Ksenia_26.03• 27 апреля 2024

Лейкоплакія сечового міхура.

Нещодавно на цистоскопії виявлено лейкоплакію сечового міхура. Біопсію не робили, але особисто мені показали, увесь трикутник наче снігом вкритий ще і з бляшками. Можете будь-ласка поділитися досвідом хто, де і як лікував? Налаштовуюсь шукати в Києві спеціаліста з лазерного лікування даного захворювання. Бо ж постійні болі та печіння просто життя не дають. Дуже вдячна за поради.
KROX@• 27 апреля 2024
Автор, а де робили і яка вартість?
Я в себе теж підозрюю :(.
Вже була в найкращого лікаря свого міста - не знає, що зі мною
автор Ksenia_26.03 • 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Автор, а де робили і яка вартість?
Я в себе теж підозрюю :(.
Я проживаю в Полтаві. Мені робили в міській лікарні гнучким цистоскопом без загального знеболювання. У мене часті загострення циститу з дуже болісним і кров´яним сечопусканням. Ніякі антибіотики вже не допомогають. Після терапії в´ялотекучі симтоми залишаються.
Чтооооооооооо?• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
В мене була така ж симптоматика. Антибіотик двічі на місяць. Цистоскопія теж виявила лейкоплакію. Це було 4 роки тому. Пройшла курс інстиляціц сечового міхура і врятувалася Д маннозою. Досі не розумію, чому ніхто з лікарів не призначав мені її раніше((
автор Ksenia_26.03 • 27 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чим робили інстиляції , якщо пам´ятаєте? У вас симтоми повністю пройшли, чи слизова теж відновилась? Ви цистоскопію не переробляли після інстиляцій ?
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Що таке інстиляція?
І що таке Д манноза?
З якого Ви міста?
автор Ksenia_26.03 • 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Що таке інстиляція?
І що таке Д манноза?
З якого Ви міста?
Інстиляція- коли вводять у сечовий міхур через уретру різні речовини медичного призначення. Антисептики, протизапальні, гіалуронова кислота. Д манноза - полісахарид, що виводе з см кишкову паличку, не дозволяє їй прикріплятися до слизової міхура.
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
Дякую.
От і в мене так було останній раз. Причому без переохолодження. Здала всі аналізи - норм. Лікарі дивляться на мене, як на ’дурочку’, а мені плакати хочеться. Через тиждень перездала, то направили в стаціонар, бо вже почалися проблеми з нирками. І там не знають, що зі мною. Пройшла повторне обстеження - все в нормі. Ставлять нетримання і нейрогенний сечовий. Ліки не допомагають 😢
Я не можу нікуди вийти, постійне відчуття, що хочу сильно в туалет.
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
Мені тільки коларгол срібла пропонували, якщо правильно запам´ятала. Я відмовилась, бо в нього побічна дія - деформація сечового. Сказала про це лікарю, а він мовчить. :(
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
Цистоскопія - це боляче і як довго по часу?
автор Ksenia_26.03 • 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Дивлячись яким цистоскопом робити. Мені говорили лікарі, що є жорсткий- ним довше і під загальною анестезією. Мені говорили тоншим і гнучким, хвилин 5-7, місцева анестезія. Після того болісне сечовипускання. Я пила фурагін, ібупрофен, ношпу.
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Дякую.
Мені ставили нейрогенний сечовий міхур. Був цистит, я лікувалася місяця 3, кожен раз новий антибіотик, різні ліки, але полегшення не було, при тому що аналізи ок. Узі ок. Немає ознак циститу. Потім я потрапила до невролога. І цей нейрогенний сечовий міхур вилікував невролог і АД. Зараз вже 3 місяці мене не турбує цистит, позиви, печія.
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
А чим лікували?
Як саме у вас відбувалися позиви?
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
А чим лікували?
Як саме у вас відбувалися позиви?
Ми призначили антидепресанти для того щоб зняти ці симптоми. Повірте у АД широкий спектр дії, це не тільки лікувати голову)
Я кожен день лягала спати і вставала з відчуттями дискомфорту у сечовому міхурі, воно міні давило, і я кожні 3 хвилини бігала в туалет, а там тільки була крапля. І я просто сходила з розуму. Нічого не допомагало ні з антибіотиків, ні з трав. Я не могла позбутися цього відчуття. Після всіх курсів, я здала всі аналізи, бак посів, узд, все було чисто. Але це відчуття було. І тоді я вичитала, що це може бути проблема повʼязана з невро характером
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
А чим лікували?
Як саме у вас відбувалися позиви?
І тоді мені назначили вже АД (гіацинтія) і скажу, облегчення не одразу настало, але зараз тьфу тьфу тьфу, цього дикого відчуття немає, тому що я думала що я вже назавжди буду привʼязана до туалета, і нічого мені не допоможе
Я пила ще д-манозу, клюкву з айхерб , багато чого.
Невролог вам допоможе , якщо дійсно у вас вже чисті аналізі сечі
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
Я вам вірю.
В мене теж постійно дискомфорт.
А найгірше - вийти з дому. Я тільки заходжу в транспорт, мене трясне і все, здається, що зараз буде по ногах бігти. Нічого не можу нести в руках, теж з´являється це відчуття. Я вже майже не п´ ю, але сама набрякша :(.
Допиваю курс від уролога - ніяких змін.
Паралельно сама купила Адаптол - нічого.
KROX@• 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
Чисті.
Вже перездала в різних лабораторіях - нічого, узд так само.
Лікарі не вірять, це мені найгірше.
Сама звернуся з цим до невролога.
Дякую, що відписали.

