За себе можу сказати, що я точно зброю в руки не візьму, людину вбити точно не зможу, навіть ворога, в ситуаціях коли мені страшно я не буду надійним партнером і тилом. От запхають мене в бус, заставлять пройти підготовку, а далі що? Я ж втечу чи сховаюся при першій можливості🤪
Ответ дляTammy21
Це буде, мабуть, жорстко, але може ви серіал якийсь з кумою подивитися, ну, щоб оцими мандражними абстракціями не займатися.
Та це на початку війни ще розмова була, коли всі рвалися на фронт, крім мене, то мова зайшла. Зараз ні з ким на такі теми навіть не беруся розмовляти.
Ответ дляTammy21
Жіночої мобілізації не буде. А ви, як і будь-хто інший, зможете вбити, якщо буде що захищати. І так, я розумію, що це чи то недолуга (уж соррі) рефлексія, чи то тролинг не занадто тонкий, але зараз трошки інший стиль бойових дій, більш дистанційний. Плюс там купа людей, які займаються забезпеченням.
Я намагаюсь не вступати з вами в дебати, але не втримаюсь. Ви давно спілкувались з тими, хто воює на передовій? Чи ви теоретик?
Ответ дляZaviriuha
В мене кума запитала, якщо я сховаюся з дітьми від орків, а вони будуть тебе катувати щоб взнати де я схована, ти здасиш мене. Я відповіла, що якщо вбʼють швидко, то не здам, якщо катуватимуть, то розкажу все що знаю. От така моральна сторона.
Ваша кума много знает? Зачем оркам вас катувати из-за неё? Автор, а сколько Вам лет?
Ответ дляZaviriuha
Всі подібні розмови не мають ніякого відношення до реальності. Людина у стресі, на межі життя, може діяти вкрай непередбачувано.
Ответ дляZaviriuha
От ми все про ваші моральні якості і зрозуміли, хто ви така, і що у вас всередині. Фу!!!!
Ответ дляIsa Dora
Автор зачем этот вкид?
Женская мобилизация уже есть для врачей и фармацевтов.
Моя стоматолог уже что-то там намутила чтоб у неё была бронь.
Ну який викид? Я примінення можливої ситуації. Коли всі говорили про війну, я кричала що неможливо таке в нашому столітті, коли кричали, що чоловіків хапатимуть , я теж кричала, що не буде такого. То зараз я вже нічого не кричу, а просто хочу обговорити те що може бути
Ответ дляКолебля
Чого ви так? Я людина хороша. Я нікого не образила ніколи, останнє віддам для родини і друзів, завжди прийду на допомогу, ніколи не збрешу. Але, от болі боюся страшне, всього що з цим відчуттям звʼязано, то це одразу я фу ?
Ответ дляКолебля
Бо працюю в тилу і плачу податки, щоб такі як ви отримували ВПО і скиглили тут.
Розкажіть детальніше як ви мене утримуєте, скільки податків платите в місяць.. готові до того що якщо ми порівняємо суми податків, які платимо, виявиться що це ви моєму утриманні?
Ответ дляTammy21
У вас не те щоб добре виходить. Тому, будь ласка, якщо уж пишете мені, то без оцих реверансів, ок?
Майже щодня.
Якщо без реверансів, то війна настільки дистанційна, що коли накривають артилерією або кабами, то на місці прильоту все вперемішку:відірвані голови, руки, ноги з кишками. У того, хто виживає, психіка їде.
Люди, ви серйозно вважаєте, що це тема для жартів?
baluevadara• 25 апреля 2024
Я не пойду. У меня и так проблемы с психикой. Я 5 лет на антидепрессантах. Пускай садят. Зачем та война, если женщин будут призывать,то значит мужиков не осталось.
После женщин кто пойдет дети и старики?
Та и мужиков мне жалко
После женщин кто пойдет дети и старики?
Та и мужиков мне жалко
Ответ дляPiracanta
У подруги муж прошел Иловайский котел, с головой беда полная уже очень много лет, сны кошмары, и это человек военный, подготовленный был
baluevadara• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Який дистанційний? Ви звідки віщаєте?
Ответ дляPiracanta
Люди, у моєму обличчі, мали на увазі, що спочатку потрібно прочитати коменти на які я зреагувала, а потім же мій комент, щоб не писати подібного.
COTTONNAJA• 25 апреля 2024
Ответ дляSmyrfeta-33
Интересно, а сколько женщинам платить будут?
800 грн если в госпиталь прилечь, хде то так
ViktoryjaG• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Думаєте, в Німеччині такі добрі та душевні масово водяться? Які після закінчення війни будуть хейтити ’вбивць’, завдяки яким себе врятували?
Ви там як? Досі не побороли?
Ну редко кто из людей, пройдя войну, остается психически здоровым. Так что все возможно.
Smyrfeta-33• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Так справа в тому, поки ми думаємо, що є чоловіки, вони тим часом роблять собі схеми від ухилення, а потім і черга до нас дійде, а ми то не підготовлені
Мене більше бентежить, те що підштовхнуть ті чоловіки які залишилися
Ще на початку війни було багато гуманітарної допомоги, меблі , електро прилади… я не знаю як то все ділилося але привезли менти по своїм знайомим, місцеві бізнесмени. Коротше кажучи до людей які дійсно в цьому нуждалися нічого не отримали. Ми як скидалися у класі мамам ВПО так і скидалися
То на діамант, то на обігрівачі ітд