Ласую колобками• 24 апреля 2024
Butlers. Очікування і реальність.
Ну як так можна? Різниця ж колосальна. Називається ніколи не оплачуй наперед…(
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляmRina
Разница просто огромна, сочувствую
Якась тупо консерва приїхала а не те що на фото…
Дайте подумать• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Мені на Вашому фото найкраща таця. Перші фото, якась бляшанка засвічена.
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Малюнок трохи інший. Нормальна таця, чи шо воно таке...
Ну воно зовсім інше…
дякую аж підскакую• 24 апреля 2024
В Батлере со многими товарами так.
Я перед Новым годом хотела заказать елочных игрушек и чисто случайно попала в магазин. Качество оставляет желать лучшего
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Скільки коштує?
950грн… Обідно, бо потрібна була для презентабельних фото…(. Але які будуть презентабельні фото на такій бляшанці…(
Бритоножка• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Останнє…
Мне оно самым лучшим показалось
БолеИменее• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну воно зовсім інше…
Согласна. Оно совсем другое.
Но на последнем фото, блюдо более красивое, чем на первых.
Зрадорозганячка• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Так оно изначально не очень. Впринципе вид антиквариата, рустикальный стиль
Пищалка• 24 апреля 2024
Как по мне последнее лучше, первые фото выглядят как недобитая чеканка и еще сошедшея с лекала.. В чем ваша боль так и не поняла..
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Непонятны возмущения автора🤔
На сайті вона виготовлена з товстішого матеріалу, тиснення не є чорні і є більш рельєфні оскільки матеріал товстіший.
Неновая почта• 24 апреля 2024
Автор, так это же обычный конвейерный фабричный Китай. Как и Бергофф и Рондел. Просто хороший маркетинг, псевдо-европейское название и сотрудничество со всеми крупными маркет плейсами. Соответствующее и качество. Несмотря на давно не соответствующую ему цену.
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляПищалка
В тому що якість роботи гірша і малюнок навіть не той що на сайті.
Неновая почта• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Еще больше можно расстроиться, только погуглив подобный поднос на Алике или Тему.
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляНеновая почта
Та зрозуміло що Китай, але можна ж на сайті додавати реальні фото, а не зробити якісну річ для презентації а штампувати барахло… В реальності би ніколи не купила. Не в грошах справа.
Неновая почта• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ні не можна. На різниці між фотографіями в інтернеті і реальним продуктом і заробляються міліарди доларів))))
ГейТуда• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну воно зовсім інше…
Якесь подзьобане(((
Співчуваю
Курочка• 24 апреля 2024
Люблю Butlers вже багато років. Жоднооо разу не попадались якісь браковані, неякісні речі, що б підпадали під «очікування/реальність». В мене багато текстилю, посуду, горщиків для квітів, різдвяних прикрас, різних дрібниць для кухні. Завжди все супер.
ЛюбимаЯНЬ• 24 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
це мій улюблений магазин
А я первый раз слышу.
Но на фото автора лучше чем на остальных.
Хотя не представляю нафига оно надо