Няня. Оплата роботи.

Всім привіт!
Зорієнтуйте приблизно, яка зараз може бути оплата роботи няні, за годину?
Неповний робочий день , дитина особлива, сама не ходить, не говорить, погано сидить. 7 років.
Київ
автор Кидстаффовка 23 апреля в 06:50
И ще, чи має в цьому випадку, значення чи є в няні педагогічна освіта?
8 1
СкумбріяП8 23 апреля в 07:02
Ответ дляКидстаффовка
И ще, чи має в цьому випадку, значення чи є в няні педагогічна освіта?
Подруга в подібній ситуації платить 350 грн/година, але майже повний день, поки працює - 6 годин. Педагогічну освіту їй сенсу нема, там нема кого «педагожити» по суті. Вимога була, щоб особлива дитина прийняла ту няню і щоб няня справлялась.
58 2
Сладко-соленая 23 апреля в 07:03
Гривен 300-500.
5 5
mandarin_anna 23 апреля в 07:07
Чим більше побажань (педагогічна освіта, медицинська освіта, музичні навички, іноземна мова, етикет ітд) тим більша ціна цієї людини. Шукайте ту, хто подужає Вашу дитину, прийме її особливості. По оплаті, думаю 400 гривень за годину буде ок.
31 1
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:08
Ответ дляСладко-соленая
Гривен 300-500.
Це за годину?
Сладко-соленая 23 апреля в 07:09
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це за годину?
Так, автор же за годину питала
Творю чудеса 23 апреля в 07:09
Це не няня, а по суті треба сиделка.
Звичайна няня Київ година коштує от 120-200 год
Сладко-соленая 23 апреля в 07:10
Ответ дляТворю чудеса
Це не няня, а по суті треба сиделка.
Звичайна няня Київ година коштує от 120-200 год
Нашо особливій дитині звичайна няня?
6 1
Творю чудеса 23 апреля в 07:11
Ответ дляСладко-соленая
Нашо особливій дитині звичайна няня?
От тому і пишу автору, шо то не няня треба і ціна буде інш
Пляма на Сонці 23 апреля в 07:12
З особливою дитиною ціна вдвічі вища за середню. Середня по Києву зараз 150 грн. Тож година з такою дитинкою буде близько 300. Це важка праця морально і психологічно. Ви фактично пропонуєте людині депресивну обстановку взамін на години іі життя. Це має оплачуватись, звісно.
Але, я думаю знайдуться і ті що погодяться за 150 грн. Проте не думаю, що за ці гроші вийде щось путнє по факту. Люди - живі істоти.
43 9 2
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:13
Ответ дляТворю чудеса
Це не няня, а по суті треба сиделка.
Звичайна няня Київ година коштує от 120-200 год
А сідєлка дешевша? Ця дитина потребує постійної уваги, якщо вона реагує на оточуючий світ
Творю чудеса 23 апреля в 07:15
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А сідєлка дешевша? Ця дитина потребує постійної уваги, якщо вона реагує на оточуючий світ
Та попробуй ще знайти, ніхто не хоче йти до інвалідів
9 5
автор Кидстаффовка 23 апреля в 07:15
Ответ дляТворю чудеса
От тому і пишу автору, шо то не няня треба і ціна буде інш
А ціна тоді більша чи менша?
19 1
палка-копалка 23 апреля в 07:15
Ответ дляКидстаффовка
И ще, чи має в цьому випадку, значення чи є в няні педагогічна освіта?
У вашому випадку більше треба медична, а не педагогічна. Бо педагогіка розрахована на нормотипових дітей, з вашою дитиною ці методики і неефективні. Але не знаю, чи вам це по кишені.
Одразу шукайте няню-сиділку, бо звичайна няня буде дратуватися. І це дорожче за звичайну няню.
Успіхів вам!
29 3
автор Кидстаффовка 23 апреля в 07:18
Ответ дляпалка-копалка
У вашому випадку більше треба медична, а не педагогічна. Бо педагогіка розрахована на нормотипових дітей, з вашою дитиною ці методики і неефективні. Але не знаю, чи вам це по кишені.
Одразу шукайте няню-сиділку, бо звичайна няня буде дратуватися. І це дорожче за звичайну няню.
Успіхів вам!
Дякую! Там мінімальні обовʼязки. Але постійно бути з дитиною. Голувати, гігієна і увага
Творю чудеса 23 апреля в 07:18
Ответ дляКидстаффовка
А ціна тоді більша чи менша?
