28 апреля в 02:10

Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

показать весь текст
Жули-ули 28 апреля в 09:02
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Для адекватных там нет жизни.
Хотя живут, конечно, строят и даже продают… но жить адекватному человеку там тяжело, растить там детей еще тяжелее.
Там душевный и физический ад, для человека понимающий где добро и зло.
Даже для того, кто туже библию читал и понял.
9 2
Wendy Rhoades 28 апреля в 09:03
Ответ дляЛеска
У їх світі так, залежить від нас. Перестаньте сопротівлятися і війна закінчиться. Міру мір.
та отож(
5 1
Missdior_22 28 апреля в 09:04
Ответ дляmamma nast
Зеленский с Будановым сказали, что в червни - наступает рф, а осенью, когда полностью зайдет весь пакет от США - наше контрнаступление.
Ви в це вірите?
3 3
Brita 28 апреля в 09:05
Ответ дляMissdior_22
Ви в це вірите?
Ну они же сказали
2 2 2
Falcon82 28 апреля в 09:06
Ответ дляbaluevadara
Ну, ясно нічого конкретного, тільки вода.
Скажу про себе.
Сім´я моя маленька. Реально так щоб йти воювати, то це тільки мій чоловік. Дітей у нас не має. Я не готова його направити на війну. І якщо він і піде, і сотні інших підуть, це нічого не змінить. Буде та сама окупація, але з великим жертвами.
Удалено администрацией...
Jenni_777 28 апреля в 09:06
Ответ дляRemensa
Ну, спитайте людей ,які покинули своє житло на окупованих територіях і живуть в общагах. А деяких і житла нема, нічого нема. Що вони скажуть?
Ну отвечу вам . Бросили жилье, уехали . Но война до последнего украинца мне не подходит. Это ад , что происходит на передовой . Такие как вы думают одним днем . А как вы видите жизни сотни тысяч мужчин после окончания войны . Они выпали из социума , работы , профессии . Они мыслят уже другими категориями . Белое и черное , у них нет полутонов . Всю страну ждет еще оочень большие социальные проблемы . Про инвалидов надеюсь не надо говорить , что это искаверкавенные судьбы .
Falcon82 28 апреля в 09:10
Удалено администрацией...
vihola 28 апреля в 09:10
Ответ дляbaluevadara
Ну, ясно нічого конкретного, тільки вода.
Скажу про себе.
Сім´я моя маленька. Реально так щоб йти воювати, то це тільки мій чоловік. Дітей у нас не має. Я не готова його направити на війну. І якщо він і піде, і сотні інших підуть, це нічого не змінить. Буде та сама окупація, але з великим жертвами.
Дуже зручно обезцінювти подвиг людей, які поклали життя на здоровʼя, щоб ви не потрапили в окупацію тезами какаяразніца, всеодно буде окупація.

А якщо не буде? Якщо Україна стоїть і вистоїть, теж будете строчити, що вам цього не треба було, краще б здали.
9 6
Леска 28 апреля в 09:10
Ответ дляmamma nast
Так. У квітні 2022 р. ще не було тисячі ракет, не було сотні тисяч вбитих мирних і військових. Треба було спробувати все закінчити миром. І не треба усіх лякати. Для чого в нас липломати. Це їх справа далі.
Ви до цих пір не зрозуміли що рашку влаштує лише повне підпорядкування України??
8 2
Missdior_22 28 апреля в 09:11
Ответ дляЖули-ули
Для адекватных там нет жизни.
Хотя живут, конечно, строят и даже продают… но жить адекватному человеку там тяжело, растить там детей еще тяжелее.
Там душевный и физический ад, для человека понимающий где добро и зло.
Даже для того, кто туже библию читал и понял.
Я не спорю. Я лишь написала,что люди там живут, и никто их на оккупированной ситуации не вырезал
8 3
Missdior_22 28 апреля в 09:11
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:11
Ответ дляЛеска
Ви до цих пір не зрозуміли що рашку влаштує лише повне підпорядкування України??
Стільки зла нам принесла раша,а наші люди й надалі сподіваються на якийсь міфічний мир з тією недонацією.
8 3
Розбійник 28 апреля в 09:12
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
baluevadara 28 апреля в 09:13
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Falcon82 28 апреля в 09:14
Ответ для vihola
Дуже зручно обезцінювти подвиг людей, які поклали життя на здоровʼя, щоб ви не потрапили в окупацію тезами какаяразніца, всеодно буде окупація.

