Зубачистка• 27 апреля 2024
Не хочу бути більше жертвою
Отже, зараз ситуація у мене не найліпша. Стосунки з чоловіком давно вже зіпсувались, він може дозволити кричати матом що до мене, що до моєї доньки, а приводом може стати будь що, від того що дочка може з телефоном обідати, до залишеного одного волосу на підлозі. Ми переїхали до нього на постійне місце проживання до іншої країни декілька років тому. На зйомну квартиру, де раніше він жив один, а для сімʼї вона надто маленька, і за всі ці роки він сказав що не буде нічого робити бо його і так все влаштовує. Та ось, після чергового конфлікту, з приниженнями та образами, з відбірним матом, і щоб забирались з відси геть, він замахується та зіштовхує мене на підлогу. Дочка викликала поліцію. Йому видали заборону на вхід до квартири та наближення до нас на 50 м на дві неділі. Я би рада піти звідси, та нема куди, досить важко знайти квартиру в цьому місті. Поліція говорить, що в мене є право продовжити заборону ще на пів року. Але я не впевнена чи то є найкращий вихід, він взагалі може зійти з розуму і щось заподіяти нам, навіть не своїми руками. Як альтернативу, пропонують піти до гуртожитку де мешкають такі ж жертви домашнього насильства, але я ж розумію, там будуть сімʼї різних культур та національностей, це може виявитись надто далеко від школи і від роботи, а ще я не хочу погіршувати собі умови. В мені бореться відчуття справедливості, чому я маю ускладнювати собі життя, це йому треба ускладнити, це він має відповідати за свої вчинки, це ж він агресор. Якщо ж він порушить припис поліції чи суду, його взагалі посадять. Адвокати тут дорого, я навіть не знаю де він зараз і скільки за це платить, і чи взагалі вистачить у нього не це грошей. Йому також заборонено контактувати зі мною на цей період, але і з його родини ніхто зі мною так і не звʼязався, таким чином це дає мені розуміння, що вони прийняли його сторону. Я не знаю де знайти сили не відступити, боротись за свої права, бо я тут зовсім одна, але я не хочу щоб йому так легко все зійшло з рук. Одного разу він вже зламав мені ребро, і про це ніхто не знав, але цього разу я не стала чекати більших наслідків.
Зараз я маю вирішити як діяти далі, але в мені боряться стільки почуттів, і я не впевнена що можу прийняти правильне рішення, і тому прошу поради.
Карусель-весель• 27 апреля 2024
Якої?
І чому його родичі маю вами цікавитись? Ви для них хто?
Де ваша рідня?
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А какие варианты? Снимаете жилье и съезжаете.
Якби це так легко було, тут зовсім по іншому проходить процедура винайму квартири, це не так швидко
Водійка хімарса• 27 апреля 2024
Продовжити заборону і шукати житло або в гуртожиток і шукати житло. Але ж вам обидва варіанти не підходять
Хочу в БАНю• 27 апреля 2024
Думаете, он за эти пол года не найдёт себе жилье и вернется обратно к вам?
Вы работаете, кто сейчас платит за жилье и все остальное?
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Якої?
Де ваша рідня?
Я його дружина, рідня моя в Україні
Меряю линейкой• 27 апреля 2024
Він наш чи іноземець? Він громадянин країни, де ви живете? З документами в нього все ок?
Тракторні війська• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Обращайте в социальные службы, чтобы вам дали убежище, временное жилье
Чудовий каламбур• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Я живу за границей, в курсе.
Отправляйтесь тогда в то жилье, куда вам предлагают и ищите съемное
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ви зараз з ним живете в квартирі, яку він знімає? Чи де ви зараз?
В квартирі, де головний винаймач він, але ми розділили витрати за найм як тільки я переїхала
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Ми розділили витрати навпіл
Хочу в БАНю• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Он оплачивает свою половину сейчас? Или вы еще не знаете, будет он платить или нет? Вы сами протянете съем?
Дикая Роза• 27 апреля 2024
Яка країна? Він же десь живе, там і залишиться. А тепер винаймайте житло, навряд чи вам дозволять зостатись тут, залежить з ким контракт на оренду, і залежить від країни. Заборону на 6 міс продовжуйте.
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
З документами все у нього в порядку, так він громадянин країни
Дикая Роза• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Ми розділили витрати навпіл
Це не важливо, він буде шукати нове житло, а цей контракт розірве. Шукайте собі житло і швидше.
Чудовий каламбур• 27 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Не факт, что владелец квартиры захочет сдавать автору
Меряю линейкой• 27 апреля 2024
Автор, тримайтеся від нього подалі. Беріть допомогу, яку вам пропонують. Вам неможна знаходитися з ним на одній території. Подумайте про доньку. Психи не змінюються. Нехай спершу буде гуртожиток, чи що там пропонують, можливо, вдасться знайти кімнату. Просити про допомогу не соромно. Підпишіться на групи, де є допомога. Можливо, по фінансам спершу знімати кімнату. Чи повертатися додому (якщо є, куди повертатися). Чи змінити країну. Як ви працюєте, то це дуже добре, можливо, на кімнату вистачить. Бережіть життя своє та своєї дитини. Школа можна змінити, країну змінити. Психи не змінюються.
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я сама потягу витрати, питання в іншому, що він не знайде житло, це досить дорого, і тому захоче будь якої ціною повернутись в квартиру
Чудовий каламбур• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Ну это же его жилье, почему он должен съехать по большому-то счету?
Хочу в БАНю• 27 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Из нее по слову надо вытягивать. Если есть деньги, за что снимать, надо искать, снимать и не морочить голову. А то это ’не хочу быть жертвой’, а он ей ребра ломает. Уже давно надо этим занятся
Чудовий каламбур• 27 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Автор судя по ее рассказу вообще не хочет ничего делать, брать на себя ответственность, хочет сидеть на месте и дальше быть жертвой
Меряю линейкой• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Яка країна? Скрізь можна знайти житло, хоч це і незручно… Він буде повертатися до вас, щоб з вас знущатися. Що має статися, щоб до вас дійшло? Скільки ребер ще він має зламати? Подавайте до суду. Подавайте на розлучення. Тікайте. Рятуйте своє життя та життя доньки.
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляДикая Роза
Він не буде нічого шукати, всіма питаннями щодо до будь яких документів займалась я, і я впевнена що він знайде легший спосіб повернути собі житло
Allein74999• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Я його дружина, рідня моя в Україні
Ну так разводитесь. Який він вам чоловік, якщо у вас розділ витрат.
Хочу в БАНю• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Это логично, он ее снимал до вас, на него заключен контракт. А вам надо искать другое жилье. Как бы не было сложно, все где то живут и значит, как то находят. У вас полгода впереди и еще можно продлить запрет. Времени вагон, даже спешить нет необходимости. Просто ищите жилье, вы станете свободной от психопата
Отчебучкина• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Вот это прЫнца вы отхватили… Как и почему настолько испортились ваши отношения что дошло до такого?
Дикая Роза• 27 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Так і буде 1000%. Залежить від країни, зазвичай черга вже є перед нею величезна.
’але я ж розумію, там будуть сімʼї різних культур та національностей, це може виявитись надто далеко від школи і від роботи, а ще я не хочу погіршувати собі умови’
’Одного разу він вже зламав мені ребро’
Запаковувайте свій не расизм та єресь про наявні гарні умови у валізку, беріть дитину та їдьте до гуртожитку. Сприйміть як факт, будь ласка, ви не можете зараз мислити адекватно. Але ви можете бігти, на відміну від усіх, кому не вдалося.
’Одного разу він вже зламав мені ребро’
Меряю линейкой• 27 апреля 2024
Автор, житло то фігня. Він хоче повернутися до вас, щоб знущатися. Запишіться в групи підтримки для жертв домашнього насилля. Це не соромно. Знайдіть тих людей, з ким можете поговорити, хто пережив те саме, вам полегшає, ви подружитеся. Також допомога психолога. І будь-якою ціною порвати з ним усі контакти. Чим швидше, тим більше у вас шансів зберегти життя. Такі люди не змінюються.