Кидстаффовка• 23 апреля 2024
Няня. Оплата роботи.
Всім привіт!
Зорієнтуйте приблизно, яка зараз може бути оплата роботи няні, за годину?
Неповний робочий день , дитина особлива, сама не ходить, не говорить, погано сидить. 7 років.
Київ
Единорог_помог• 23 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
А що робити, коли 300 це вже занадто багато? Максимум 200-250.
Предлагайте свою сумму
Агент Пинкертона• 23 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
На ФБ є і багато бажаючих на ті вакансії. Ну там з проживанням і харчуванням
Так беріть людину з проживанням і харчуванням.
Глаза_в_3_карата• 23 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Особисто я не проти. Просто іноді буває щось типу «іспанський стид», бо або рожу скорчиш, або якось сядеш врозкорячкку :)
Будуть потім з мене реготати. :)))
Ну, сміх то здоров’я :)
Хоча звісно це напружує
Будуть потім з мене реготати. :)))
Ну, сміх то здоров’я :)
Хоча звісно це напружує
Я убираю у людей дома , камеры везде стоят кроме ванной комнаты.
Меня они абсолютно не напрягают. С ними мне даже лучше. Не дай бог что то пропадёт в квартире. Пусть смотрят .
А что может быть дороже своего ребёнка?
ВЫВсеВрете• 23 апреля 2024
Ответ дляПляма на Сонці
А є тут няні? Як ви просите підвищення оплати? Бо те що було в 2022, зараз це вже зовсім інші гроші.
Просто попросите повышения. Вам или поднимут, или найдут замену.
Пляма на Сонці• 23 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Є спеціалізовані форуми і сайти по роботі і працевлаштуванню. Що тут шукати? Скільки, хто заробляє? І не факт, що візьмуть кожну бажаючу.
А можна посилання на такий форум? В лічку
Пляма на Сонці• 23 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Логічно.
Але я з морально - етичної сторони. Я соромлюсь. Батьки навчили, що про гроші просить стидно
ВЫВсеВрете• 23 апреля 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Логічно.
В нашей семье 7 лет работала няня, два раза просила повышение з/п- поднимали, потому что рос курс доллара
Пляма на Сонці• 23 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Так от і зараз курс виріс. А порівняно з 2022 - тим більше
Бесбардак• 23 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Думаю нормальна няня не проти камер.
Вы сразу предупреждайте няню о камерах. Не все психологически могут работать под постоянным наблюдением. И дело не в том, чио они хотят что-то плохое сделать.
Бесбардак• 23 апреля 2024
Ответ дляосень харашо
Я б пробувала з 200.
И платила не погодиннно, а ставку.
Тобто наприклад 20000 в місяць.
И платила не погодиннно, а ставку.
Тобто наприклад 20000 в місяць.
Тогда уж за день. Никто не будет месяц ждать, получит он оплату или нет.
Стопясят раз обсуждала• 23 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це за годину?
Вы считаете, что это легкий труд с таким ребенком? Оно с любым сложно. А когда малыш такой, то еще сложнее. И принять ребенку нового чужого человека тоже надо еще потрудиться.
Стопясят раз обсуждала• 23 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Доречі, пропозиції на ринку дуже сильно коливаються. Від 80 грн за годину до 2000 грн за вихід. Це по здорових дітях.
Я представляю, что там за 80 грн. придет.
Дуболом• 23 апреля 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Яка лічка? Є інет. Зайдіть на Кабанчик, Work UA та інші - але треба потрудитись - дзвонити, спілкуватись...Рекрутингові компанії. Будете мати реальні уявлення.
Регионщица• 23 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
И ще, чи має в цьому випадку, значення чи є в няні педагогічна освіта?
В этом случае больше имеет значение, хватит ли у няни терпения и сил
Дуболом• 23 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
Есть и отмороженные - пофигистки на таблетках....А может, и усатый нянь подтянутся)
Шумелка Мышь• 23 апреля 2024
Автор ищите на Фейсбук там есть группы Ищу няню на укр, там я видела няни указ, что работали с особенными детками. По цене не скажу. Оо грн 200-250 будет норм
Стопясят раз обсуждала• 23 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А чем эта няня по большому счету отличается от сиделки для лежачего пенсионера 150 кг? Только никто пенсионеровским сиделкам не платит как репетиторам для подготовки к олимпиадам.
