Zaviriuha• Изменено 25 апреля 2024

Якщо буде жіноча мобілізація, підете?

За себе можу сказати, що я точно зброю в руки не візьму, людину вбити точно не зможу, навіть ворога, в ситуаціях коли мені страшно я не буду надійним партнером і тилом. От запхають мене в бус, заставлять пройти підготовку, а далі що? Я ж втечу чи сховаюся при першій можливості🤪
ElenaMari• 25 апреля 2024
После Зели и его жены и его команды, идите после них
LisX• 25 апреля 2024
Тю, у нас тут готовый батальон, пойдут в первых рядах, я уверена.
Военкорши, строчащие по 10 тем каждый день о наших победах и поражениях орков, и другие, которые в любой теме рубашку на груди рвут патриотично, все мы их знаем.
olyagol• 25 апреля 2024
Побегу))) Нет конечно, никуда я не пойду
автор Zaviriuha • 25 апреля 2024
Ответ дляLisX
Так ті мазані, підуть простячки.
Yuliya82• 25 апреля 2024
На йух с пляжу. Хай лєнка-скумбія йде! Паскуди вже зовсім людей рабами зробити хочуть
Колебля• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Наступного разу, коли почнете триндіти комусь про утримання за ваші податки задумайтесь чи варто, може це вас утримують але ваш кругозір настільки вузький, що ви навіть про це не підозрюєте))
Ну оскільки всі вже зрозуміли, що ви останню сорочку на груді рвете, щоб довести всім, яка ви хороша, правильна і корисна, то роблю висновок, що вам це доводиться робити з дитинства, а вас так і не полюбили. Співчуваю)
Колебля• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Чого ви так? Я людина хороша. Я нікого не образила ніколи, останнє віддам для родини і друзів, завжди прийду на допомогу, ніколи не збрешу. Але, от болі боюся страшне, всього що з цим відчуттям звʼязано, то це одразу я фу ?
Людина хороша, а куму здадете. Не по-кумовськи це)
tata-29ef• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Та пофіг куди, де дира туди буду тікати і ховатися. А далі додому, до хати.
А далі за грати якщо вже так, а не ’додому до хати’
tata-29ef• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
А там по ситуації буду вирішувати
Агов, ви там нічого не вирішуєте
Unmistakable• 25 апреля 2024
Я в запасі, так як маю військовий досвід. Звільнилася ще в 2014. Але поки ніхто не телефонує, да і чоловій в ЗСУ. Ніби то не можуть забрати обох батьків, якщо діти неповнолітні.
Александра333-0d63• 25 апреля 2024
Мені здається, що я могла би вбивати тих, хто намагався вбити мене. Але я маю нервові розлади, тому я мабуть би не витримала всіх випробувань
Юлия1585• 25 апреля 2024
Автор, я бы Вас заблокировала за эту тему. Много воинов положили жизни, что бы орки не дошли и вы могли бы строчить подобные темы на советчицы. Я смотрю на военных и у меня к ним глубокое уважение за то что я могу жить в своей стране.
Unmistakable• 25 апреля 2024
Ответ дляКолебля
Бо працюю в тилу і плачу податки, щоб такі як ви отримували ВПО і скиглили тут.
З яких пір плату податків стали сприймати як щось неймовірне? Це ваш обов`язок взагалі то.
Киев_Елена• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Десь в тилу да, а там де постійні бахи і кров, напруга, то будуть голодні всі, бо я сцикло.
А я и чистить картошку даже не пойду, не то что в окоп)))
Qney• 25 апреля 2024
Та, звісно, ви одна-єдина не така як мільйони інших:
’стало цікаво, чи одна я така’
’всі рвалися на фронт, крім мене’
’всі говорили про війну, я кричала що неможливо таке...’
’кричали, що чоловіків хапатимуть , я теж кричала, що не буде такого’
ОльгаХ• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Діло навіть не в дітях, а в моральній стороні, хто зможе.
Морально я думаю что смогла бы убивать. Тем более россиян не считаю за людей.
Червяка не смогу раздавить, а россиянина думаю что смогу. Наверное, мораль у меня плохая?
А вот насчет «дело не в детях» - тут сложнее, с кем будет жить это время мой ребенок? Сам что-ли?
mavka.cy• 25 апреля 2024
якщо буде мобілізація, то тоді буде вибір - йти чи ні?
Чи ви думаєте, що чоловіків хто питає, чи можуть вони вбивати, чи норм у них вага, підготовка і психологічна стабільність.

Якщо буде жіноча мобілізація, то все. Будуть всі такі ж безправні, як чоловіки. всі ухилянти, ніяких прав, ніякі проблеми зі здоровям, батьками чи дітьми. Ніяких виїздів за кордон. Відчуйте рівноправя.
Yula-art• 25 апреля 2024
Я фізично слабка людина. Обхват зап´ястка 14 см. Промерзну- хворію. Купа болячок, грижі хребта. Не уявляю, яка з мене користь. Не піду, щоб зі мною не возилися
Pole• 25 апреля 2024
Ответ дляmax2013
А потім возити з тилу картоплю на фронт? Чи кому ви в тилу чистити будете?
Можна подумати, що мало жРунів сидить в тилу.
Master77• 25 апреля 2024
Доведеться, дівчата. Настрій влади і Заходу воювати до останього. Так що, шанси є хіба що в тих, кому на кінець війни не виповниться 18.
OLVIK13• 25 апреля 2024
Ответ дляТатья-1ef9
Я б пішла, якби в чоловіка не було відстрочки. В нас маленька дитина і щоб його не мобілізували, краще мобілізувалась би я. Але на щастя ще рік відстрочки є, а далі будем думати
Так на полгода отсрочку дают
cdtnf111• 25 апреля 2024
Ответ дляЕлена - 79
Я по весу не пройду. Там есть нормы вроде.
Хіба є норми по вазі? Чоловіків беруть усіх.
Думаєте недостаток ваги або ожиріння зараз буде приводом для відмови від мобілізації?
reokioto• 25 апреля 2024
В петиции о обязательной женской мобилизации только 20 патриоток отметились. Странно, на Советчице их в разы больше. https://petition.president.gov.ua/petition/130218
дякую аж підскакую• 25 апреля 2024
Так вас не убивать заставят, будете дроном управлять, оказывать первую помощь раненым
Колебля• 25 апреля 2024
Ответ дляUnmistakable
Все вірно) тому я просто виконую свій обов‘язок)))
Иошши• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
У нас полно мужиков здоровых, которые в состоянии воевать. Плюс пусть развернут выехавших крыс.
А потом посмотрим останется что то женщинам за ними добивать
Ага после тцкшной комиссии все здоровые, ненавижу мразей
Карина250• 25 апреля 2024
Не представляю себя там
samataka• 25 апреля 2024
Ви думаєте у вас буде вибір? Чи чоловікам хочеться убивати інших? Це війна
samataka• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Жіночої мобілізації не буде. А ви, як і будь-хто інший, зможете вбити, якщо буде що захищати. І так, я розумію, що це чи то недолуга (уж соррі) рефлексія, чи то тролинг не занадто тонкий, але зараз трошки інший стиль бойових дій, більш дистанційний. Плюс там купа людей, які займаються забезпеченням.
А мені здається, що буде. І буде примусова #яквізраїлі
Jhenya_Sh• 25 апреля 2024
Конечно нет, я не собираюсь ни за что воевать.