Ласую колобками• 24 апреля 2024
Butlers. Очікування і реальність.
Ну як так можна? Різниця ж колосальна. Називається ніколи не оплачуй наперед…(
пАлАвинкА• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Та зрозуміло що Китай, але можна ж на сайті додавати реальні фото, а не зробити якісну річ для презентації а штампувати барахло… В реальності би ніколи не купила. Не в грошах справа.
Вся справа -в умінні працювати з камерою
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Малюнок інший також не бачите?🤦🏻♀️
Пузата Хата• 24 апреля 2024
Різниця очевидна, чеканка з промофото більш обʼємна. Кому який варіант більше подобається - то вже діло смаку, але надсилати мають те, шо показали.
Я тому не замовляю поштою речі з ручним розписом, стикуванням тканин і тд, бо бачте, комусь і так зійде, на шо і розрахунок.
пАлАвинкА• 24 апреля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А я первый раз слышу.
Но на фото автора лучше чем на остальных.
Хотя не представляю нафига оно надо
Скажу так:то ще треба ’вміти’ так сфоткати
пАлАвинкА• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Малюнок інший також не бачите?🤦🏻♀️
Я не про малюнок, а про ’ товща і об’ємніша’
Потринділиця• 24 апреля 2024
Вообще не въехала! Сперва я думала, что то стекло, но судя по постам Автора, поняла, что НЕ стекло, но что так и не выяснила.
На всех фото оно какое-то несуразное, Ну и куда его? Под старину вообще не катит, еще ТАКИЕ деньги! Лучше б на олх, что-то подобное из совдепии посмотреть.
Клептоманка• 24 апреля 2024
простите, а какие презентабельные фото могут быть на таком аляповатом подносе? купите обычную белую тарелку или как оно называется, из керамики/фарфора, это будет лучший нейтральный вариант для фото. ну или деревянную доску побольше, только аккуратно, они бывают поцарапанные
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
Вже ніякі не будуть на тій «лівій» таці…
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
Алюміній… Тонкий і не якісний на відміну того що показано на каталожних фото…
Клептоманка• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
ну будет для бутеров подставка, для фруктов) не расстраивайтесь, в хозяйстве пригодится)
Безпорадна Кроко• 24 апреля 2024
Это ж как нужно разбираться в чеканке, чтоб заметить разницу. Мне уроков труда в школе хватило,чтоб это обходить.
Вы покупали фигню, пришла фигня - где что не так?
Мааарковная• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
А повернути ви не можете? Все ж таки протягом 14 днів маєте право.
І у Нової Пошти, начебто є легке повернення протягом певного часу, доставка буде безкоштовна назад.
Трейдер кріпти• 24 апреля 2024
автор , пошукали б на різних сайтах. виглят такий як на вашому останньому фото. для мене страшненький.
Клептоманка• 24 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
так ведь это и есть фото из поста, автор их уже видела
Ласую колобками
• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Та можна думаю. Буду думати…
Нічний дожор• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасую колобками
950грн… Обідно, бо потрібна була для презентабельних фото…(. Але які будуть презентабельні фото на такій бляшанці…(
А зачем оно вам?
И возврат же можно сделать?
Затишне кубло• 24 апреля 2024
Автор не переймайтеся, все відносне. Он в темі про колечко з діамантом Tiffany чого там тільки не додивилися, і думали, що є віночок, а виявилося, що там здоровенний камінь, так там ціна питання більше 15000 доларів. Тому фото довіряти не можна