СпайдерВумен• вчера в 21:51

Энергетическое перемирие

❗️Энергетическое перемирие должно вступить в силу уже сегодня ночью, - Зеленский.

Он отметил, что реальное положение дел станет ясно в ближайшие дни с учетом ситуации на энергетических объектах и в городах.
Надеюсь следующий шаг, остановка боевых действий по линии фронта. Да будет так!
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 22:35
Ответ дляНачальник Анонимов
мені цікаво інше - коли трамп побачить, що хуйло клав на нього і його перемір´я, у нього щось йокне?) а у американців?
Він бачить. Тож не зовсім дебіл. Попросту знищують українські землі разом
Файна пані• вчера в 22:36
Ответ дляТаПрямТам
Сусіди.Я в Миколаївській.
В нас ще така фігня, що опалення і газопостачання в місті немає. В багатоквартирних будинках лише електрикою гріємося.
ТаПрямТам• вчера в 22:37
Ответ дляФайна пані
Погано((
Виправлялочка• вчера в 22:43
Вангую: болотяні вилупки накопичать зброї, жахнуть по собі і заявлять що погані українці підло порушили перемір´я, восімлєтбомбілідамбас, тощо - і все під по колу.

Ну а наша задача зараз - слідкувати, щоб потворна влада використала перемир´я для захисту нашої енергетики, а не просто відпочивала і крала спокійно.
Мотористка• вчера в 22:47
Ответ дляРятівник Малібу
Навіть якщо пуйло особисто це скаже, то віри ніякою. Кацапи брешуть завжди.
Трамп в деменції і маразмі, то теж верзе, шо попало.
Поговоримо після 3 лютого
ПС. Розумію, що це кощунство, але у кацапів зараз реально дуже вдалий момент вирубити Київ((. Буде диво, якщо вони ним не скористуються((
чомусь думається,що вони самі у себе устроять провокацію..,типу ми нарушили, а потім Київ погасять..

там пішла накрутка плебса- ми (сссра) все в тому Києві побудували, то маєм право і розфігачити, щоб навчити!!! (буквально дослівно)
думаєте,вони такий шанс пропустять??
Просто красавица• вчера в 22:55
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ой....сто раз таке було. Зараз кацапи стрельнуть, а скажуть що ми спровокували
Украинские дроны уже полетели по НПЗ в Краснодарском крае. Так что
Виправлялочка• вчера в 22:56
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В Запоріжжі вже вибухи зараз . Так що....аля улю
В ЗП по промисловості вдарили, а цього ніхто й не забороняв. Там і битимуть тепер - по багатоповерхівках, заводах, школах, тощо.
Це якщо взагалі припустити що кацапи для різноманіття таки дотримаються свого слова - що само по собі є досить сумнівним.

Тому обережними до тривог треба бути удвічі більше.
Виправлялочка• вчера в 22:57
Ответ дляНачальник Анонимов
Ні. Йому пох.
Виправлялочка• вчера в 22:59
Ответ дляПросто красавица
Це ви де таке прочитали?
Начальник Анонимов• вчера в 23:00
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
це зрозуміло, що йому на Україну по фіг. Я про інше - він на весь світ заявив, що хуйло йому щось пообіцяло. А потім незважаючи на це, хуйло демонстративно покаже, що йому по фіг на обіцянку трампу, типу що діду з деменцією можна лапшати що завгодно.

Це ж ніби має бути принизливо, ні?
Файна пані• вчера в 23:02
Ответ дляПросто красавица
А ще немає:00
КротоТо• вчера в 23:05
Ответ дляПросто красавица
Та зельман не допустить ніякого перемирʼя так само як і пуйло
Виправлялочка• вчера в 23:07
Ответ дляНачальник Анонимов

Це ж ніби має бути принизливо, ні?
Ну скаже знову що він дуже розчарований, і?
Хіба то вперше його пикою в гівно тицяють?
Начальник Анонимов• вчера в 23:07
Ответ дляВиправлялочка
та може це вже колись набридне? не йому звісно, а американцям?
Виправлялочка• вчера в 23:08
Ответ дляНачальник Анонимов
Так ви ж бачите - американці постійно протестують. Трампу чхати на це.
Начальник Анонимов• вчера в 23:09
Ответ дляВиправлялочка
ну там же не лише Трамп, а і інші представники республіканської партії, так вони вибори не виграють.