ГейТуда• 24 апреля 2024

Листи для ВПО на мою адресу

Ми кияни, але зараз живемо не вдома. Моя мама періодично перевіряє нашу поштову скриньку. Останній раз перевіряла місяці 4 тому в ось сьогодні. В скриньці лежало 5 листів, на різні імена, адреса на конверті вказана наша. Листи від пенсійного фонду. Відкрили один , зміст такий, адресовано ВПО - підтвердіть своє місце проживання, щоб і надалі отримувати виплати. Дівчата, що це може бути ? Ми нікого не реєстрували… ну один лист міг бути помилковим, а їх 5 штук різним людям
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Мені фіолетово на їхні виплати. Я не хочу, щоб моя адреса там фігурувала, от і все
Адрес в любом случае уже есть в базе и в папке с их делом. И он никуда не денется.
Напишите на электронную почту в утсзн и цнап и спросите, куда Вам обращаться в этой ситуации

автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Ок, так і зроблю
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
А чому ці люди не вказали адресу, де реально проживають, не знаєте??
Потому что 1)по тому адресу им выплаты не положены или 2) ребенка не возьмут в школу вашего района или ещё что-то
Тётушка Лошадь• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Ок, так і зроблю
Алілуйя!
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
ну то подзвоніть, потім розкажете, проведіть розслідування, бо тупо пофігу яка там адресу, прикиньте, та адреса ні на що не впливає - вже не знаю який раз то вам тут пишуть кілька людей
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Як не візьмуть в школу? Якщо їх цікавить школа мого району, значить вони десь поряд реально живуть. Так ту адресу нехай і пишуть.
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
де гарантія що це саме ВПО надали цей адрес, а тьотя з соц захисту вписала кільком людям адрес лівий? а немає такої гарантії...бо ця інфа нікому реально не потрібна, про поле яке потрібно заповнити..
В моем случае я знаю этих людей. Странно б было, что это тетя угадала мой адрес

автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Так, я так і зроблю. Хотіла почути, чи хтось вже мав такий досвід. Дякую
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Ну да, живут рядом, а хотят в школу не по прописке. Например, по прописке у них школа 5, а хотя в 8-ю, которая рядом с 5-й.
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
до чого тут ви..
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
до чого тут ви..
До того, що ви мені відповідали
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
яка прописка біля школи, якщо вони ВПО..
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
До того, що ви мені відповідали
тема автора, і відповіді в розрізі її кейсу
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Ну ок. Не прописка, временная регистрация по справке ВПО
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Удалено администрацией...
перечитайте свої відповіді)
ну і я вам не шановна, не переходьте на особистості
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
перечитайте свої відповіді)
Я про істерики нікому не пишу. Просто намагаюся розібратися в тому, з чим раніше не стикалася. Якщо Вам це нецікаво/неприємно читати, то ніхто не наполягає
Безлім на все• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Я колись біля пологового будинку мешкала, але не відносилась до нього ніяким боком ) ось він, через дорогу від мого будинку, у вікно бачу, але не мій вже район. А за моєю пропискою пологовий був від мене в 2 годинах їзди майже )
А комусь так зі школою чи садком могло «пощастити».

Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
вам відповіді подобаються вибірково, ті хто пишуть що нічого такого в тих листах, викиньте ті листи, бо це ні на що не впливає, але ви такі відповіді агресивно сприймаєте ’обман’ і т.д., купа окличних знаків...ну хочеться вам бігати та розбиратись - то бігайте, але гарантую - що ніхто нічого не буде робити..як ви уявляєте вони будуть видаляти вашу аресу? а ніяк, якщо по тім листам людина не з´явилась у відповідний строк - вони їх просто позбавили пільг/виплат і все, крапка в цій історії, з вас відверто поржуть/покивають голівонькою, все, ваша адреса з особистої справи людини/людей не счезне...хочете посваритись в соц захисті/цнапі/провести тучу часу в чергах і т.д. - успіху
Викачую яйцями• 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Отож. І аж ніяк з вашими шопапало
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Отож. І аж ніяк з вашими шопапало
я не знаю шо у вас там попало, а шо ні, не цікаво
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Я не думаю, що видалити адресу нереально. Якщо перевіряють , чи реально люди проживають, і їх там немає, то видаляють же якось потім мабуть.
А якщо поржуть - це мене не лякає) агресивно я нічого не сприймаю, швидше ця ситуація мене дуже здивувала, от і все.
Сваритися теж не планую, я взагалі далеко. Планую написати листи, я вже писала про це
Фиктивная• 24 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
ніхто не буде це робити, ще раз, просто анулюють пільги/виплати/за адресою не проживає, все, справа в архів
автор ГейТуда • 24 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Чудово
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Та що ж всі до прописки приклеїлись…
Впо не прописуються! Просто вказують «місце проживання». Таке собі підтвердження що вони переїхали умовно з Харкова до Ужгорода і тепер живуть в Ужгороді. Ніяку комуналку на них після цього не нараховують власнику.
Акт должен быть. У нас так один указал адрес фактического проживания, вышли составили акт, а он там не живёт, в ПФУ отправили инфу и ему сняли выплаты, быстро прибежал и все переоформил на место прописки.
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
А потім «пачиму нє любят впо»
А ВПО до чого?
Така процедура, це ж не їх бажання чи що не треба письмове чи усне підтвердження власника
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
В принципі і сам ПФ міг помилитися на одну цифру в адресі, не та квартира або будинок.
Ошибаются. Пишут даже если собственный дом, то указывают квартиру, а ее там и близко нет, улицы неправильно забивают... Это ещё тот треш
автор ГейТуда • 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А ВПО до чого?
Так що, тепер дурити всіх треба, якщо не треба підтвердження власника?
Якщо вони дійсно ВПО, то нехай свою реальну адресу вказують.
Аленький носочек• 25 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Адресат скорее всего у себя дома или в Европе живёт и понимает, что письмо он не получит. Но раньше ещё и звонили/слали смс на мобильный с такими вопросами . Когда этим утсзн занималось.
Они и телефоны по отключали ВПО