Zaviriuha• Изменено 25 апреля 2024

Якщо буде жіноча мобілізація, підете?

За себе можу сказати, що я точно зброю в руки не візьму, людину вбити точно не зможу, навіть ворога, в ситуаціях коли мені страшно я не буду надійним партнером і тилом. От запхають мене в бус, заставлять пройти підготовку, а далі що? Я ж втечу чи сховаюся при першій можливості🤪
tala-li• 25 апреля 2024
только в одной бригаде с Ефросининой, Зеленской - одной и второй, Ксюшей Манекен орденоносной, сестрами Систер Арома, блогером Мартиной Макеевой, Олей Поляковой - одной и второй и Мосейчук канечно
автор Zaviriuha • 25 апреля 2024
Ответ дляreokioto
Мне интересны рассуждения в стиле ’пойду - не пойду’. С женщинами будет ровно тоже, что и с мужчинами сейчас - принудительная мобилизация. Ограничат права и свободы, закроют выезд. У мужчин же не спрашивают, хотят ли они воевать? В мобилизационном законе и в Конституции гендеров нет, равноправие.
Ну я це розумію, але якщо я не захочу ну не змусить мене ніхто
Tammy21• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
Бачу, вам небагато чого відомо про цю війну…
Можливість жіночої мобілізації виключити не можна, в такому випадку, чекатимемо на вас з Німеччини до лав ЗСУ, матиме змогу перевірити на власному досвіді реалії «дистанційної» війни. Та можна і без обовʼязкової мобілізації, ніхто вам не відмовить, тисячі жінок у ЗСУ добровільно.
Бачу, ви взялися маніпулювати через обезцінювання.
Не виключайте. Готуйтеся. Ви ж саме це 2 роки робите, так? Бо якось нелогічно виходить.
автор Zaviriuha • 25 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Ви з кумою краще поспілкуйтеся з людьми які були в окупації
Я спілкуюся кожен тиждень з батьками які в окупації.
автор Zaviriuha • 25 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Ну ви ж знецінюєте жінок , які готові воювати, і доречі дуже багато дівчат вже воює і не гірше за чоловіків
Ви геть тю, де і кого я знецінюю, пишу виключно за себе, за свої відчуття, цікавлюсь думками інших.
Иошши• 25 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Ні звичайно, диктатура більшості і є демократія
А как же свобода выбора, отказаться от гражданства и уехать, должен быть выбор у людей
Иошши• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Так, навіщо трєпихатися, все одно всі помруть, ага.
Это не с той оперы
Иошши• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Конечно
herba fresca• 25 апреля 2024
Ответ дляCOTTONNAJA
а как жеж до последней советчицы воевать до границ 1991?
У меня тот же вопрос.
Где все патриотки??
Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Маніпуляції, обезцінення, рефлексії… якийсь стандартний набір щодо кожної думки, яка вам не до вподоби. Щодо обезцінення чужого життя та нормального людського страху загинути чи скалічитись, то швидше не до мене, а до вас, судячи з усіх ваших дописів у інших темах.
herba fresca• 25 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Це мама Нікітки буде відвойовувати все до кордонів 91, вона в нас геройка, я ні, я сцикло
Она в Америке
автор Zaviriuha • 25 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
У меня тот же вопрос.
Где все патриотки??
Сплять ще, в Америці мабуть зараз ніч
Tammy21• 25 апреля 2024
Ответ дляИошши
Это не с той оперы
З тієї. Людина, яка хоча б на одну область життя транслює подібне не може інакше.
Kidstaff Bot• 25 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff