Вакцениро Вона• 30 апреля 2024
Измена
Поссорились с мужем,ушла гулять ,гуляла с подругой,были в компании пацаны. Знакомые. Переспала с одним из них. На утро на утро проснулась с отвращением.
Муж хороший,семейный ,не знаю что делать.
Вакцениро Вона
• 30 апреля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
ну что сказать - ха-я......ко ви. Мужу не кажіть тільки, непотрібно гєроїзму з вашої сторони. Забудьте усе . Сподіваюся подрузі ви не казали...якщо казали то скажіть ой я була п´яна усе згадала до сексу не дійшло. Те що було нікому не кажіть
Скажу одній,взнає пів міста
Вакцениро Вона
• 30 апреля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
ви своїй п-ді не хозяйка. а тут кажите помиляєтесь. Життя таке хто зна...вибачте якщо грубо
Нормально,не грубо