Oks_krsn• 24 апреля 2024

Куди вперше поїхати в Грецію Халкідікі в червні

Вперше хочемо поїхати на відпочинок в Грецію (Халкідікі) з дитиною 3 роки. Порадьте місце яке краще для пляжного відпочинку, можливо готель чи апартаменти. Плануємо їхати машиною, порадьте як краще забронювати житло, самостійно через букінг чи через турагентів? Можливо дасте якісь цінні поради взагалі по подорожі на авто до Греції. Дякую кожному за відповідь
Гигиенишвили• 24 апреля 2024
Якщо піщаний пляж, то Агія Тріада. Схоже на Фонтанку
Якщо камінці, але без іжаків і з гарними рибками, то Лутра. На Агія Тріаді двіж, у Лутрі тихіше і спокійніше.

Завжди бронюємо самостійно на букінгу

Бавовнятко• 24 апреля 2024
Сарті підійде? Villa Irida пошукайте.