За себе можу сказати, що я точно зброю в руки не візьму, людину вбити точно не зможу, навіть ворога, в ситуаціях коли мені страшно я не буду надійним партнером і тилом. От запхають мене в бус, заставлять пройти підготовку, а далі що? Я ж втечу чи сховаюся при першій можливості🤪
Ответ длячаревна
У нас полно мужиков здоровых, которые в состоянии воевать. Плюс пусть развернут выехавших крыс.
А потом посмотрим останется что то женщинам за ними добивать
Так справа в тому, поки ми думаємо, що є чоловіки, вони тим часом роблять собі схеми від ухилення, а потім і черга до нас дійде, а ми то не підготовлені
ViktoryjaG• 25 апреля 2024
Ответ дляmax2013
А хто каже,що ваша?
Якщо з початку не купували, то і не планують це робити і надалі.
Ну понятно, что мы - бесплатные рабы, это выгоднее. Еще и потырить деньги на наше обмундирование, вооружение, тк мы тоже должны сами покупать. А потом потырить довольствие, тк не записывать нас погибшими полгода и разницу в карман. А мы пусть валяемся и гнием в полях. С любой стороны выгода.
Natal_ka91• 25 апреля 2024
Якщо буде батальйон бойових порадниць, то може й піду
. Хоча зі своїми -9 можу і когось свого прибити
ViktoryjaG• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Зірки... Тут ще і ’моральна сторона’ вспливла. Це так гидотно( Таке знецінення. Навіть не уявляю, як такі добрі та чистенькі до військових, які повернуться, будуть відноситися.
Не переживайте, в Германию они не вернутся
Ответ дляZaviriuha
Я с рождения умею всем все назло делать ))) поэтому даже картошку почищу так что картошку эту уже есть никто не сможет .
Не хочу / не делаю .
Ответ дляTammy21
В мене кума запитала, якщо я сховаюся з дітьми від орків, а вони будуть тебе катувати щоб взнати де я схована, ти здасиш мене. Я відповіла, що якщо вбʼють швидко, то не здам, якщо катуватимуть, то розкажу все що знаю. От така моральна сторона.
Ответ дляOdilie
Забавные) Если захотят женщин мобилизовать, то лишат всех гражданских прав: от ’деццких’ на карту, до невозможности распоряжаться своим имуществом.
Ну добре, от все вони забрали, і що? Що далі? А ті які втратили взагалі житло, як їх змусять, коли немає нічого забирати?
Ответ дляZaviriuha
Це буде, мабуть, жорстко, але може ви серіал якийсь з кумою подивитися, ну, щоб оцими мандражними абстракціями не займатися.
Татья-1ef9• 25 апреля 2024
Я б пішла, якби в чоловіка не було відстрочки. В нас маленька дитина і щоб його не мобілізували, краще мобілізувалась би я. Але на щастя ще рік відстрочки є, а далі будем думати