А якщо не буде? Якщо Україна стоїть і вистоїть, теж будете строчити, що вам цього не треба було, краще б здали.
Удалено администрацией...
vihola 28 апреля в 09:15
Ответ дляbaluevadara
Удалено администрацией...
Так і ви не лялякайте, йдіть здавайтесь російським фашистам в окупацію, замість ховатись за спинами українських військових.
7 5
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:16
Ответ дляbaluevadara
Удалено администрацией...
А ви який?Інформаційний ?
4 2
Falcon82 28 апреля в 09:16
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
baluevadara 28 апреля в 09:17
Ответ для vihola
Дуже зручно обезцінювти подвиг людей, які поклали життя на здоровʼя, щоб ви не потрапили в окупацію тезами какаяразніца, всеодно буде окупація.

А якщо не буде? Якщо Україна стоїть і вистоїть, теж будете строчити, що вам цього не треба було, краще б здали.
Добре, давайте не так. Ви так і не сказали, хто у вас з рідних виборює незалежність. Саме рідних, А не троюрідний племінник.
А як ви бачите перемогу? Що конкретно треба для цього?
Ну для мене остаточна перемога, це повалення Кремля і режиму Путіна. Це треба йти на Москву. Ким і чим?
8 1
сами знаете кто 28 апреля в 09:17
Ответ дляЧумачечая Весна
Закінчиться ядерним ударом, більше ніяк. Ну або якщо вийдуть люди на раші бунти проти власті робить
В РФ бунты? Дурэнь думкой богатие :)
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:18
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
baluevadara 28 апреля в 09:18
Ответ для vihola
Так і ви не лялякайте, йдіть здавайтесь російським фашистам в окупацію, замість ховатись за спинами українських військових.
Удалено администрацией...
Falcon82 28 апреля в 09:19
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Розбійник 28 апреля в 09:19
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Jenni_777 28 апреля в 09:20
Ответ дляЛеска
Ви до цих пір не зрозуміли що рашку влаштує лише повне підпорядкування України??
Не поняли . Я хочу знать, что конкретно хочет рашка . Хочу, чтоб переговоры транслировались и нам и упоротым .
А не вот эта вся брехня
5 3
vihola 28 апреля в 09:20
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 09:20
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
І у цієї також.
2 2
Жули-ули 28 апреля в 09:20
Ответ дляMissdior_22
Я не спорю. Я лишь написала,что люди там живут, и никто их на оккупированной ситуации не вырезал
К сожалению, вырезали, избили, и в подвалах держали месяцами, и много просто исчезли, что и не найти…
Об этом можно много писать.
Но, кого-то и не трогали
6 3 1
Леска 28 апреля в 09:20
Ответ дляbaluevadara
Добре, давайте не так. Ви так і не сказали, хто у вас з рідних виборює незалежність. Саме рідних, А не троюрідний племінник.
А як ви бачите перемогу? Що конкретно треба для цього?
Ну для мене остаточна перемога, це повалення Кремля і режиму Путіна. Це треба йти на Москву. Ким і чим?
А хто сказав що перемога має бути по вашому баченню? А чому не поваленням Марса?
5 2
baluevadara 28 апреля в 09:20
Ответ дляMira29-c3c3
А ви який?Інформаційний ?
Я ні який не фронт. Така як і всі. Ніякі мої дії не вирізняють мене від інших.
5 2