ТАЗератти• 24 апреля 2024
Автобус автолюкс/ecolines передні місця на 2 поверсі
Хто їздив автобусами автолюкс/ecolines - там на передніх місцях на 2 поверсі достатньо місця для ніг? Чи замало і краще брати місця трохи далі?
Коплю на груди• 24 апреля 2024
Місця достатньо, але дме сильно. Ну і монітори дуже незручно встановлені, фільм подивитися не вийде
ТАЗератти
• 24 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Дме від лобового скла?
Кусачая Я• 24 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
Дме від лобового скла?
свет фар/фонарей лупить будет вам всю ночь в лицо
штора та не особо спасает
места для ног мало, точнее как везде
штора та не особо спасает
места для ног мало, точнее как везде
Коплю на груди• 24 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
Дме від лобового скла?
Не знаю звідки, но вночі реально холодно було, хоча в середині дуже -дуже тепло. Особисто я більше ніколи б не купила ці місця
Печенюшка• 24 апреля 2024
Це ж залежить від марки конкретного автобусу. На кожен рейс зазвичай вказують що там за автобус. Ми їхали якось влітку лиш раз на другому поверсі на перших місцях, то було чудово - місця повно для ніг, через скло нічого там не пекло, воно тоноване, зате вид з вікна неймовірний.