Якщо і це не допоможе, тоді вже буду робити цистоскопію.
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Чисті.
Лікарі не вірять, це мені найгірше.
Сама звернуся з цим до невролога.
Дякую, що відписали.

Обовʼязково сходіть. Візьміть результати сечового. В мене у знайомої ті ж самі симптоми. Це зараз у багатьох. Нервова система перенапружена. Гарного здоровʼя!
автор Ksenia_26.03 • 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
У мене теж припускали нейрогенний см, але під час загострення кожного разу сіється escherichia coli. З дуже вираженими симтомами, а тепер ще і лейкоплакія з´явилась.
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Дякую.
от такого помогают антидепрессанты
я сейчас пью золофт

ну или -не обращать внимания, ходить в туалет раз в 4 часа, медитации и прочее) не бояться этого ощущения.
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Чисті.
Лікарі не вірять, це мені найгірше.
Сама звернуся з цим до невролога.
Дякую, що відписали.

не лізьте в сечовий, у вас аналізи норм.
не дай бог ще зробите сечовому дійсно проблеми..

це психіка
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
а вам д-манноза не помогает? пьете утром и вечером постоянно ее?
Высеевается в лаборатории типа Дилы?
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Я вам вірю.
В мене теж постійно дискомфорт.
Допиваю курс від уролога - ніяких змін.
у меня тоже не только постоянное желание писять было но и ощущение что моча горяченная вытекает из уретры. Также пекло всю промежность :(

честно говоря и сейчас бывают ощущения такие немного, например при взрывах.. но уже мне пофик (а тогда жить не хотелось) и оно проходит
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
а скажите- сколько вы месяцев пили АД? полгода после того как подействовали или меньше/больше?

у меня тоже первый месяц пока дозу набирала были качели - то все ок, то все возвращается

на 100 мг золофта почти всегда все ок, уже повышать не хочу.. наоборот закруглялась бы))
автор Ksenia_26.03 • 27 апреля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Высеевается в лаборатории типа Дилы?
Не особо помогает. Анализы обычно в синево сдаю. И почти каждый месяц однижаеовая картина: цистит- обострение, гематурия в моче, кишечная палочка- 10*5 степени. Как следствие лейкоплакия.
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
после секса?
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляЗілля до весілля

Мне назначали на 2 месяца, мне помогло, и я сошла, потому что дольше не хочу пить, планируем ребенка …
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
отлично, спасибо
ну я уже допью сколько уже купила таблеток, больше покупать не хо
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
отлично, спасибо
Только сходите медленно) а то будет как у меня… синдром отмены) это не приятней, чем заходить на ад
Зілля до весілля• 27 апреля 2024
Ответ дляYuliia-5161
да буду постепенно
а что в двух словах было у вас при отмене?

я заходила без прикрытия, то были приступы паники, сны очень яркие снились))