Божий одуванчик• 25 апреля 2024
Болить щелепа , тобто під щелепою
Цілий день було все ок. Потім син ( 10 років) дивився якусь комедію, реготав і все таке. І каже як відкриває рот або повертає голову , чи напружує шию для міміки різної, то наче під щелепою щось болить.
Коли просто говорить то ні. Може бути що потягнув собі якийсь м´яз чи ні?
Божий одуванчик
• 26 апреля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Лимфовузли можуть, пропальпуйте під щелепою
Я вже пробувала, нічого не збільшено. При натисканні немає дискомфорту.
Каже лише коли відкриває рот, напружує шию чи зіває відчуває легкий дискомфорт