Пошаманю• 23 апреля 2024
Букінг. Хазяїн апартаментів мене розводить?
Забронила апартаменти три тижні тому на букінгу
Все ок
Бронювання підтверджене
Сьогодні приходить лист в пошту від хазяїна помешкання, що сталася помилка і мені треба підтвердити бронювання по посиланню
Я не пішла підтверджувати, бо мені здається иам буде кенсел бронювання і мене розведуть
Бо ціна на помешкання виросла
Що скажете?
На букінгу все ок з бронюванням
Все ок
Бронювання підтверджене
Бо ціна на помешкання виросла
Що скажете?
На букінгу все ок з бронюванням
Пошаманю
• 23 апреля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Пишіть в підтримку букінгу. Вони швидко відповідають
Написала
Але не бачу його
Це в центр допомоги?
Потім пишуть вибрати бронювання, з яким потрібна допомога?
Але не бачу його
Це в центр допомоги?
Ло Шарик• 23 апреля 2024
Пересылайте это письмо в поддержку. Скорее всего, аккаунт хозяина взломан и рассылается скам ссылка. Конечно, никуда переходить не нужно. Сапорт букинга в 9 случаях из 10 на стороне клиента.
Пошаманю
• 24 апреля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
так зайдите по ссылке и посмотрите что там
А если это ссылка на отмену моего бронирован одним кликом?)
Пошаманю
• 24 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так если вы по ссылке не перейдёте, то вашу бронь и так отменят
На каком основании?
У меня на сайте букинга бронь подтверждена
Чу Ча• 24 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
Ні. Що це за адреса з номером 63123, такі адреси тільки у взломщиків
Я-ваш шанс• 24 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
На каком основании?
Я имела в виду, если ссылка реальная, а не фейковая.
Вам ответили уже из службы поддержки?
Любви вам!• 24 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
ну так там же будет это написано? ну и авторизация - выйдите с гугл акк и тогда перейдите по ссылке
Пошаманю
• 24 апреля 2024
Пошаманю
• 24 апреля 2024
Ответ дляPinkyPink
Автор, от guardian писав про цей вид скаму на пошту
Я б на Вашому місці завтра просто написала в ватсап власнику квартири і запитала чи все ок з бронюванням. Скоріше за все він і гадки не має про цей лист
Дякую
Цей лист продублювався від хазяїна ще й на букінгу
Ответ дляПошаманю
Написала сюди
Відправила
Але не бачу свого повідомлення в підтримку
Воно ж має десь бути?
Відправила
Воно ж має десь бути?
Там де деталі бронювання має бути тел і пошта власника. Запитайте просто в нього чи все добре. Скоріше за все, питання на цьому і вирішиться.
Якщо він таки скаже, що треба підтвердження через якісь мутні лінки - то через підтримку відміняйте зі скрінами і шукайте інше житло.
Ответ дляПошаманю
Дякую
В статті якраз готельєри кажуть, що якимось чином їх аки зламують, так що все може бути. Тут 2 варіанта - або ак зламали як у статті , або господар сам скамер. Якщо відгуків позитивних багато на житло - то імовірно перше
«“Booking.com claims that someone got our login credentials, but that is not possible because we have two-factor authentication and we did not get any SMS.
“So someone logged in to our account, on a new computer, but we didn’t receive the SMS code nor the email ‘Booking.com – new sign-in to your account,’” complains Hotel de Colegio.»
Пошаманю
• 24 апреля 2024
Ответ дляPinkyPink
Відгуків дуже багато
Напевно таки взломали
Дякую
Напевно таки взломали
Дякую