Арешт майна за борги

Якщо приймуть законопроект про величезні штрафи і, як слідство, арешт майна, то які варіанти. Росскажіть, кто знає. Що це означає? Чи є сенс переоформити з чоловіка квартиру і як?
показать весь текст
13 3 2
автор Христя в тiстi 25 апреля в 10:17
Ответ дляnahaka
Мені це теж цікаво. І ще цікаво, чи може чоловік переоформити цю квартиру без моєї згоди на свою маму?
Якщо куплена у шлюбі, то без вашої згоди нічого не може
nahaka 25 апреля в 10:18
Ответ дляХристя в тiстi
Якщо куплена у шлюбі, то без вашої згоди нічого не може
В шлюбі. Ох, про що тільки ми зараз не думаємо...
автор Христя в тiстi 25 апреля в 10:20
Ответ дляnahaka
В шлюбі. Ох, про що тільки ми зараз не думаємо...
Отож
Бабка-байкерша 25 апреля в 10:23
Ответ дляПоліцейський патруль
Дарча досить дороге задоволення і там є ньюанси з неповнолітніми, якщо зареєстровані, то через опікунським. Зараз банальний заповіт 3тис.
На родичів близьких дарча копійки.
Уравнобешенная 25 апреля в 10:28
Ответ дляХристя в тiстi
А якщо розлучитися і все майно на мене? А потім знов одружитися.
Автор де ви прочитали про конфіскацію і штрафи 200 000? Якщо законопроект 10379 то ще жоден юрист не може його достовірно прокоментувати.Конфіскацію передбачає тільки Крим.кодексом за тяжкі та особливо тяжкі злочини з користю.Ви напевно арешт маєте на увазі
автор Христя в тiстi 25 апреля в 10:28
Ответ дляУравнобешенная
Автор де ви прочитали про конфіскацію і штрафи 200 000? Якщо законопроект 10379 то ще жоден юрист не може його достовірно прокоментувати.Конфіскацію передбачає тільки Крим.кодексом за тяжкі та особливо тяжкі злочини з користю.Ви напевно арешт маєте на увазі
Конфіскація, то ви сказали. В мене написано арешт
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:30
Ответ дляЛатвийские_Номера
Конечно, мы на дочь так покупали, ясвысиупала типа ее представителем до 18 лет и это прописано в договоре
Ото ж
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:32
Ответ дляіронічна антитеза
завещание 1000 грн.
Я робила три дні назад. 3000 , приватник, Київська обл
Донька подруги 25 апреля в 10:33
Ми все переоформили, хоча деякі крутять пальцем і вважають, що то дурість. В сім’ях близьких знайомих в основному теж по максимуму все переоформили на дружин/повнолітніх доньок/батьків.
Як кажуть, береженого Бог береже.
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:34
Ответ дляХристя в тiстi
Звісно, а усі не лохи підуть до ТЦК. Ну судить по своєму чоловікові
То ж Ваш ухилянт. А у багатьох дописувачок чоловіки захищають. Кожен по своєму чоловікові судить.
Уравнобешенная 25 апреля в 10:35
Ответ дляХристя в тiстi
Конфіскація, то ви сказали. В мене написано арешт
Арешт тільки за рішенням суду.На який законопроект посилаєтесь?Де штрафи по 200 000?Щоб йти до юриста треба конкретно знати ,чого ви остерігаєтесь і як прописано в законі чи законопроекті,
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:35
Ответ дляIsa Dora
Автор нужно брать консультацию юриста.

Тут вам насоветуют.

