Гигиенишвили• 27 апреля 2024

Якого кольору у вас волосся?

ТочноБудет• 27 апреля 2024
💁🏼‍♀️

Та прям багіня• 27 апреля 2024
Світло русяве, але перукарі кажуть що то натуральний блонд
So_so• 27 апреля 2024
Я уже и не помню, крашусь в средний каштан 150 лет
СhanelKa• 27 апреля 2024
Світло русий
Душа компанії• 27 апреля 2024
Натуральный каштан, своє, ніколи не фарбувала, але іноді знайомі питають якою фарбою фарбую волосся. Навіть мама розповідала, що її робили зауваження за те, що фарбує своїй дитині волосся))
Незнакомлюся• 27 апреля 2024
Средне-русый, крашусь в блонд
Guzelli• 27 апреля 2024
Сейчас такой 😍
Я только за!• 27 апреля 2024
Таке
Доктор Хаос• 27 апреля 2024
Натуральная база 7 ( темно- русый пепельный), крашу в блонд с 2002 г, были попытки вернуться к естественному, но как- то не идёт он мне

На пів ставки• 27 апреля 2024
Брюнетка з народження і по цей час
Djacmin• 27 апреля 2024
Была золотисто-рыжей, сейчас седая, при этом стараюсь краситься в цвета близкие к родному.
Небалувана Галя• 27 апреля 2024
Чёрные, крашусь уже года два
Гарнюнька• 27 апреля 2024
5.01😆
Невгамовна сила• 27 апреля 2024
Свой каштановый, крашусь в тёмный шоколад. Седины уже много, посоветовал колорист знакомый смешивать тёмный шоколад с 1/2 блонд, такой теперь цвет красивый получается, чуть темнее молочного шоколада 😀
Садоводница• 27 апреля 2024
Блонд)
Бритоножка• 27 апреля 2024
Ответ дляGuzelli
Сейчас такой 😍
😍 гарний колір і Вам дуже пасує 😍 в мене до нещодавно теж такий був, тільки корінь трохи затемнювала щоб не дуже було видно коли відростає)
Бритоножка• 27 апреля 2024
була всіх можливих кольорів і навіть лиса деякий час.
до нещодавно був яскраво рудий колір. зараз попелястий блонд, але він більше на русий схожий.
Guzelli• 27 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Дякую🥰 очень хотелось что то яркое ,люблю эксперименты 😊
Тирамісу на терасі• 27 апреля 2024
От природы темно-русые. Сейчас рыжие