливість подорожувати на певний термін при відсутності національного паспорта.

📝 Необхідні документи:

Повністю заповнена заява.
Діюча фотографія біометричного паспорта.
Письмові причини неможливості отримання національного паспорта та докази цього.
🕒 Час обробки: 10-12 тижнів.

💰 Вартість: 70 євро для осіб віком від 24 років, 38 євро для осіб до 24 років.

📅 Термін дії:

Особи до 24 років: 6 років.
Особи старше 24 років: 10 років.
🌟 Додаткові переваги: Після отримання Reiseausweis für Ausländer ви можете розглянути можливість зміни параграфу для отримання більш тривалого строку дії чи отримання інших прав.

🔍 Детальніше: Дізнайтеся про процес отримання Reiseausweis für Ausländer та інші важливі нюанси у нашому відео!
Irina-5d24 23 апреля в 12:12
Ответ дляПиона
Якщо він 10 років в іншій країні, то я вважаю, що такі громадяни не можуть мати рівні права з тими, хто живе і працює в Україні весь цей час. По меншій мірі голосувати такі не повинні. Вони не володіють інформацією взагалі. Не живуть цією країною. Не платять податки . В усіх нормальних країнах, якщо ти не живеш в країні, ти втрачаєш внп. А от цікаво, як з громадянством? Чи є певні обмеження наприклад для французів, які 10 років не проживають у Франції? Може хто знає? Або в іншій країні?
Немає звичайно. Такої херні немає бо французи поважають своїх громадян навіть якщо вони 20 років в країні не живуть.
11 5
Ева05 23 апреля в 12:12
Ответ дляЮля Неюля
Если человек не соображает, что нужно защищать свое государство, а не бежать заграницу, то его нужно возвращать силой.
А то сидят патриоты на теплых местах, пока другие годами в окопах без права на ротацию, ждут конца войны, чтобы вернуться. Чужими руками жар загребают, фу.
Я бы не только дала депортацию таким мужикам, но и срок лет на 10 каждому после войны. Если выживет на боевых
Кто вам сказал, что эти люди хотят вернуться домой?
vidivan 23 апреля в 12:13
Ответ дляShoosha
Всі? Чи тільки видачу закордонних паспортів?
наче лише видача
Олечка79 23 апреля в 12:19
Ответ дляNatal_ka91
Як ви за кордоном маєте право таке говорити? Своїх дітей пошліть захищати державу в якій навіть не знаходитеся.
Что Вы хотите от бабы у которой ни мужа , ни детей ? Классическая беженка, которая воюет за кордоны 91-го десь взаграницах
21 1
О_Юми 23 апреля в 12:22
Ответ дляЕва05
Кто вам сказал, что эти люди хотят вернуться домой?
І це не кажучи про тих, в кого вже немає куди повертатись
Life-game 23 апреля в 12:24
Ответ дляЮля Неюля
Вы сильно расстроены этим?
Вам рашисты выдадут паспорт, если на камеру расскажете какие они молодцы, что убили украинцев.
Вперед
Вы вообще о чем?
Life-game 23 апреля в 12:25
Ответ дляFlower Girl23
Я стесняюсь спросить, а где это Вы ’демократическую страну’ увидели?
Вдалеке за Тисой просматривается, и то...((((
С утра уже подчиняются бумажке многие((((
Life-game 23 апреля в 12:29
Ответ дляFlower Girl23
Серьёзно? А Вы не думали, что многие не хотят умирать за имперские замашки НАТОвских стран? В этом контексте мобилизация может быть только добровольной...
А помните, когда пу говорил, что он воюет с Европой, США и НАТОй типо ’нашими руками’ мы все так ржали, громко ржали, почти как на квартале)))))) А?
11 2
Flower Girl23 23 апреля в 12:32
❗️Пребывание за границей не освобождает гражданина от обязанностей перед Родиной. Я поручил принять меры по восстановлению справедливого отношения к мужчинам мобилизационного возраста в Украине и за рубежом. Это будет честно, — Кулеба (https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1782698433...)

’Вскоре МИД предоставит уточненные разъяснения о порядке получения консульских услуг в рамках законодательства для мужчин мобилизационного возраста в зарубежных дипломатических учреждениях.
15 4 3
Shocolad 23 апреля в 12:33
Нам по….ую. Подадим в суд за нарушение прав. Офигенная причина отказаться нафиг от укр гражданства и жить как нормальные люди
23 9 4
frumoasa17 23 апреля в 12:33
Своїми діями відштовхують мільйони людей, які можливо ще б хотіли, деяка частина повернутися, а зараз точно ні. І ті, хто в Україні теж саме. Будуть в 16 років робити паспорти на 10 років і відправляти дітей подалі.
А потім буде вой, де люди, хто податки буде платити, де молодь. Якщо розуму нема, то не добавити. А боротьбу за демографію країна вже програла по всім статтям. Далі тільки залучення з країн, де ситуація в яких ще гірша, а це будуть люди іншого менталітету та віросповідання.
Офіс простих рішень
32 2 1
Efrazi 23 апреля в 12:34
останні новини з коментарем ві Кулеби.

https://suspilne.media/730195-nini-prizupinenij-pr...

Вочевидь процедуру видачі/подачі документів буде змінено.
Ева05 23 апреля в 12:35
Ответ дляFlower Girl23
❗️Пребывание за границей не освобождает гражданина от обязанностей перед Родиной. Я поручил принять меры по восстановлению справедливого отношения к мужчинам мобилизационного возраста в Украине и за рубежом. Это будет честно, — Кулеба (https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1782698433...)

’Вскоре МИД предоставит уточненные разъяснения о порядке получения консульских услуг в рамках законодательства для мужчин мобилизационного возраста в зарубежных дипломатических учреждениях.
Тоже самое прочитала, в телеграмм каналах уже раскидали эту новость
Jimson 23 апреля в 12:36
Ответ дляЮля Неюля
Если человек не соображает, что нужно защищать свое государство, а не бежать заграницу, то его нужно возвращать силой.
А то сидят патриоты на теплых местах, пока другие годами в окопах без права на ротацию, ждут конца войны, чтобы вернуться. Чужими руками жар загребают, фу.
Я бы не только дала депортацию таким мужикам, но и срок лет на 10 каждому после войны. Если выживет на боевых
Удалено администрацией...
Uebersetzerin 23 апреля в 12:36
Ответ дляZебра
На классическом беженстве нельзя работать. И еще много чего нельзя, что можно украинцам на временнной защите. Процедура единая для всего ЕС.
Я читала, что можно работать. Но может от страны зависит.
Uebersetzerin 23 апреля в 12:37
Ответ дляTammy21
В Німеччині не можна. Там є нюанси, але основна маса людей не мають права на роботу.
Вони не зможуть, тому що непродовження параграфу буде означати що повернення безпечне. А доказати переслідування -- фактично нереально після 24-го.
Я не думаю, що людей будуть масово депортувати, в цьому не має сенсу та і фізично нереально. Плюс, тут дітей тільки 300+ тисяч, і це той ресурс, який Німеччина хотіла б притримати. Так що будемо дивитися. На ін.тип віз поки перейшли одиниці, але то таке, багато хто чекає, що буде з 24-им.
Если война не закончится, то придумают другой статус, но никто никого депортировать не будет.
6 2 1
natlem 23 апреля в 12:39
Ответ дляShoosha
Девчонки, отбой паники. Сегодня в Польше друзья подавались. Принимают документы. Но временно не выдают, говорят сбой технический
https://pasport.org.ua/news/pryzupyneno-vydachu-ho...
А який може бути збій у видачі паспорту через посольство, це ж не подача? Я як свій забирала, то навіть відбитки не брали. Віддали і все, але забрали старий.
автор Krasivaja_ja 23 апреля в 12:39
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
автор Krasivaja_ja 23 апреля в 12:40
Ответ дляfrumoasa17
Своїми діями відштовхують мільйони людей, які можливо ще б хотіли, деяка частина повернутися, а зараз точно ні. І ті, хто в Україні теж саме. Будуть в 16 років робити паспорти на 10 років і відправляти дітей подалі.
А потім буде вой, де люди, хто податки буде платити, де молодь. Якщо розуму нема, то не добавити. А боротьбу за демографію країна вже програла по всім статтям. Далі тільки залучення з країн, де ситуація в яких ще гірша, а це будуть люди іншого менталітету та віросповідання.
Офіс простих рішень
Зеленца упырям как то все равно
У них своя миссия
4 1
ВЛС 23 апреля в 12:43
Кому интересно. Сейчас 12.40 по Киевскому времени. Милан ДП Документ, реестры закрыты с утра, никому готовые документы не выдали, ни мужчинам, ни женщинам, ни детям. Люди стоят ждут информацию. На подачу по электронной очереди принимают.
5 3
Uebersetzerin 23 апреля в 12:42
Ответ дляАноним Первый
Ну ось ще новини підʼїхали . І скажіть мені, чого вони добились?