Вы знаете на сиделок цену? Помониторьте. Удивитесь. Там как раз репетитор по цене. Да еще и найди попробуй. Моя подруга вот ищет. Предыдущая вообще в край обнаглела. Оплата выходила в месяц 1000-1500 евро. То ок, на это договаривались. Кормить ее надо было. Так борщ или котлетки не ела. Креветки тянула из холодильника. Наглела и догаглелась
осень харашо• 23 апреля 2024
Ответ дляБесбардак
Тобто у всій країні зарплату отримують щодня, чи як?
ВЫВсеВрете• 23 апреля 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Сколько сейчас они платят няне в час ?
осень харашо• 23 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я думаю, що це легше ніж дитина з рдуг, яка носиться 24/7
Ответ дляКидстаффовка
Дякую! Там мінімальні обовʼязки. Але постійно бути з дитиною. Голувати, гігієна і увага
То головне як мама такої дитини можу сказати що треба сподобатись дитині, щоб дитина йшла на контакт, і бути фізично і емоційно стійкою,навіть флегматичною по характеру. Педагогіка тут взагалі не працює. Я няню не наймала але дивлюсь по своїй дитині - аутист, починає говорити,себе обслуговує частково.
Коли десь аналізи чи обстеження найкраще сприймає медсестер такого ж типажу зовні як я сама(в мене зайва вага і світлий тип зовнішності). То для нього як зелене світло і зона безпеки. Бувають істерики і сенсорні перевантаження то часом його 30 кг доводиться піднімати самій, часом на тренажери по дворах ходжу силові(Київ) щоб не зірвати собі спину та руки.
Якщо дитина ще й лежача - то перевертати, памперси, гімнастика - на це теж треба сили і емоційні різні речі в дитини теж можуть бути.
Оцененная• 23 апреля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А что может быть дороже своего ребёнка?
Це абсолютно нормально. Це безпека самого ж робітника, з дітьми багато ситуацій може бути що треба доказати що не верблюд, а з камерами це легше. Взагалі як нормально працювати камера нікого не засмучує. Знайома пішла нянею до немовляти, то там теж скрізь камери навіть в туалеті здається.
Оцененная• 23 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
С такими детьми сужу по своему все просто - или сразу ’зайдет’ няня или нет. Здесь как с обычным ребенком если нет контакта,его нельзя постепенно наладить
Дверной_Проем• 23 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А зря.
Работаю в этой сфере.
До сих пор многие няни получают 100 грн час.
Моя мама мы считали в среднем выходит 80 грн час.
Но там школьник и нужно больше сопровождение и готовка.
Работаю в этой сфере.
Бронетапці• 23 апреля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Для мене це пекло! Мені просто дуууже незручно підіймати ці питання.
Відчуваю себе меркантильною сволоччю :(
Запомните, о повышении зарплаты лучше говорить в пятницу вечером
Дверной_Проем• 23 апреля 2024
Автор вообще не слушайте здесь сказки.
Если что я немного в теме.
200 грн в час это 32 000 грн в месяц.
Здесь по опросам у многих нет таких доходов на семью .
Если у вас постоянно занятость 8 часов в день к вам пойдут на 25 -35 000 многие.
Если почасовой то да нужно поднимать.
Какой график?
Если что я немного в теме.
200 грн в час это 32 000 грн в месяц.
Если почасовой то да нужно поднимать.
Какой график?
Дверной_Проем• 23 апреля 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Моя мама выходит приблизительно 80 грн час.
Не просит.
Говорю минимум 120 нужно.
Ждёт окончания школы( у неё школьник).
Не просит.
Говорю минимум 120 нужно.
Ждёт окончания школы( у неё школьник).
Кидстаффовка
• 23 апреля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Автор вообще не слушайте здесь сказки.
Если что я немного в теме.
200 грн в час это 32 000 грн в месяц.
Если почасовой то да нужно поднимать.
Какой график?
Если что я немного в теме.
200 грн в час это 32 000 грн в месяц.
Если почасовой то да нужно поднимать.
Какой график?
Від 3 до 5 годин на день
Пляма на Сонці• 23 апреля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Не просит.
Говорю минимум 120 нужно.
Ждёт окончания школы( у неё школьник).
Не просит.
Говорю минимум 120 нужно.
Ждёт окончания школы( у неё школьник).
120 це теж мало для Київа
Дверной_Проем• 23 апреля 2024
Ответ дляПляма на Сонці
120 це теж мало для Київа
Школьник) там больше сопровождение.
9 лет