За себе можу сказати, що я точно зброю в руки не візьму, людину вбити точно не зможу, навіть ворога, в ситуаціях коли мені страшно я не буду надійним партнером і тилом. От запхають мене в бус, заставлять пройти підготовку, а далі що? Я ж втечу чи сховаюся при першій можливості🤪
Ответ дляreokioto
Мне интересны рассуждения в стиле ’пойду - не пойду’. С женщинами будет ровно тоже, что и с мужчинами сейчас - принудительная мобилизация. Ограничат права и свободы, закроют выезд. У мужчин же не спрашивают, хотят ли они воевать? В мобилизационном законе и в Конституции гендеров нет, равноправие.
Ну я це розумію, але якщо я не захочу ну не змусить мене ніхто
Ответ дляTakamaka
Бачу, вам небагато чого відомо про цю війну…
Можливість жіночої мобілізації виключити не можна, в такому випадку, чекатимемо на вас з Німеччини до лав ЗСУ, матиме змогу перевірити на власному досвіді реалії «дистанційної» війни. Та можна і без обовʼязкової мобілізації, ніхто вам не відмовить, тисячі жінок у ЗСУ добровільно.
Бачу, ви взялися маніпулювати через обезцінювання.
Не виключайте. Готуйтеся. Ви ж саме це 2 роки робите, так? Бо якось нелогічно виходить.
herba fresca• 25 апреля 2024
Ответ дляCOTTONNAJA
а как жеж до последней советчицы воевать до границ 1991?
У меня тот же вопрос.
Где все патриотки??
Ответ дляTammy21
Маніпуляції, обезцінення, рефлексії… якийсь стандартний набір щодо кожної думки, яка вам не до вподоби. Щодо обезцінення чужого життя та нормального людського страху загинути чи скалічитись, то швидше не до мене, а до вас, судячи з усіх ваших дописів у інших темах.
herba fresca• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Це мама Нікітки буде відвойовувати все до кордонів 91, вона в нас геройка, я ні, я сцикло
Она в Америке
Kidstaff Bot• 25 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff