Железобетон• 25 апреля 2024

16річну доньку кинув хлопець.

Я вже відчуваю, що взагалі Алі психічно не витримую. Дуже важка за характером дитина. В минулому році почала зустрічатися з хорошим хлопцеві. Два дні тому він її кинув. Донька абтюзер як у родині, так і з хлопцем, через саме це він її і покинув. Дійшло до того, що вона вимагала аби він весь час проводив з нею, не дозволяла спілкуватися з друзями, їздити раз у місяць до мами, байдуже ставилася до його мрій, цілей та обставин. Він не витримав. І от тепер все це звалилося на мою голову ще в більш гіршому вигляді. Не хоче бути дома, погрожує поїхати. Зараз поїхала на квартиру до бабусі. Навчатися не хоче, займатися нічим не хоче, просто грає на нервах і емоціях всіх оточуючих. Коли з´явився хлопець, то я його прийняла, не критикувала, намагалася бути їм другом, з розумінням до усього ставилася. Але їй абсолютно все одно на мене, на мої почуття, переживання і здоров´я. Вона просто знущається, маніпулює, виводить на емоції. Коли обговорювали її стосунки і причини розриву, то сказала, що їй на всіх і все все одно, є тільки "а я хочу". Нема сил .. Вчора спілкувалася з її подругою, та теж їй намагалася донести, що так не можна ставитися до хлопця і оточуючих, але вона навіть подругу не слухає, нема жодних авторитетів у людини, є тільки Я і Я хочу. В мене вже настільки опустилися руки, що я вже мабуть втратила останню надію, що вона зміниться і змінить своє ставлення до людей. Довго списувала це на підлітковий вік, але з роками нічого не змінюється,стає лише гірше. Я не сплю ночами, мене всю колотить, а мені ще треба працювати і виховувати меншу дитину, а я відчуваю що втрачаю вже бажання жити. За допомогою до спеціаліста вона звертатися відмовляється, бо вважає, що в неї все норм, це з нами з оточуючими не все в порядку. Я вже думаю я не витримаю до її 18 років.І от що робити. Є надія, що така людина може змінитися, чи це вже все? Я в повнісінько у розпачі
Пік Антна• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Прийшла тільки що, на мої лагідні пропозиції пообідати , різко зі мною розмовляє.( Від їжі відмовилася
Лагідна пропрозиція - еще больше бесит!
’вот я такая хорошая вся из себя, ну ангел прямо, снизойду к ЭТОЙ и приглашу поесть’ - вот так это звучало для меня в 15 лет.
Разговаривайте нормально!

автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну надо было все кружки мира повесить
Что значит повесить, это был ее выбор и ее желанием цель получить мастера спорта, она добилась своей цели. Желание совмещать с основным видом спорта ещё другие секции это тоже было ее желание
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляОйЙой
Хіба це не залежить від сім´ї, де їх виховують? В мене склалося враження, що останні років 10(може й більше), діти не вміють дружити. Не купувати одне одного ’плюшками’, а просто так спілкуватися, бо цікаво. Ви такого не помічали? Я мама трьох дітей, дивилася по однокласникам моїх дітей.
Да вы правы. Не умеют дружить
Вот Она Я• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Те, що щось упущено і так зрозуміло. Незрозуміло як мені зараз це пережити і щоб вона не накоїла біди
Покажите , как разлагаются трупы, что будте с телом если совершить разные типы самоубийства и вообще скажите, что пускай на похороны сама себе заработает- слишком дорогое удовольствие хоронить )
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Одни не желания воплощались в жизнь, как же .вот вам и протест
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
В смысле нежелания? Напротив ее желания и отговоры не останавливали ее. Когда она решила бросить спорт в 12 я ее поддержала, через 8 месяцев она решила вернуться и не смотря на мои уговоры, от а сама списалась с тренером уговорила взять ее обратно
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
В смысле одни ее желания
Дюйм оф о4ка• 25 апреля 2024
дотянуть до 18 и отселять, она с вас всю кровь выпьет
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
В смысле одни ее желания
Ну да, желания то неплохие были, почему не воплощать. Не позволяла бы заниматься любимым делом,сейчас бы написали, что протест из-за этого. Я склоняюсь просто к тяжелому характеру и мое упущение, что видимо нужна была коррекция психолога. Хотя психологу мы обращались в 5 лет, он мне сказал, что нормальный ребенок, тогда она требовала к себе внимания круглосуточно. Совет психолога быть отзывчивой на все обращения ко мне ребенка