Но читала ответ одного адвоката , по закону если квартира на 2х её могут арестовать за долги одного(
Є таке. А ще за буває борги арешт на спадкоємця
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:37
Ответ дляХристя в тiстi
Ну ви мене зовсім збили з пантелику. На маму? Це ж така потім тягомотина після смерті. Пробачте, мамо. Але знаю з досвіду зі своїми батьками
Чому? Ніякої тчгомотіни, по заповіту(в мене мама отримувала спадщину після покійної доньки, взагалі без ньюансів процедура),а на днях написала заповіт на мене
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:38
Ответ дляХристя в тiстi
Ну ви мене зовсім збили з пантелику. На маму? Це ж така потім тягомотина після смерті. Пробачте, мамо. Але знаю з досвіду зі своїми батьками
Тягомотіна,якщо у покійника не порядок з документами, треба допустім новий тех паспорт на будинок, ділянку,з квартирами все набагато легше. Та і старші люди не люблять ці інстанції , плутаються, тому воно для них морока, я допомагала мамі і ми швидко переоформили спадщину
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:39
Ответ дляnahaka
Мені це теж цікаво. І ще цікаво, чи може чоловік переоформити цю квартиру без моєї згоди на свою маму?
Ні,якщо куплена в шлюбі в нотаріуса треба згода
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:39
Ответ дляХристя в тiстi
Якщо куплена у шлюбі, то без вашої згоди нічого не може
Хіба коли купували, була задокументована примітка про особисто власні кошти покупуя
Поліцейський патруль 25 апреля в 10:40
Ответ дляБабка-байкерша
На родичів близьких дарча копійки.
Ну кому копійки, а хто кожну гривню рахує. У всіх різні фінж можливості. Мене жаба давить завжди за два три підписи по 3тис+ платити
Я не в теме 25 апреля в 10:41
Автор, сходите на консультацию к нотариусу. Вам тут насоветуют. Мы еще осенью решили все эти вопросы. Пришли на консультацию, к вечеру уже были готовы все документы.
Миззери 25 апреля в 10:44
Думаю до этого дойдет
Миззери 25 апреля в 10:45
Ответ дляБабка-байкерша
На родичів близьких дарча копійки.
Ну около 20 , если доки все на руках
Они требуют новый техпаспорт например
Шотуткоїться? 25 апреля в 10:48
Ответ дляПоліцейський патруль
То ж Ваш ухилянт. А у багатьох дописувачок чоловіки захищають. Кожен по своєму чоловікові судить.
Якби б ’захищали’,а то ведуть на убой,і кінця і края не видно
6 2
Їжак в панчохах 25 апреля в 10:49
Ответ дляstroi
Это точно?
Конечно. Я мужа выписала. Он не владелец (квартира добрачная), пошла и выписала через центр надання реєстраційних послуг. Документы надо с собой взять на право собственности на квартиру
Їжак в панчохах 25 апреля в 10:50
Ответ дляМиззери
Ну около 20 , если доки все на руках
Они требуют новый техпаспорт например
10000 и новый тех паспорт не нужен
nahaka 25 апреля в 10:56
Ответ дляПоліцейський патруль
Ні,якщо куплена в шлюбі в нотаріуса треба згода
Дякую
Маруська Му 25 апреля в 11:31
Ответ дляКондуктор трамвая
Все це почнеться місяців через 5. Звичайно це не буде масово і всіх поголівно. Мій чоловік на переоформлення не піде. Переоформлювати то на дітей (це треба робити тоді дуже терміново) або на батьків (але щоб не було братів , сестер) Оскаржувати штраф, арешт
Если дети несовершеннолетние- быстро не получится.. через опекунский совет нужно будет делать.
Кондуктор трамвая 25 апреля в 11:41
Ответ дляМаруська Му
Если дети несовершеннолетние- быстро не получится.. через опекунский совет нужно будет делать.
А де ви побачили, що я написала быстро? Я написала терміново. Опікунський місяць. Без опікунського через зняття з реєстрації за декілька днів. Все індивідуально у кожного. У кого діти взагалі нідочого
Поліцейський патруль 25 апреля в 11:43
Ответ дляМиззери
Ну около 20 , если доки все на руках
Они требуют новый техпаспорт например
А тех паспорт восени 2.600за однокімнатну
Isa Dora 25 апреля в 11:47
Автор адвокат только что дал объяснение.

Никаких арестов быть не может, тільки заборона користування транс засобом.
Кондуктор трамвая 25 апреля в 11:50
Ответ дляIsa Dora
Автор адвокат только что дал объяснение.

Никаких арестов быть не может, тільки заборона користування транс засобом.
Арешт майна у разі несплати штрафу , мається на увазі.
1 1
Почемучка 25 апреля в 11:53
Ответ дляХристя в тiстi
Який порядок? Виписати неповнолітніх, а потім дарча?
Виписати дітей в ЦНАП (вказати куди будете прописувати, адресу дідусів бабусів і тд, прописувати саме там не обовязково). Далі до нотаріуса, всі документи на квартиру, свідоцтво про шлюб, довідка що дітей виписали, +- 10 тис і декілька днів