ГейТуда• 24 апреля 2024
Листи для ВПО на мою адресу
Ми кияни, але зараз живемо не вдома. Моя мама періодично перевіряє нашу поштову скриньку. Останній раз перевіряла місяці 4 тому в ось сьогодні. В скриньці лежало 5 листів, на різні імена, адреса на конверті вказана наша. Листи від пенсійного фонду. Відкрили один , зміст такий, адресовано ВПО - підтвердіть своє місце проживання, щоб і надалі отримувати виплати. Дівчата, що це може бути ? Ми нікого не реєстрували… ну один лист міг бути помилковим, а їх 5 штук різним людям
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Так що, тепер дурити всіх треба, якщо не треба підтвердження власника?
Якщо вони дійсно ВПО, то нехай свою реальну адресу вказують.
Я не вам писала, а відповіла на конкретний пост.
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Автор сходите в ПФУ с этими бумагами и напишите, что никогда не жили. С них снимут ВПО и заставят вернуть все полученные деньги.
ГейТуда
• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Так, я розумію. Але автор поста писала про ставлення до ВПО саме після їхніх махінацій
ГейТуда
• 25 апреля 2024
Ответ дляАленький носочек
Мама піде, я вже її попросила
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
А знаєте, скільки лівих реєстрацій (ті, що прописка по старому) існує?
Ого! Я колись на виборчій дільниці працювала зі списками, це жах!
Навіть окремі номери квартир створювали, наприклад 116кв. в будинку на 100 квартир і туди прописано людей 30-50.
У меня у мамы по спискам в ее квартире была зарегистрирована женщина на выборах. Она как владелец пришла сказала - те несите справку, что не зарегистрирована, когда нести, когда выборы пройдут. Причем не один раз такое было...
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А ВПО це одна людина?
Їх мільйони, чого б це по декількох судити за всіх.
Те саме, що через поведінку однієї дівчини-шатенки сказати, що всі шатенки - дівчата легкої поведінки.
ГейТуда
• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А ВПО це одна людина?
Ну чому ж одна… от у мене в квартирі пʼятеро таких опинилося. Занадто щільна концентрація)) І ще тут люди такі ж випадки описували. Значить це нерідко зустрічається.
Шатенки тут ні до чого. Йдеться про поведінку, а не про зовнішність
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А ВПО до чого?
Така процедура, це ж не їх бажання чи що не треба письмове чи усне підтвердження власника
А власник що не повинен знати? Він дає згоду на проживання, людина живе. Може він не хоче, щоб за цією адресою оформлювали ВПО? Как мінімум це його власність і він повинен розуміти кого він пустив до своєї оселі. Це как мінімум повага до людини, що надала дах.
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляАленький носочек
Власник не повинен знати що?
Що здав житло?
Не розумію питання. Він надав можливість людині ВПО жити у своїй квартирі, він не розуміє, що людина повинна зареєструватися (не прописатися, а повідомити про фактичну адресу)?
Що здав житло?
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А ВПО - зовнішність чи поведінка?
ГейТуда
• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Власник не повинен знати що?
Що здав житло?
Я нікому не давала дозвіл жити в моїй квартирі. І вказувати мою адресу як місце свого проживання. Ви читали тему?
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А ви?
Ми не за вас зараз розмовляємо.
ГейТуда
• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А ВПО - зовнішність чи поведінка?
ВПО - це людина. В моєму випадку - це пʼятеро людей з нечесною поведінкою
ГейТуда
• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А ви?
Ми не за вас зараз розмовляємо.
Я по своїй темі розмовляю, я її не лише читала , а і створила
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Власник не повинен знати що?
Що здав житло?
Власник повинен знати, що людина ВПО. Тобто у нього повинен бути вибір кому здавати своє житло. І людина повинна чесно сказати, у мене у куми так знайома жила сама, а подалися куча народу як впо. Вона за кордоном, не знала цього, поки не попросила сходити, а там теж куча листів про підтвердження місця проживання. Якось дивно все це зараз робиться...
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
І що?
А не ВПО не можуть бути такими?
Не тавруйте людей. Повно нечесних всюди.
Це не залежить від раси, статусу ВПО, релігії, кольору шкіри.
А не ВПО не можуть бути такими?
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Так розмовляйте. Я не вам відповідала у тому пості. Ви тут не одна
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну так я за що пишу
Не люди у цьому винуваті, а система, котра так дозволяє робити.
Недобросовісні люди цим і користуються, тому що їм надають таку можливість.
Власник як правило дивиться документи людини і навіть копії для себе робить, не просто ж так здають квартири.