Білий Лосик• 25 апреля 2024
Скоріше за все не зміниться, це вроджене)
Неприємно, зато, може, кар´єристкою при грошах буде.
Білий Лосик• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Тому що погрожує то самогубством, то тим що десь поїде в невідомому напрямку, провокує на скандал. З їх слів вона кричала на хлопця, бо він спокійний і їх це бісило, бо так нудно...
А поговоріть Ви з психотерапевтом. Може щось порадить. А то ’бо так нудно’ звучить як запит на майбутні відносини зі взаємним мордобоєм або наркотики.
Може їй спробувати агресивний спорт?
Білий Лосик• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Я саме так зовні і намагаюся триматися, плачу коли нікого нема. Але я психологічно вже на грані,я відчуваю, що більше не витримаю
Якщо Ви на грані, нервози і т.п. Дійте - сходіть до психіатра. Пропише таблеток, будете спокійна і не будете оце страждати.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Та уже мабуть треба йти, бо відчуваю, що не справляюся зовсім
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Може їй спробувати агресивний спорт?
Я вже не знаю. Психотерапевт то багато грошей, і не один сеанс,і треба знати до кого звернутися, бо так можна посадити всі гроші в пошуках спеціаліста
AmazingLady• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Потому что надо было привить мысль что она не пуп земли
Дайте подуться• 25 апреля 2024
Автор, обратитесь вы к хорошему психологу. Мужчину лучше может выберите. Себе. Не дочери пока. Просите поддержку и научить вас оттаивать границы. Наберитесь сил, уверенности в себе и поставите дитё своё на место. Ей это пригодится и вам тоже не помешает. Хамское поведение, зло повсюду, в том числе и через наших близких атакует, нужно научиться быть устойчивым против зла самой. Тогда сумеете и дочь воспитать. Ещё не поздно.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Надо было наверное много чего, но по факту уже имеем то, что есть и я с этим не справляюсь.
ОйЙой• 25 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Да вы правы. Не умеют дружить
Бо зараз товарно- грошові відносини у більшості, як батьків, так і дітей
ЗдесяЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
дети обьюзеры вырастают в семье с повышенным контролем и абьюзом.

ЗдесяЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
так может она грозила им, и не собиралась ничего из этого делать?
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
У нас не в семье повышенного контроля и даже намека на абьюз нет
ЗдесяЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
характер не берется с потолка, обычно.
Генетика+ воспитание
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
характер не берется с потолка, обычно.
Генетика+ воспитание
Странно, меня и сестру воспитывали одинаково в одних условиях, мы по характеру кардинально разные люди. Воспитание корректирует характер, но я считаю, что его основная часть даётся нам с рождения. А от начала трудный характер и корректировке тяжело поддается, неизвестно ещё что было бы, если бы она с маргинала и жила, во что бы этот характер превратился
ЗдесяЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Хосе Стивенс «Приручи своих драконов»
Там есть о том какие типажи характеров у родителей, и какие в таких семьях вырастают дети. И наоборот, если есть черты определенные у детей, то можно сказать примерно про тип воспитания и стиль отношений в семье.

Характеры могут быть кардинально противоположными. Почему нет?
Ну к примеру.
Диктаторская семья, контролирующая и подавляющая.
Один ребенок не выдержал и сломался - т.е. стал неуверенный, приспосабливающийся или дипломатичный, можно сказать, добрый , жалеющий. сочувствующий., не умеет принимать решения. и т.д.
А другой выдержал и не сломался. он может быть сильнее родителя который его подавлял и даст чертей всем, и тоже диктатор, у него другой схемы отношений не заложено.
Но , конечно, если начнет над собой работать, то может измениться.
.
При этом если диктатор папа. то вы же понимаете, что с ним диктатор не уживется, поэтому мама обычно, добрая, приспосабливающаяся.
БеллаДонна• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Дати їй зрозуміти що правила Ваші, Ви мама, Ви годуєте та все інше, і поки вона дома то грає за Вашими правилами і не вестись на провокації. Так це жорсткий метод і його не слід застосовувати скрізь підряд, когось він може зламати, але думаю з Вашою донькою це повинно спрацювати, це єдиний метод тримати її в рамках. А з часом як стане краще то можете ослабити хватку.
І не чекайте що вона буде про Вас думати. Себе згадую дитиною хоч і дитинство не було легке але про більшість питань дорослого життя не знала і не думала в принципі, це було нормально. Вам зараз потрібно зберегти себе . А хлопці - ще можуть бути чи не бути, але основна проблема не в них
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ні на це вона гостро реагує, тоді взагалі може виключити телефон і не приходити. В їжі я їй відмовити не можу, а забаганки не купую з того часу, коли вона прямо відверто маніпулювати і погрожувати. А зараз вона вже 2 дні взагалі не їсть( І знову пішла на квартиру до бабусі. Я вже взагалі майже не впливаю на неї. Пообіцяла завтра повернутися. В цьому вона схожа на свого батька, той теж все переживає всередині і ні за що не буде ні з ким ділитися, а це дуже погано, бо коли людина ні з ким не ділиться переживаннями, то вони а рази гостріше протікають
Чай не пью, только кофе• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
В тому то і справа, що я в принципі дуже вразлива людина,я навіть за сторонніх людей переживаю, а тут власна дитина, не можу бути байдужою
Автор, сейчас вам надо просто набраться терпения и нарастить кожи. Терпеть спокойно и разговаривать спокойно, не обращать внимания на истерики и т.п. Главное бытьжелезобетонной внутри, т.к. они как собаки чувствуют страх и будут давить на больное место. Сама сталкивалась с подобным поведением и с тяжёлым характером и все по моему мнению идёт от родителей, т.е. не то что родители виноваты, а родители не умеют держать свои эмоции под контролем и дети этим пользуются, как маленькие вампирчики, трепают нервы и родителям и себе самим неосознанно даже. У меня так дочь с бабушкой поступает, при том бабушка очень строгая, но очень переживательная и эмоциональная, она подпитывает дочь и та выдает ответную зеркальную реакцию. И тут уже и манипуляции и истерики и угрозы... У подруги с дочкой подростком такая фигня...
Прийдёт время и она найдет парня который её прогнет или ещё похлеще манипулятора, или просто того с кем скучно ей не будет и она подрастет и измениться.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Хосе Стивенс «Приручи своих драконов»

Ну к примеру.
.
Нет, у нас в семье нет диктаторов, у нас нормальная здоровая семья, мы никогда не выясняем громко отношения, мы можем по тихому поспорить один на один и в е на этом, то есть нет ни абьюза ни диктаторства. Да, я мягкий душевный человек и при этом важные вопросы в семье тоже я решаю, я больше понимаю в различных юридических и организационных моментах, у меня высшее образование и работа в госслужбе, муж приземистый, работает руками, он не лезет в вопросы, которых не понимает, вот так и получается, что решения принимаю я
БеллаДонна• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Я все життя така, щодо переживань, ніколи не ділюсь,але я рано без матері і ділитись не було з ким, хоч інша родина й була. І не треба думати що як не ділиться це щось погане, як почне ділитись від того нікому легше не стане. Щодо їжі і годувати - я мала на увазі в глобальному сенсі, а не попрікати їжею, в родині має бути ієрархія як не крути.
Почитайте про психологічне айкідо, може Вам допомогти.
В мене не підліток, але особлива дитина з психічною хворобою, я була якийсь час мягкою, але швидко зайшла в глухий кут, малий ледь не виліз на голову, а лише сім років, і з звичайною дитиною не порівняти, теж дуже важко. Але коли поставила жорсткі рамки, стало набагато легше, хоч це не виключає зривів в нього і мене. Крик,істерики, спроби битись я зеркалю зразу як би не виглядало. Бо інакше мене не вистачить надовго.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вот и я через чур переживательная. Психолог мюпрсоветлвал не вступать с ней в дискуссии, чтобы они не перерастали скандал, когда она провоцирует, то стараться уходить или заниматься активно домашними делами. Но она у меня очень напористая, она может часами выводить на эмоции, очень тяжело все это. Хочется надеяться, что эта ситуация хотя бы подтолкнет ее задуматься над своим отношением к людям и понять, что люди такое терпеть не будут, и либо ты меняешься, либо никто не захочет иметь с тобой дел