Англ індив онлайн чи групова офлайн? Підліток 11 р

Як краще? Дитина рівня А1 до А2 не дотягує
ЛижТолько 23 апреля в 07:46
Один на один
Ду да ду да ду 23 апреля в 07:49
в залежності від дитини. Ми довго з репетитором займалися, але хочу в групу переводити, щось більш професійне. Якщо впевнені в репетиторі, то краще один на один
Tammy21 23 апреля в 07:49
Пробуйте. Це все індивідуально. Одна й та сама людина може в залежності від вчителя, групи та власного стану вчитися за різними формами.
Ранковий базар 23 апреля в 07:55
Якщо А1 то індивідуально. На групових буде відсижуватися. Або дуже маленькі групові, максимум на 4-5 дітей.
автор Жерица ночи 23 апреля в 08:03
Ответ дляРанковий базар
Якщо А1 то індивідуально. На групових буде відсижуватися. Або дуже маленькі групові, максимум на 4-5 дітей.
Була рік на групових - академі стаді то нічого не вивчила
Якась дурня.. 25000 в рік тоді заплатила на перед
Зілля до весілля 23 апреля в 08:05
У мене теж такого віку син. Він займався до цього навчального року у групі, оф-лайн. Зараз перейшли на індивідуальні до конкретного викладача. Вона з ним систематизує і закріплює все те, що він вивчив в групових, бо там було багато лексики. Тепер її треба трохи систематизувати.
ОноВамнадо 23 апреля в 08:06
Моему ребёнку в группе лучше. 10 лет. Поедет получать сертификат а2 летом.
Как вашему - нужно пробовать
Гомосноб 23 апреля в 08:07
Автор, моєму 9 років почали займатися індивідуально, так добре видно де його треба підтягувати і репетитор планує заняття виходячи з цього. Не просто йде програмою, а підлаштовує заняття так, щоб воно дало ті знання, яких не вистачає саме вашій дитині. Ну принаймні у нас так.
На привозе 23 апреля в 08:10
Моїм дітям краще в групах заходить
Заставляличка 23 апреля в 08:19
Ответ дляЖерица ночи
Була рік на групових - академі стаді то нічого не вивчила
Якась дурня.. 25000 в рік тоді заплатила на перед
Моя там учила уровень б 1, нормально.
интайм_не_предлагать 23 апреля в 08:20
Индивидуально
Я репетитор, ко мне приходили дети после курсов. Очень умные дети на курсах хорошие знания получают, средние и невнимательные- для них это потеря времени.
Заставляличка 23 апреля в 08:21
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Индивидуально
Я репетитор, ко мне приходили дети после курсов. Очень умные дети на курсах хорошие знания получают, средние и невнимательные- для них это потеря времени.
Кстати да.
Чесно брешу 23 апреля в 08:21
Кожному своє. Кому як не Вам знати потреби дитини найкраще. Старша донька займається індивідуально, офлайн, бо їй треба поновити знання і отримати В-1 щонайменше. Молодша займається в группі теж офлайн, бо непогана база в школі, нікуди не поспішає, а розмовний саме в групі краще. В наступному році молодшу переведу в пару, бо потрібна конкуренція і знову ж таки спілкування.
автор Жерица ночи 23 апреля в 08:24
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Индивидуально
Я репетитор, ко мне приходили дети после курсов. Очень умные дети на курсах хорошие знания получают, средние и невнимательные- для них это потеря времени.
О в мене не уважна
Бабка-байкерша 23 апреля в 08:48
На таком уровне лучше репетитор
Партизанка 23 апреля в 09:00
Ответ дляЖерица ночи
О в мене не уважна
Тогда курсы это не ваше. Нужно индивидуально, что б репетитор при потребности 100 раз повторил материал, а иногда нужно через несколько занятий опять на одно два занятия вернуться к пройденному и закрепить результат. Тогда будет смысл, на курсах этим никто заниматься не будет, они идут по программе.
zarmarina 23 апреля в 09:57
Моїй (10років) більше подобається в групі офлайн, в них там 3-5 дітей. Каже це набагато веселіше і цікавіше, бо йде живе спілкування англійською, ігри, пісні, дивляться мульти. З репетитором один на один скучно і це зазвичай одна зубрьожка правил і нових слів. Але це залежить від дитини, кому що більше заходить. В нас була ціль не граматика, а вільне спілкування, щоб вона розуміла що їй кажуть і могла відповісти. Ходить з жовтня 2 рази на тиждень, прогрес супер, реально може щось розказати англійською. Раніше вона ненавиділа англійську (дякую вчительці в початковій школі) а зараз найкраща учениця в школі з англійської.
zarmarina 23 апреля в 10:06
Не в школі, в класі звичайно, а то загнула 😂