Железобетон• 25 апреля 2024

16річну доньку кинув хлопець.

Я вже відчуваю, що взагалі Алі психічно не витримую. Дуже важка за характером дитина. В минулому році почала зустрічатися з хорошим хлопцеві. Два дні тому він її кинув. Донька абтюзер як у родині, так і з хлопцем, через саме це він її і покинув. Дійшло до того, що вона вимагала аби він весь час проводив з нею, не дозволяла спілкуватися з друзями, їздити раз у місяць до мами, байдуже ставилася до його мрій, цілей та обставин. Він не витримав. І от тепер все це звалилося на мою голову ще в більш гіршому вигляді. Не хоче бути дома, погрожує поїхати. Зараз поїхала на квартиру до бабусі. Навчатися не хоче, займатися нічим не хоче, просто грає на нервах і емоціях всіх оточуючих. Коли з´явився хлопець, то я його прийняла, не критикувала, намагалася бути їм другом, з розумінням до усього ставилася. Але їй абсолютно все одно на мене, на мої почуття, переживання і здоров´я. Вона просто знущається, маніпулює, виводить на емоції. Коли обговорювали її стосунки і причини розриву, то сказала, що їй на всіх і все все одно, є тільки "а я хочу". Нема сил .. Вчора спілкувалася з її подругою, та теж їй намагалася донести, що так не можна ставитися до хлопця і оточуючих, але вона навіть подругу не слухає, нема жодних авторитетів у людини, є тільки Я і Я хочу. В мене вже настільки опустилися руки, що я вже мабуть втратила останню надію, що вона зміниться і змінить своє ставлення до людей. Довго списувала це на підлітковий вік, але з роками нічого не змінюється,стає лише гірше. Я не сплю ночами, мене всю колотить, а мені ще треба працювати і виховувати меншу дитину, а я відчуваю що втрачаю вже бажання жити. За допомогою до спеціаліста вона звертатися відмовляється, бо вважає, що в неї все норм, це з нами з оточуючими не все в порядку. Я вже думаю я не витримаю до її 18 років.І от що робити. Є надія, що така людина може змінитися, чи це вже все? Я в повнісінько у розпачі
Кофр для ноги• 25 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Ну то есть вы воспитали эгоистку, её желания всегда ставили на первое место , во всём её поддерживали, а теперь удивляетесь, что она эгоитска и ей на всех плевать ? Хотя это закономерно. Вы хоть с младшим ребёнком не повторяйте этих ошибок.
Это не эгоизм, а скорее всего псих. расстройство

Вмію заміряти найкраще• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Прийшла тільки що, на мої лагідні пропозиції пообідати , різко зі мною розмовляє.( Від їжі відмовилася
Навіщо ви знею лагідно розмовляєте? Щоб що? Або зовсім мовчки, або формально суп на плиті.
Бешене сарі• 25 апреля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Диагноз может только психиатр поставить. А в большинстве случаев - это именно эгоизм . Привыкли современные родители деток в попу целовать, а потом удивляются , что детям на всех пофиг и нас..ть.
Ластовиння• 25 апреля 2024
Ответ дляКофр для ноги
А если бы родители вовремя к психиатру отвели, многих проблем удалось избежать
В 11 років він був нормальною дитиною, звичайний розумний хлопчик. У школі не було з ним проблем, він добре вчився, не бився з однокласниками, потім закінчив школу, вступив на бюджет до вишу.
Звідки було бабусі знати, що у нього в голові?
Корону він вдягнув курсі на 4-му, коли знайшов непогану роботу.
Кофр для ноги• 25 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
В случае автора посещение психиатра ребенком обязательно
Прибираю щодня• 25 апреля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Те, що немає авторитетів – це ваше упущення, зрозумійте це. Бо авторитетом мають стати батьки, або хтось із близьких дорослих, а не співачки у трусах з тік-току
Що це за загадкові авторитети?
Як має проявлятися дія авторитету?
Це що? ’ А что мама скажет?’ Так це погано. Людині потрібні внутрішні моральні орієнтири.
ОйЙой• 25 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Не погоджуся.
Діти розумніші за нас це точно .
І чомусь звернула увагу , що вони майже не мають авторитетів( ті , кому зараз 10-17).
Спостерігаю за дітьми вже 28 років, бо працюю з ними.
І бачу які вони різні, але однаково не цінують майже нікого і нічого.
Хіба це не залежить від сім´ї, де їх виховують? В мене склалося враження, що останні років 10(може й більше), діти не вміють дружити. Не купувати одне одного ’плюшками’, а просто так спілкуватися, бо цікаво. Ви такого не помічали? Я мама трьох дітей, дивилася по однокласникам моїх дітей.
Лагшмивара• 25 апреля 2024
Автор, держитесь! Уговаривайте себя, что мама должна любить и поддерживать, а жизнь ее всему научит. Ваше дело собрать свою волю и терпение и дать ей достойное образования на этом этапе . Моей квіточке 28, мозги проклюнулись, на психолога и жизнь за границей самостоятельно зарабатывает.
Прибираю щодня• 25 апреля 2024
Це все важко. Але дружнє, ввічливе мовчання без засудження допомагає уникнути багатьох конфліктів.
Вона мала ще, незріла людина. Все ще буде нормально.

автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тому що мені потрібно з нею мати зв´язок, тому що їй зараз погано і я не маю права від неї зараз відвертатися і показувати їй байдужість
ОйЙой• 25 апреля 2024
А чому вона хоче, щоб тільки з нею був, для чого, сексу багато треба? Чи щось інше? Цікаво, до мами чому щоб не їздив? І не поступав в універ? Ревнує?
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляОйЙой
Це залежить від характеру. В мене син дуже компанійський, йому важливо мати друзів, він відкритий. Донька з дитинства сало з ким дружила, і подруг вибирала зазвичай слабкіших за неї.
Попельшка• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Она не видит своей дальнейшей жизни без парня, но при этом она и не хочет что либо менять, чтобы сделать эти отношения возможными. На все предложения помощи она отмахивается, от всех, от меня, от парня, от подруг, от бабушки. На все ответ ’а я хочу только так, как я хочу’. А это значит, что парень должен отказаться от мамы, от поступления в вуз, от обучения сейчас в ПТУ, он не должен ходить на работу, встречаться с друзьями и посещать зал, он всецело и полностью должен принадлежать только ей и выполнять все ее желания. Вот так она себя чувствует.
Автор, у моей все так же как Вы описали, только из дому еще не собиралась. С мальчиком только дружит. Им же и немного привожу в чувство. Спрашиваю, готова ли она подарить его другой, или же что то делать будешь, что бы твое осталось тебе. Может так в вашем случае попробовать мотивировать?
Вмію заміряти найкраще• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну вона вас не сприймає, немає в вас зв’язка, ви її дратуєте.
ОйЙой• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
В мене двоє дітей, у яких повно друзів, і один син, старший (21 рік), в якого немає жодного.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЛагшмивара
А во сколтко мозги проклюнушись? Моя очень целеустремлённая по характеру, когда чего-то хочет, добивается, она мастер спорта, она самостоятельно учила польский, она самостоятельно училась рисовать. Но это только когда у нее есть желание, она ставит цели и добиваться. Последний год она от всего отказалась, ничто не радует, ни к чему не стремится, цели не ставит
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Дякую Стараюся не втрачати надію, що ще все налагодиться. Завжди хотіла бути з донькою в дружніх стосунках, на жаль не вийшло(
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляОйЙой
Просто щоб всеціло і повністю належав лише їй. Бажання контролювати і бути головною, такою собі королевою, бажання якої виконуються безумовно
Морковку дай• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Відмовляла звісно, але багато в чому підтримувала, намагалася ставитися з розумінням. Я навіть коли в лікарні лежала, їх не турбувало як я і що зі мною
Может она у вас психопат? Очень похоже. Постарайтесь отвести ее к психиатру. Это не лечится, но по крайней мере, у вас будет диагноз и вы будете понимать, с чем имеете дело.

Морковку дай• 25 апреля 2024
Есть такой психиатрический диагноз - нарциссическое расстройство личности. Погуглите. Я не говорю, что это у вашей дочери (диагноз ставит врач) но очень похоже(
Пушап Мі мі• 25 апреля 2024
Я в шоці.Дитина в 16 років зустрічається з хлопцем ? І це почалося рік назад ? І це нормально ? Ви не повинні бути другом, ви повинні бути мамою.
Лагшмивара• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
О ,так у вас Супер дочка, умная и целеустремлённая, моя была вообще безинициативная, одно счастье -английский ей очень легко давался , только сейчас , как по мне ,проклюнулись) , но и ее психолог ей сказал, что у нее затянувшийся переходный возраст. Она у меня красивая , парней много было , но мозг она всем продолжает выносить. Автор , дышите глубже и принимайте курс успокоительных , если не выдерживаете . Доверьтесь судьбе , детки хотят учится только на своих ошибках. Ей армия не грозит, поэтому уже этому радуйтесь.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Перші стосунки були в 15.5 років, тривали 2 місяців, потім були ще стосунки з хлопцем з табору (2 неділі в таборі, і 2 рази приїжджав з іншого міста, а то на телефоні ночами сиділи), і останні стосунки розпочалися в 16 років вже і тривали 7 місяців, хлопець дуже закохався і так довго терпів її таке відношення. Я мама перш за все, але я хочу бути також і другом.
ПрипоРошенная• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Які лагідні пропозиції?

Маша, їсти будеш? Ні? Ну, як хочеш. І все. Якщо вякає - сказати один раз ’Не хами’. Спокійним тоном. І не нав´язуватися зі спілкуванням.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Які лагідні пропозиції?

Не нав´язуюсь
AmazingLady• 25 апреля 2024
Под зад и на работу
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляКицюююня
простите, но кордоны надо было расставлять еще с младше-садовского возраста... В 16 лет уже во всю ’пожинают плоды’ из-за отсутствия тех самых кордонов...
Наверняка при самых первых бздыках, вы не одергивали ее, а тихо уходили ’переждать бурю’, верно?
Да не верно, все ситуации разные, раздражают такие ,якобы всезнайки
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляПерша на селі
Ну слухайте, ви виростили самовпевненого сильного лідера)))
Це дочка в 11 класі? Далі куди? В інше місто в університет?
Это не лидер
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Обов´язків не мала, бо в неї був занадто напружений графік тренувань, вона ледь домашку встигала робити, тому я її не навантажувача домашніми справами
Ну надо было все кружки мира повесить
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляДа Щас же
Ну ясно любимый сыночек и не любимая дочка.
Плохо ясно, Господи выдумывают додумывают ...