ГейТуда• 24 апреля 2024

Листи для ВПО на мою адресу

Ми кияни, але зараз живемо не вдома. Моя мама періодично перевіряє нашу поштову скриньку. Останній раз перевіряла місяці 4 тому в ось сьогодні. В скриньці лежало 5 листів, на різні імена, адреса на конверті вказана наша. Листи від пенсійного фонду. Відкрили один , зміст такий, адресовано ВПО - підтвердіть своє місце проживання, щоб і надалі отримувати виплати. Дівчата, що це може бути ? Ми нікого не реєстрували… ну один лист міг бути помилковим, а їх 5 штук різним людям
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Та що ж всі до прописки приклеїлись…
Впо не прописуються! Просто вказують «місце проживання». Таке собі підтвердження що вони переїхали умовно з Харкова до Ужгорода і тепер живуть в Ужгороді. Ніяку комуналку на них після цього не нараховують власнику.
Добре, а ці листи? Як адресат їх отримає?

Тётушка Лошадь• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Ну може і до цього дійде…
А знаєте, скільки лівих реєстрацій (ті, що прописка по старому) існує?
Ого! Я колись на виборчій дільниці працювала зі списками, це жах!
Навіть окремі номери квартир створювали, наприклад 116кв. в будинку на 100 квартир і туди прописано людей 30-50.
Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А то вже тепер головний біль адресата. Самі себе підставили. Не отримали листи/не знайшли їх на вказаному місці - зняли їм виплати. То в любому випадку не Ваш головняк. Вам тільки зайві папірці у скринці.
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Існувати може що завгодно, але я як власник житла не хочу брати в цьому участі
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Та що ж всі до прописки приклеїлись…
Ну то хай реєструють на адресу цнапу або робітника собезу, якщо все так просто та ні про що. А мені вони і нах не всрались
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Адресат скорее всего у себя дома или в Европе живёт и понимает, что письмо он не получит. Но раньше ещё и звонили/слали смс на мобильный с такими вопросами . Когда этим утсзн занималось.
Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну підіть посваріться в цнап що Вашу адресу хтось вказав

автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Я хочу якось вплинути на це, в відмовитися від цих «проживаючих»
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Дзвонила, не ходила. Їм пох. Типу йдіть в собез, то не ми
Подтяжка• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Можна просто прийти в ЦНАП , назвати будь-яку адресу, і тебе там зареєструють?
Так, я коли реєструвалася як впо просто називала адресу і все. Теоретично могла б і збрехати
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну загалом це ж функція ЦНАПу - реєстрація…
Тётушка Лошадь• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Та ніхто не хоче, але ж нікого про те не питають.
Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Я вище писала - дивитесь номер того хто відправив лист, телефонуєте, кажете «у нас таких нема, видаліть мою адресу з бази».
Мені до війни листи приходили на минулих власників квартири. Знайшла, зателефонувала. Листи приходити перестали.
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Я друзів в собез возила реєструвати, але це було до повномасштабки
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Значить у всі інстанції звернуся письмово, що нікого не реєструвала і не планую
СережкинаЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А якщо я проти??
порядочные спрашивают. мы спросили у хозяйки когда проживали как впо.. у меня тоже девочка спросила которая проживает как впо.. типа вы не против ...
Единорог помог• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Я читала, що дозвіл власника потрібен, ще ц власник якусь компенсацію отримує від держави. А ми ні сном , ні духом
Це якщо хочуть отримувати виплати за програмою прихисток, за комуналку, це господарям і господар заповнює папери.А впо це навіщо, просто виплати впо оформили та й все, не потрібна там згода господаря і навіть не питають чи в курсі він.
Але і в комуналку їх вам не врахують чи ще десь, за це не переживайте.
СережкинаЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
это если вы сами подаете на прихисток.. тогда вам нужны документы того человека впо и ваши..
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Цнап только документы принимает. Если у них нет такой процедуры, то они и сделать ничего не могут.
Вроде ж сейчас ВПО регистрируются не через утсзн , а через пенсионный? Письма ж оттуда пришли?

автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Неподобство якесь)
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Вот! Правильно, в этом и вся суть.
Но когда хитрожопые прохаваные по горлышко людишки сотворили это с моим адресом, имея в соседнем районе квартиру свою, при том живя на съемной. Закрадываются очень нехорошие мысли.
СережкинаЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
идите в цнап и говорите не проживают такие впо поэтому адресу. условно приходит комиссия и им снимают это впо с вашего адреса
Донька подруги• 24 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Та що ж всі до прописки приклеїлись…
То хай вказують місцепроживання - Цнап або адміністрація.
Людей навіщо лякать підселенцями, про яких вони не чули?
Тим більше, комуналки сьогодні нема, а завтра нарахують. Ще й будуть праві, бо у них документ є, що тут люди живуть.
Мания-Величия• 24 апреля 2024
’Если человек более 60 дней отсутствует по месту жительства, это дает обоснованные основания считать, что он вернулся на старое место постоянного жительства. Следствием является потеря статуса ВПЛ.’
По идее, если сообщите, что у вас никто не живёт, то статуса их лишат и справки аннулируют.
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Так, з пенсійного
Не будь КакСвета• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Так як це працює? На рандомну адресу приписують? А дозвіл власника житла?
А не треба, виявляється
СережкинаЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Так, з пенсійного
у нас хозяйка ходила в соцзащиту написала заявление что мы не проживаем с такого то числа и все .впо сняли нам автоматом
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Чого тільки не придумають…
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
З такого- то числа це одне. А те, що вони взагалі там ніколи не проживали? Це ж обман
СережкинаЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
ну это изменить мы не можем. а вот дальше можем