За себе можу сказати, що я точно зброю в руки не візьму, людину вбити точно не зможу, навіть ворога, в ситуаціях коли мені страшно я не буду надійним партнером і тилом. От запхають мене в бус, заставлять пройти підготовку, а далі що? Я ж втечу чи сховаюся при першій можливості🤪
Ответ дляalisarich
У подруги муж прошел Иловайский котел, с головой беда полная уже очень много лет, сны кошмары, и это человек военный, подготовленный был
Мой родственник прошел донецкий аэропорт. Тоже выжил чудом. Когда вернулся, первое время ничего не рассказывал, да и вообще мало с кем общался.
Сейчас тоже многие из окружения воюют(
Колючая Роза• 25 апреля 2024
не піду, але, якби орки дійшли до мого дому і вдома була б зброя, відстрелювала б кожного, без жодного жалю
Мне интересны рассуждения в стиле ’пойду - не пойду’. С женщинами будет ровно тоже, что и с мужчинами сейчас - принудительная мобилизация. Ограничат права и свободы, закроют выезд. У мужчин же не спрашивают, хотят ли они воевать? В мобилизационном законе и в Конституции гендеров нет, равноправие.
Ответ дляZaviriuha
В мене кума запитала, якщо я сховаюся з дітьми від орків, а вони будуть тебе катувати щоб взнати де я схована, ти здасиш мене. Я відповіла, що якщо вбʼють швидко, то не здам, якщо катуватимуть, то розкажу все що знаю. От така моральна сторона.
Ви з кумою краще поспілкуйтеся з людьми які були в окупації
Ответ дляsamataka
Ага, я і в лютому 22 думала так, коли під хатою танки їздили
Це не порівняно. Подумайте, куди подінуть дітей? Хто буде працювати у тилу? Яка буде аргументація для електорату, особливо з урахуванням того, що багато років транслювалося ’берегиньство’ та жінки не мають досвіду обов´язкової воєн.підготовки.
Ответ дляЮлия1585
Автор, я бы Вас заблокировала за эту тему. Много воинов положили жизни, что бы орки не дошли и вы могли бы строчить подобные темы на советчицы. Я смотрю на военных и у меня к ним глубокое уважение за то что я могу жить в своей стране.
А то чого тут повага до воїнів і тема на порадниці? Вам аби ліпити одне до одного щось
Ответ дляtarveldy
Ну вона в них склалася одразу? Чи через певний час? Про Південну Корею теж питання
Для нас їх досвід безцінний
Так, в Ізраїлі одразу, з момента визнання держави. Про Південну не в курсі. Думаю, з часом, дивлячись на розвиток подій у нас може бути обов´язкова підготовка, але не факт. Жінки максимально не захищені в чоловічих колективах, на жаль.
Ответ дляTammy21
Жіночої мобілізації не буде. А ви, як і будь-хто інший, зможете вбити, якщо буде що захищати. І так, я розумію, що це чи то недолуга (уж соррі) рефлексія, чи то тролинг не занадто тонкий, але зараз трошки інший стиль бойових дій, більш дистанційний. Плюс там купа людей, які займаються забезпеченням.
Бачу, вам небагато чого відомо про цю війну…
Можливість жіночої мобілізації виключити не можна, в такому випадку, чекатимемо на вас з Німеччини до лав ЗСУ, матиме змогу перевірити на власному досвіді реалії «дистанційної» війни. Та можна і без обовʼязкової мобілізації, ніхто вам не відмовить, тисячі жінок у ЗСУ добровільно.
Вкусныйпончик• 25 апреля 2024
Ответ дляnatali-11.
Ні, кому мої діти потрібні?..
Вам по телевізору покажуть, яке солодке життя в дитбудинках