ГейТуда• 24 апреля 2024

Листи для ВПО на мою адресу

Ми кияни, але зараз живемо не вдома. Моя мама періодично перевіряє нашу поштову скриньку. Останній раз перевіряла місяці 4 тому в ось сьогодні. В скриньці лежало 5 листів, на різні імена, адреса на конверті вказана наша. Листи від пенсійного фонду. Відкрили один , зміст такий, адресовано ВПО - підтвердіть своє місце проживання, щоб і надалі отримувати виплати. Дівчата, що це може бути ? Ми нікого не реєстрували… ну один лист міг бути помилковим, а їх 5 штук різним людям
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
А это дЫбилные законы нашего государства. Мне тоже понаписали кучу понаехов. Молчала пока новорожденного на нашла среди них.

автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Так як це працює? На рандомну адресу приписують? А дозвіл власника житла?
Тётушка Лошадь• 24 апреля 2024
Хтось колись зареєструвався як ВПО за Вашою адресою, можливо через Дію.
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
В том и дело, что дозвол не нужен. Со слов переселенца это все делается
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Так їх 5-ро. Звернувся це одне, але ж власник не в курсі
Тётушка Лошадь• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Дозвіл власника не потрібний
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Так там і сто людей може фіктивно проживати, а ми не знаємо?

автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Дозвіл власника не потрібний
Можна просто прийти в ЦНАП , назвати будь-яку адресу, і тебе там зареєструють?
КошкинДом• 24 апреля 2024
Беспредел какой то, я бы точно куда то обращалась
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Да. И вычернкуть их владельцу нереально практически. Только сами они могут. Тем более малых
Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Не питають дозвіл власника. Це ж не прописка. Це просто місце де зараз мешкає людина
Просто хтось назвав Вашу адресу.
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Мама піде в пенсійний, звичайно. Але що це за фігня взагалі
Тётушка Лошадь• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Так це працює. Не переживайте, напишіть листа в ПФ або зателефонуйте і повідомте, Вам це нічим не загрожує.
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Не прописка, а временная регистрация. Вообще поле нее должны прийти с проверкой, что те люди реально там живут. Но сами понимаете, человеческий фактор и коррупцию никто не отменял
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Куда? Цнап орет это собез, собез разбирайтесь в цнап
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Просто хтось назвав Вашу адресу.
А якщо я проти??
Пи Пи Пилюля• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Офігеть
КошкинДом• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Тогда в полицию!! В смысле?? В моей квартире приписаны посторонние люди
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Ну може і до цього дійде…

Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А якщо я проти??
Ну знайдіть телефон тих, хто листи відправив, зателефонуйте і скажіть що таких нема і не було
Це просто запис. Ви ж не сплачуєте за них комуналку )
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляКошкинДом
Воот!
В моей типа знакомые, без моего согласия и ведома. Когда я спросила, а нафига? У вас же есть своя квартира в Киеве, на меня наорали и кинули трубку.
Ночка_темная• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Саме так.Адресу пишуть з твоїх слів і все
Пи Пи Пилюля• 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Просто хтось назвав Вашу адресу.
Але згідно зареєстрованих і комунальники можуть підняти плату за сміття, воду, газ(якщо не має лічильників)?
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Так я і просто запис не хочу. В пенсійний подзвонила, сказали підійти з листами. Але це дикість якась, чесно кажучи
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Главное, чтоб потом налогов не заплатить, типа сдавала жилье
Донька подруги• 24 апреля 2024
Це 100% хтось із знайомих або сусідів, знаючи що ви виїхали, продає вашу адресу на масову реєстрацію ВПО.
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляНочка_темная
Я читала, що дозвіл власника потрібен, ще ц власник якусь компенсацію отримує від держави. А ми ні сном , ні духом
Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та що ж всі до прописки приклеїлись…
Впо не прописуються! Просто вказують «місце проживання». Таке собі підтвердження що вони переїхали умовно з Харкова до Ужгорода і тепер живуть в Ужгороді. Ніяку комуналку на них після цього не нараховують власнику.
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Отож
Пи Пи Пилюля• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
100%, як брєд якийсь. Хто хоче може реєструватися на твою адресу, а власник ні сном, ні духом