Десь так, але...• 24 апреля 2024
Червень, море з дитиною, 2-3 години літаком з Польщи
Порекомендуйте щось з власного досвіду (країна-місто-можливо навіть конкретну віллу/готель і т.д.):
аби літаком по часу 2-3 години оптимально та аби не вмерти від жари на початку червня чи навпаки аби не було прохолодно для купання
летіти з Польщі
Десь так, але...
• 24 апреля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Іспанія
а де саме?
бо якщо чесно це в моєму переліку одна з перших країн що наразі розглядаю)
Десь так, але...
• 24 апреля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Єгипет? Болгарія? Туреччина? Іспанія?
Туреччина дуже дорогий переліт, ну і в тому самому Єгипті просто вмерти можна в червні...Іспанія - єдине що цікаво з цього переліку
Я тертий жук• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Пакетный тур в турцию, зачем впм перелет дорогой???
Десь так, але...
• 24 апреля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
звідки, з України в Туреччину пакетний тур з перелітом з Польщі?
Турагенція Tourdream• 24 апреля 2024
Греція, Кіпр, якщо ближче до кінця червня , то можливо вже Балкани розглядати, Чорногорію, Хорватию, Албанію .
Ну ще Болгарія, туди є відносно недорогі тури з Польщі.
Італія ще, теж з Польщі бувають цікаві пропозиції.
Десь так, але...
• 24 апреля 2024
Ответ дляEllai
В Іспанії буде вже дуже спекотно. Вже зараз вдень жара стоїть)))) Але є на шо подивитись.
та в мене 6-річка, з неї такий собі компаньйон по подивитись) їй аби ото з води не вилізати цілий день - то і вся відпустка
ЯкаКраля• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Так. Це можливо.
Я тертий жук• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Так
Mariia_touragent• 24 апреля 2024
Чому б і не ’так’ пакетному турові в Туреччину з вильотом з Польщі. Як мінімум, це зручно- сіли в літак, прилетіли-чекають, до готелю довезли і в зворотньому напрямку так само. По-друге, все включено- не відкриваєте гаманець на кожен раз щось попити/морозиво т.п. По-третє, крім моря дитині буде чим зайнятися- анімація, майданчики, дитячі клуби, гірки+ вибір таких готелів не буде досить обмеженим. Умовно, в одному й тому ж бюджеті Туреччина запропонує більше, ніж інші альтернативні літні напрямки. Якщо ,звісно, немає заперечень-упереджень щодо Туреччини.)
Десь так, але...
• 24 апреля 2024
Ответ дляMariia_touragent
ну хочеться не пакетного ’звичного для того мирного життя’ коли кожні пів року Єгипет чи Туреччина, якщо зараз обирати Іспанію чи Туреччину - то звісно Іспанія
Mariia_touragent• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Тоді інша справа). Нехай все вдасться, а Іспанія виправдає Ваші найкращі сподівання!
долой_лама• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Да
долой_лама• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
В Испании может быть прохладное море в июне
Просто красавица• 24 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
а де саме?
На Коста Брава у червні була ще холодна вода. Один рік навіть не купалася я. Діти з чоловіком моржували )