Зубачистка• 27 апреля 2024
Не хочу бути більше жертвою
Отже, зараз ситуація у мене не найліпша. Стосунки з чоловіком давно вже зіпсувались, він може дозволити кричати матом що до мене, що до моєї доньки, а приводом може стати будь що, від того що дочка може з телефоном обідати, до залишеного одного волосу на підлозі. Ми переїхали до нього на постійне місце проживання до іншої країни декілька років тому. На зйомну квартиру, де раніше він жив один, а для сімʼї вона надто маленька, і за всі ці роки він сказав що не буде нічого робити бо його і так все влаштовує. Та ось, після чергового конфлікту, з приниженнями та образами, з відбірним матом, і щоб забирались з відси геть, він замахується та зіштовхує мене на підлогу. Дочка викликала поліцію. Йому видали заборону на вхід до квартири та наближення до нас на 50 м на дві неділі. Я би рада піти звідси, та нема куди, досить важко знайти квартиру в цьому місті. Поліція говорить, що в мене є право продовжити заборону ще на пів року. Але я не впевнена чи то є найкращий вихід, він взагалі може зійти з розуму і щось заподіяти нам, навіть не своїми руками. Як альтернативу, пропонують піти до гуртожитку де мешкають такі ж жертви домашнього насильства, але я ж розумію, там будуть сімʼї різних культур та національностей, це може виявитись надто далеко від школи і від роботи, а ще я не хочу погіршувати собі умови. В мені бореться відчуття справедливості, чому я маю ускладнювати собі життя, це йому треба ускладнити, це він має відповідати за свої вчинки, це ж він агресор. Якщо ж він порушить припис поліції чи суду, його взагалі посадять. Адвокати тут дорого, я навіть не знаю де він зараз і скільки за це платить, і чи взагалі вистачить у нього не це грошей. Йому також заборонено контактувати зі мною на цей період, але і з його родини ніхто зі мною так і не звʼязався, таким чином це дає мені розуміння, що вони прийняли його сторону. Я не знаю де знайти сили не відступити, боротись за свої права, бо я тут зовсім одна, але я не хочу щоб йому так легко все зійшло з рук. Одного разу він вже зламав мені ребро, і про це ніхто не знав, але цього разу я не стала чекати більших наслідків.
Зараз я маю вирішити як діяти далі, але в мені боряться стільки почуттів, і я не впевнена що можу прийняти правильне рішення, і тому прошу поради.
БоВжеВільна• 27 апреля 2024
Ну якщо половину 2к ( є ж дитина) квартири оплачуєте, то і на маленьку 1к вистачить. Чи прибріхуєте і знайшли це чудо два роки тому, тоді беріть шо дають.
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Из нее по слову надо вытягивать. Если есть деньги, за что снимать, надо искать, снимать и не морочить голову. А то это ’не хочу быть жертвой’, а он ей ребра ломает. Уже давно надо этим занятся
Ви розумієте що ви пишете, тобто я маю зараз кудись зʼїхати, переживати весь той стрес з переїздом, навіть до гуртожитку, коли в той час він просто повернеться, змінить замки і зробить вигляд що нічого не сталось, і буде прокидатись в своєму ліжку і вечеряти у свої квартирі, а я принижена і без сил і віри в майбутнє має жити десь з чужими людьми і їздити Бог знає звідки на роботу і кожну секунду думати, що я знову нічого не зробила щоб відстояти себе, і проживати кожний день в стресі, а він ні, для нього нічого не зміниться, лише те що нас не буде в квартирі і що прийдеться платити повну оренду. То краще хай він попробує як це залишитись без даху над головою, куди він мене виганяв з дитиною
Хочу в БАНю• 27 апреля 2024
Ответ дляДикая Роза
Так і буде 1000%. Залежить від країни, зазвичай черга вже є перед нею величезна.
Я думаю, дело не в этом,что не захочет. Контракт по старой цене, а новую искать, по новым ценам в три дорога. Муж тоже захочет вернуться в эту квартиру, и имеет право, он в ней оформлен.
Но даже, если переоформлять на нее, это или через мужа, чтобы он согласился переуступить ей или хозяин сдаст ей уже по новой цене
Чудовий каламбур• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Это его жилье, вы туда переехали. Вы брали такую ответственность на себя, переезжая в чужую страну. Да и в Украине вы бы не выселили мужа из его жилья.
У вас слишком завышенные ожидания, честно.
И видимо не все так плохо, что вы сидите на месте
из_под_тишка• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Їдьте в гуртожиток, звідти легше знайти постійне житло, там допоможуть, ви будете під соцзахистом плюс як жертва насилля. Не тримають в тих гуртожитках довго, там зацікавлені, щоб ви з´їхали
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я і не хочу в цій квартирі жити в довгостроковій перспективі, питання лише що робити зараз, де варіанти лише гуртожиток або тут на пів року
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Я сама потягу витрати, питання в іншому, що він не знайде житло, це досить дорого, і тому захоче будь якої ціною повернутись в квартиру
Автор, якщо Ви реально хочете це припинити ( бо зламані ребра вас нічому не навчили, ви продовжували з ним жити) то порядок дій такий:
- ви підписуєте документ, що він не може до вас наближатися пів року
- ви їдете жити в центр допомоги. Все з національностями і культурами там нормально. Ви з дочко будете жити в окремій кімнаті, там нема за що переживати
- ви активно шукаєте собі житло. Так, ви можете вигнати його, але він вважає цю квартиру своєю, він головний винаймач. Це буде його злити і дійсно він може щось вам зробити погане.