Більша
7 1
СкумбріяП8 23 апреля в 07:20
Ответ дляпалка-копалка
У вашому випадку більше треба медична, а не педагогічна. Бо педагогіка розрахована на нормотипових дітей, з вашою дитиною ці методики і неефективні. Але не знаю, чи вам це по кишені.
Одразу шукайте няню-сиділку, бо звичайна няня буде дратуватися. І це дорожче за звичайну няню.
Успіхів вам!
Навіщо медична освіта, якщо тільки не потрібні спеціальні мед.маніпуляції по типу перевʼязок, крапельниць за призначенням лікаря, чи контролювати епілепсію, нема складних соматичних захворювань, чкі вимагають складної схеми прийому ліків тощо. Догляд за невербальною неходячою дитиною того не потребує. Але це складна фізична й психологічна робота, важливо, щоб няня потягла її і не дратувалась від того.
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:20
Доречі, пропозиції на ринку дуже сильно коливаються. Від 80 грн за годину до 2000 грн за вихід. Це по здорових дітях.
2 1
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:21
Ответ дляСкумбріяП8
Навіщо медична освіта, якщо тільки не потрібні спеціальні мед.маніпуляції по типу перевʼязок, крапельниць за призначенням лікаря, чи контролювати епілепсію, нема складних соматичних захворювань, чкі вимагають складної схеми прийому ліків тощо. Догляд за невербальною неходячою дитиною того не потребує. Але це складна фізична й психологічна робота, важливо, щоб няня потягла її і не дратувалась від того.
Як правило гідна оплата є непоганим мотиватором
Пляма на Сонці 23 апреля в 07:23
А є тут няні? Як ви просите підвищення оплати? Бо те що було в 2022, зараз це вже зовсім інші гроші.
СкумбріяП8 23 апреля в 07:23
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Як правило гідна оплата є непоганим мотиватором
Це важлива умова, але недостатня. Наприклад, є люди, які за будь-які гроші не стануть працювати з дітьми навіть без інвалідності, є люди, які ніколи не підуть в бухгалтерію, або ведучими на весілля. Я про це - потрібно, щоб для доглядальниці не було не через силу
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:24
Ответ дляСкумбріяП8
Це важлива умова, але недостатня. Наприклад, є люди, які за будь-які гроші не стануть працювати з дітьми навіть без інвалідності, є люди, які ніколи не підуть в бухгалтерію, або ведучими на весілля. Я про це - потрібно, щоб для доглядальниці не було не через силу
Так, ви праві!
автор Кидстаффовка 23 апреля в 07:25
Ответ дляСладко-соленая
Гривен 300-500.
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
6 1
Творю чудеса 23 апреля в 07:26
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Доречі, пропозиції на ринку дуже сильно коливаються. Від 80 грн за годину до 2000 грн за вихід. Це по здорових дітях.
80 в Киеве давно нет
миссАрфография 23 апреля в 07:26
Ответ дляКидстаффовка
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
Шукати тих, хто погодиться за 200-250
9 5 3
Залетна Я тут 23 апреля в 07:26
Ответ дляСкумбріяП8
Це важлива умова, але недостатня. Наприклад, є люди, які за будь-які гроші не стануть працювати з дітьми навіть без інвалідності, є люди, які ніколи не підуть в бухгалтерію, або ведучими на весілля. Я про це - потрібно, щоб для доглядальниці не було не через силу
Так вроде автор не ТЦК, чтобы насильно на улице людей ловить и ногами в бус запихивать.
автор Кидстаффовка 23 апреля в 07:26
Ответ дляТворю чудеса
80 в Киеве давно нет
На ФБ є і багато бажаючих на ті вакансії. Ну там з проживанням і харчуванням
Творю чудеса 23 апреля в 07:27
Ответ дляПляма на Сонці
А є тут няні? Як ви просите підвищення оплати? Бо те що було в 2022, зараз це вже зовсім інші гроші.
Є. Так і сказати, що давно ціна за годину змінилася
5 1
Сладко-соленая 23 апреля в 07:28
Ответ дляКидстаффовка
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
Займатися дитиною самотужки. Чи шукати того, хто згодиться на 200, ставити камеру і перевіряти кожну хвилину. Але камеру і за 300 треба ставити, скоріш за все.
21 1 1
Попа как у Кардашьян 23 апреля в 07:31
Ответ дляТворю чудеса
Є. Так і сказати, що давно ціна за годину змінилася
Для мене це пекло! Мені просто дуууже незручно підіймати ці питання.
Відчуваю себе меркантильною сволоччю :(