Брюлик в стразах• 24 апреля 2024
В Киеве один и алкаши и бомжи, детей нет ! …. по следам темы
Специально для той сказочницы из забитого немецкого села .
Вот парк Шевченко позапрошлые выходные .
Дева Мария• 24 апреля 2024
Господі анечка . Це всі знають. 🤣 що там ще нового про мене назбирала ? Записала коли був останній похід в туалет чи ні ?
julia_v_m_a_34• 24 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
а що ви робите в Києві?ви ж уєзжалі навсєгда
Заїжджала подивитися напевно як тут все погано
Kidstaff Bot• 24 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff