23 апреля в 23:49

Дівчата, як би ви вчинили в такій ситуації

Вчора я попросила подружку зʼїздити зі мною в супермаркет. Коли вона виїжджала з підземного паркінгу, автоматичні двері зачинилися після машини, яка їхала перед нею, і тепер їй треба ремонтувати машину, дуже дорогий ремонт
Вона мені вчора сказала, що якщо б не я, то сиділа вона б тихо вдома, а тепер купа грошей на ремонт потрібна. Стголні пише сума грошей, яка потрібна на ремонт.
Я почуваюся винною, хоч і знаю що моєї вини нема. Чи фінансово ви б вклалися в ремонт машини?
Зробіть вибір:
вже голосів: 308
Ні
Так
13 1
Ms. Сама прямота 23 апреля в 23:51
Ну допоможіть, чим зможете. Вона ж вам ніби то допомогла з поїздкою
36 2
автор Цікавий писочок 23 апреля в 23:51
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну допоможіть, чим зможете. Вона ж вам ніби то допомогла з поїздкою
Більше тисячі долларів потрібно на ремонт (
Я можу максимум 100 долларів дати
Само_достаточная 23 апреля в 23:55
В такому випадку викликається поліція, звонять в страхову і питання врегульовується з власником паркінгу. Ви тут до чого?
На_оба_рот 23 апреля в 23:52
Машина не застрахована? Почему закрылись двери? Почему она не обращалась к администрации магазина, чтоб зафиксировать случай, есть камеры
Ms. Сама прямота 23 апреля в 23:52
Ответ дляЦікавий писочок
Більше тисячі долларів потрібно на ремонт (
Я можу максимум 100 долларів дати
Запропонуйте
11 7
Анонимарик 23 апреля в 23:54
Так это проблема паркинга, авто же точно застраховано , Вы здесь причем ?
Закусенец 23 апреля в 23:54
Ну я б дала якусь частину. Тому що я попросила поїхати зі мною. Щоб очистити свою совість. Але там дуже багато факторів, де винна саме вона. Просто ви опинилися не в той час і не в тому місці
21 5 1
Ms. Сама прямота 23 апреля в 23:55
Хоча б не морозьтесь, якщо це ваша подруга! Запитайте, чим можна зарадити, шо сума у вас не велика, але от є варіанти вам порадниці написали
Мальчижка 23 апреля в 23:55
Что за херню вы пишете?
8 4
Фіфачка 23 апреля в 23:55
Мабуть подруга мала просканувати талончик, дочекатися поки двері відкриються для неї і тоді їхати. Вона отримала безцінний досвід, так би й не знала як із паркінгу виїжджати.
50 9
Пластилин_Колец 23 апреля в 23:56
Как часто бестолковые и безответственные люди винят других в своих косяках....
41 1
бювет_в_обед 23 апреля в 23:57
За свій кошт ремонт, бо сама й винна?
Сокодавка ще та 23 апреля в 23:57
Автор вибачте але чому ви не змогли піти самостійно до супермаркету?
Ви напрягли подругу через цю поїздку в неї аварія. Чому не викликали страхування? Не зрозуміло.
Але все ж таки не включайте дур@чку пропонуйте скільки можете грошей і зясовуйте за страхування
25 7 5
Сорока-ворона 23 апреля в 23:58
’Осторожно, двери закрываются!’ -
Слышен голос металлический.
бювет_в_обед 23 апреля в 23:58
Ответ дляСокодавка ще та
Автор вибачте але чому ви не змогли піти самостійно до супермаркету?
Ви напрягли подругу через цю поїздку в неї аварія. Чому не викликали страхування? Не зрозуміло.
Але все ж таки не включайте дур@чку пропонуйте скільки можете грошей і зясовуйте за страхування
Аварія не через поїздку це точно:)
19 1
Сокодавка ще та 23 апреля в 23:59
Ответ длябювет_в_обед
Аварія не через поїздку це точно:)
Вибачте але не було б необхідності завозить подругу до супермаркету то не сталася б аварії.
19 7 1
бювет_в_обед 23 апреля в 23:59
Ответ дляСокодавка ще та
Вибачте але не було б необхідності завозить подругу до супермаркету то не сталася б аварії.
Ну сталась би наступного дня без подруги, коли треба з паркінгу виїхати:)
Цибулька зла 24 апреля в 00:00
Ну кто ей доктор, что она не дождалась сигнала для выезда? Всегда после выезда машины двери или шлагбаум закрывается для фиксации выезда авто. Следующая машина должна было дождаться сигнала и выезжать. Протупила, а теперь ищет повод содрать денег.
Тётя Хрюша 24 апреля в 00:00
То лише її проблема. Вона просто на вас злість зганяє за свою неуважніть
Luxurygirl 24 апреля в 00:00
Я если честно не поняла что за двери, и я не понимаю как так можно было, надо ж подождать пока именно для её машины проезд открыт, ну да ладно

Автор ну по-хорошему помогите как можете потому что конечно вина как бы её, но блин это же просто супермаркет… за едой могли бы и сами сходить
4 4 1
Гигиенишвили 24 апреля в 00:01
Якщо вона і справді не винна і стала жертвою обставин . Я б допомогла з ремонтом по людськи .
Сорока-ворона 24 апреля в 00:01
А когда она права получила)?
Тётя Хрюша 24 апреля в 00:01
Ответ дляLuxurygirl
Я если честно не поняла что за двери, и я не понимаю как так можно было, надо ж подождать пока именно для её машины проезд открыт, ну да ладно

Автор ну по-хорошему помогите как можете потому что конечно вина как бы её, но блин это же просто супермаркет… за едой могли бы и сами сходить
Автор тут до чого?
булоТАЙминуло 24 апреля в 00:03
Неприятно конечно но вы косвенно виноваты. А если бы она кота сбила тоже ваша вина? Первый раз на этом паркинге?

Ну если подружка хорошая то я бы помогла , ну прям сильно винить себя не стоит, она может вам сказать что угодно...слить негатив и т д. Скорее всего это бы и так произошло только не сейчас а через время
9 3
Топтунша 24 апреля в 00:02
Нічого б не дала. З дівчатами вище повністю згодна - міліція, страховка, камери паркінгу.
Luxurygirl 24 апреля в 00:03
Ответ дляТётя Хрюша
Автор тут до чого?
Я так понимаю что они очень близкие друзья автор её просят за продуктами с ней съездить

Ты уже лучше помочь как-то, я не знаю я сужу по себе

Но!! если я знаю на месте подруги, что у автора денег особо нет, то я бы конечно попрочитала но денег с неё не взяла
булоТАЙминуло 24 апреля в 00:03
Ответ дляТётя Хрюша
Автор тут до чого?
Напрягла подругу...

Знаете как почему я сломал вещь, потому что ты отвлек...
10 1
Анонимба 24 апреля в 00:03
Ответ дляСокодавка ще та
Вибачте але не було б необхідності завозить подругу до супермаркету то не сталася б аварії.
ну сидела бы дома, на следующий день куда нибудь влипла и некого было бы обвинять
8 1
Ms. Сама прямота 24 апреля в 00:03
Тобто подруга вам у той момент допомогла, а зараз очікує вашої допомоги? Вона ж не просить вас оплатити повністю ремонт, сподіваюсь? То в чому може полягати ваша допомога і підтримка? Якщо ви подруги
булоТАЙминуло 24 апреля в 00:04
Каско страховка есть в подруги?