ВерСаСе• 26 апреля 2024

Касторка для вій. Зайдіть, хто використовує

Нанесла щіточкою спеціальною, як для туші, касторку на вії і через деякий час почало так пекти, що довелося змити. Це жах як боляче. Наче ж зовсім трошки того масла було.
Поясніть , хто вміє, як це робити, щоб не потрапляло в очі ?
Білка в колесі• 26 апреля 2024
Это вообще бесполезно, нет никакого эффекта

автор ВерСаСе • 26 апреля 2024
Ответ дляБілка в колесі
А від чого є ?
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Мені ніколи не пекло. Або щіточка брудна, або може алергія на касторку. Я пальцями наносила
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляБілка в колесі
У мене був ефект
175см55кг19лет (она)• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А від чого є ?
Вам треба гєну
автор ВерСаСе • 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Щіточка чиста. Спеціально придбала для цього діла. Алергії точно нема, бо з касторки роблю маски давно. Може у мене така будова вій, не розумію.
Фісташкова кава• 26 апреля 2024
Мне аргановое масло помогло для ресниц. Покупала в аптеке,но оно и гораздо дороже чем касторовое. Вот такое берите,оно натуральное
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Скільки воно коштує?
автор ВерСаСе • 26 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Дякую, а як наносите на вії ?

Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вам треба гєну
Що це?
Эта_Шикарна)• 26 апреля 2024
Мучалась этой ерундой с маслами пока не открыла для себя сыворотки для век
175см55кг19лет (она)• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Що це?
Вам не треба
Білка в колесі• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А від чого є ?
Это как природой заложено. И я бы сказала: от питания, витамины, добавки. Но кардинального улучшения ждать не стоит
автор ВерСаСе • 26 апреля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
А можете порадити якусь ?
Фісташкова кава• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Дякую, а як наносите на вії ?
Ушными ватными палочками. Просто смачивала в масле и мазала на ресницы и у корней ресниц
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Спробуйте ще раз без тієї щіточки. Я наношу не тільки на вії, а й на шкіру, ніколи не пекло. Може у вас чутливі повіки до касторки
автор ВерСаСе • 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую, спробую.
Латексне альтер ЕГО• 26 апреля 2024
Купите такую сыворотку и не мучайтесь , стоит копейки эффект есть
Кишмишная Мая• 28 апреля 2024
Стільки сучасних нормальних засобів, сироватки набагато краще, не треба вам ті жахливі олії.