Але у мене великі сумніви, що ви зробите саме так. І все повториться.
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Ви робите дурню. Ви хочете нормального життя чи чоловіку відімстити? Ці дії нашкодять швидше вам , а не йому. Просто підіть і живіть своїм життям
Хочу в БАНю• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Это вы слегка не розумилы, когда ехали в чужую страну к рандомному мужику, еще и ребенка тянули за собой. Ну отстаивайте права, пока что не понятно какие, и пока у него нет возможности вернуться. А вернется, может еще настучит, чтобы хорошо дошло
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 апреля 2024
вас может успокоить то, что эти проблемы вы себе выбрали сами, значит сами и выберетесь. . и будет уже иметь урок
Чудовий каламбур• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Общежитие и ищите себе адвоката
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Так, у моєї подруги була подібна ситуація. Ще плюс чоловік спалив всі її документи. І вона була одна, а знайти житло для однієї людини дуже важко. В вона пішла в цей центр. Прожила там 2 місяці, документи відновили, квартиру допомагали зняти, з переїздом теж допомогли.
Щепотка_совести• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Вы не о том думаете. Вас фокус должен быть на том как сделать вашу жизнь лучше, а не его хуже. Что у вас с финансами? Вы потяните снимать эту квартиру сама? Когда у вас заканчивается контракт на аренду?
Дикая Роза• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Пів року ви тут не будете, ще трохи і він звяжеться з власником і вас виселять
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Автор, житло то фігня. Він хоче повернутися до вас, щоб знущатися. Запишіться в групи підтримки для жертв домашнього насилля. Це не соромно. Знайдіть тих людей, з ким можете поговорити, хто пережив те саме, вам полегшає, ви подружитеся. Також допомога психолога. І будь-якою ціною порвати з ним усі контакти. Чим швидше, тим більше у вас шансів зберегти життя. Такі люди не змінюються.
Їй не треба групи, в таких центрах дуже добре допомагають жінкам, там працюють психологи, юристи, адвокати і різні консультанти. Також є матеріальна підтримка. Повернутися і знущатися він ніяк не зможе, якщо автор підпише папери про заборону до неї наближатися. За порушення величезні штрафи і тюрма. Цей захист працює супер ефективно. Але цього треба хотіти жертві - хотіти змінити своє життя. І поставити крапку цим стосункам
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Контракт безстроковий. Фінансово я її потягну
Щепотка_совести• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Ну тогда как вариант расторгнуть предыдущий контракт, подписать новый только на ваше имя. Но мне кажется центр помощи был бы для вас лучше. Вы же даете себе отчет что с вами что-то не так, если вы после сломанного ребра продолжили с ним жить?
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Це не ваша квартира. Не ви винаймач. І власник спокійно може вас виселити . Чоловіку заборонять наближатися до вас особисто, а не в своє орендоване житло.
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Власник житла спокійно може відмовитися від таких переоформлень. І розірвати контракт - це довга історія. Це шлях в нікуди
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Між рядками читається ваша мета - виселити чоловіка з квартири і залишитися там жити. Ще раз вам кажу - це погана ідея
Щепотка_совести• 27 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Ну если она финансово тянет, то собственнику наоборот выгодно. Разорвать текущий на основании того, что он больше здесь не живет. Подписать новый на свое имя. Тем более если контракт бессрочный.
Зубачистка
• 27 апреля 2024
Ответ дляПешеходик
Помиляєтесь не хочу я тут жити, навіть в цьому районі би не залишилась. Мене більше лякає невідомість, і те як витягти себе з цого
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Ні, це так не працює. На основі, що він не живе, власник не розірве контракт, якщо чоловік платить. І попередити він має за три місяці. Для чого власнику це все??
Пешеходик• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Я вам написала план, який реально працює І звільнить вас від зайвих проблем
Христя в тiстi• 27 апреля 2024
Так вы после поломанного ребра к нему переехали ещё, так он не виноват вы виноваты, мы сидим дома в Украине работаем , а вы поехали что бы он вас дубасил
Христя в тiстi• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Гафиг вы к нему ехали заграницу?
Христя в тiстi• 27 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
А когда вы с Украины к нему ехали это было відомість? Ребёнок я так понимаю не его
Тріль підпільний• 27 апреля 2024
Тут авторку вже стращали тюрмою, депортацією і відібранням дитини у горе-матері, конфіскацією усього майна в Україні? А мою подругу так, у соцпрацівника волосся дибки було коли вона розповідала що з нею співвічизники робили і що порадили)))Автор по темі, співчуваю і обіймаю якщо у вас безвихідь оберіть те що врятує ваше та дитяче життя, і зберіться з силами та думками, ви мама, треба триматись, у вас є донечка, ви вже не сама у цьому світі, все налагодиться рано чи пізно.
Дикая Роза• 27 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Просто так нічого само не надогоджується. У автора вже як снігова куля котиться, ребра були зламані, але все одно сидить і чекає, думає він після інциденту шовковий стане ага... і дитина це бачить. Дитину в такої мами можуть забрати цілком резонно.