24 апреля в 14:56

Автобус автолюкс/ecolines передні місця на 2 поверсі

Хто їздив автобусами автолюкс/ecolines - там на передніх місцях на 2 поверсі достатньо місця для ніг? Чи замало і краще брати місця трохи далі?
Коплю на груди 24 апреля в 15:01
Місця достатньо, але дме сильно. Ну і монітори дуже незручно встановлені, фільм подивитися не вийде
автор ТАЗератти 24 апреля в 15:02
Ответ дляКоплю на груди
Місця достатньо, але дме сильно. Ну і монітори дуже незручно встановлені, фільм подивитися не вийде
Дме від лобового скла?
Марс атакует 24 апреля в 15:02
и стекло большое - солнце жарить будет
Кусачая Я 24 апреля в 15:10
Ответ дляТАЗератти
Дме від лобового скла?
свет фар/фонарей лупить будет вам всю ночь в лицо
штора та не особо спасает
места для ног мало, точнее как везде
Коплю на груди 24 апреля в 15:17
Ответ дляТАЗератти
Дме від лобового скла?
Не знаю звідки, но вночі реально холодно було, хоча в середині дуже -дуже тепло. Особисто я більше ніколи б не купила ці місця
Печенюшка 24 апреля в 15:32
Це ж залежить від марки конкретного автобусу. На кожен рейс зазвичай вказують що там за автобус. Ми їхали якось влітку лиш раз на другому поверсі на перших місцях, то було чудово - місця повно для ніг, через скло нічого там не пекло, воно тоноване, зате вид з вікна неймовірний.