https://youtu.be/mY4USzgusJ4

Інформація як отримати ’сірий’ проїзний документ в Німеччині.
Тільки для тих, хто перебуває на території легально, і, за умови що ви надаєте письмове підтвердження що не можете отримати закордонний паспорт України

🌍 Отримайте Reiseausweis für Ausländer 🌍

📜 Правова основа: Директива ЄС 2252/2004 (запровадження електронних проїзних документів).

❓ Не встигли оформити закордонний паспорт? Немає оновленого облікового військового документу? Не варто панікувати!

У Німеччині ви можете отримати Reiseausweis für Ausländer, відомий також як ’Сірий паспорт’. Цей проїзний документ надає можливість подорожувати на певний термін при відсутності національного паспорта.

📝 Необхідні документи:

Повністю заповнена заява.
Діюча фотографія біометричного паспорта.
Письмові причини неможливості отримання національного паспорта та докази цього.
🕒 Час обробки: 10-12 тижнів.

💰 Вартість: 70 євро для осіб віком від 24 років, 38 євро для осіб до 24 років.

📅 Термін дії:

Особи до 24 років: 6 років.
Особи старше 24 років: 10 років.
🌟 Додаткові переваги: Після отримання Reiseausweis für Ausländer ви можете розглянути можливість зміни параграфу для отримання більш тривалого строку дії чи отримання інших прав.

🔍 Детальніше: Дізнайтеся про процес отримання Reiseausweis für Ausländer та інші важливі нюанси у нашому відео!
Такие паспорта есть в каждой стране ЕС. Так что об этом точно переживать не стоит.
Jimson 23 апреля в 12:45
Ответ дляUebersetzerin
Если война не закончится, то придумают другой статус, но никто никого депортировать не будет.
Ви стверджуєте, що рабовласницький лад тільки у нас?

Що за нісенітниця, ви ще скажіть, що зараз не 1860 рік!

Ви - медведчуківський бот!
6 1
Аноним Первый 23 апреля в 12:45
Просто подумати, ну ось спробуйте без злості. Тисячі українців по світі, живуть прийнявши рішення і виїхавши з країни назавжди . Вони позбулися всього майна в Україні, там вже живуть і взяли кредити на житло, бізнес тощо, і зараз, одним розчерком пера, буквально за одну годину вночі! їх зробили злочинцями у вигнанні . Чого хочуть зермаки? Вони і справді посходили з розуму.
35 2 2
КокоСина 23 апреля в 12:47
Ответ дляВЛС
Кому интересно. Сейчас 12.40 по Киевскому времени. Милан ДП Документ, реестры закрыты с утра, никому готовые документы не выдали, ни мужчинам, ни женщинам, ни детям. Люди стоят ждут информацию. На подачу по электронной очереди принимают.
В Кракові видають дітям до 12 років. Після 12 років видати не можуть бо лягла система яка відповідає за відбитки пальців.