Ва всем винавата власть!

Щось дивне відбувається в країні, друзі.У всьому винна влада: - закона про мобілізацію нема!Хоча такий закон існує вже давно, а інакше як людей набирали в ТЦК до сих пір?- політичного життя нема, опозиції нема!Але, якщо у нас парламент складається з депутатів від різних партій, які мають свої програми розвитку, то як може не бути опозиції? Інша справа, що українська опозиція - це корупціонери, шахраї і відверті вороги, яким закрили доступ до бюджету. Вони не пропонують закони, які б покращили стан країни, їм нема коли, бо вони змагаються за корито.- в Україні нема свободи!Такий собі “політичний психолог” Олег Хомяк (якась нова професія, як на мене)) каже, що люди в країні не можуть вільно висловлюватись, тобто, народ боїться казати правду. Такий висновок пан психолог зробив, коли проводив опрос серед населення. Мені здається що цей пан робив опитування серед іншопланетян, бо такої свободи, як у нас, нема ніде в світі. Подивіться, що кажуть пopoxoботи і просто бoти з пустими сторінками - вони повторюють методички пігдoгів, і все ще не за гратами. Не забувайте, що у нас воєнний стан.- мирні громадяни вмиpaють, солдати гинyть, полонених не звільняють!Люди добрі, на нашій землі вiйнa! Як ви собі уявляєте війну без смepтeй? Так, солдати гинyть на вiйні. Чи винна влада в тому, що на наші мирні села і міста, на наші голови летять кaби і шaxeди? Може, ви все ж таки зрозумієте, що винен путєн?Обмін полоненими не афішується, бо це кропітка праця, із залученням інших країн, таємні операції розвідників і багатьох фахівців.- зброї мало, ми залежимо від заходу!Тому що дехто (не будемо показувати пальцем) повзривав наші склади, закрив воєнне виробництво, продав зброю вopoгам, торгував з сепapaтистами, грабував і розвалював державу, запрошуючи pociян у владні кабінети. “Найвеличніший дипломат всіх часів” не змусив іноземних лідерів стати на захист України. Нічого не зробив для захисту країни за всі 5 років, тільки збагатився. - Зеленський і Єрмак працюють на ФСБ!Якби вони працювали на pycню, ми всі вже давно жили б у Сибіру. Жінки танцювали б “Бариню” на столі. 3гвaлтoванi. А чоловіки - на підвалі. 3aкатoвaнi.- президент будує авторитаризм в Україні!Якби Зеленський був диктатором, у нас в країні не було б жодного порохобота. Але ж вони є і дуже голосно волають. Не було б корупції, бо саджали б по не по закону, а по дзвінку. Не було б видання Цензор.Нет, і ще багато чого не було б.- в країні відбуваються політичні репресії!Навіть не хочу це коментувати. Всі чиновники, яких спіймали на хабарі, схемах, порушеннях, крадіжках, на державній зраді і співпраці з ворогом, всі - святі, “репресовані політичні опоненти” діючої влади, “незаконно” взяті під варту правоохоронними органами, просто ангели, поки не побачать докази. Багато чого закидають нашій владі, команді Зеленського і Кабміну. Але ж свідомі українці розуміють, яку велетенську роботу проводить Президент, дипломати, служби безпеки і розвідки, фахівці з цифровізації і економіки. Ми багато чого не знаємо, але те, що країна вистояла і живе, це їх заслуга. І наша. І ЗСУ. Всього українського народу. Не треба казати, що населення України якесь “різне”, чи “є свідомі - і є несвідомі”, “є розумі, а є не дуже”. Ні, друзі, все просто: є ті, хто любить Україну, і хто її не любить. Сепаратисти і колаборанти готові віддати нашу землю русні, аби бути “вєлікими” і належати до імперії.Порохоботи готові віддати державу ворогу, аби зберегти владу.Чоловіки за кордоном хочуть зберегти комфорт і гроші.Олігархи хочуть зберегти і примножити статки.Дрібні місцеві князьки хочуть і дали обкрадати своїх селян і місцян, дурити центральну владу, заробляти на закупівлях і тендерах.Брудні чиновники хочуть повернутися до бюджету, а великі ділки та шахраї до старих схем.Чому ми досі вважаємо їх українцями? Чому соромимось визнати їх людьми без національності?Чому ми за них чіпляємось і кажемо: “українці різні”?Ні, це не правильно. Українці всю душу вкладають в державу. Вони люблять свого президента і вболівають за те, щоб збереглася державність, навіть з таким парламентом.Українці донатять зі своїх невеличких доходів на армію, тому що знають: ЗСУ зроблять для них і для України неможливе і навіть більше. Вони герої. Кожен.Припиніть вважати людей без національності українцями. Закінчилася казка про “срач - український національний спорт”. Давайте визнаємо, що срачі влаштовують вороги України, щоб розхитати суспільство. Ми не такі, нам це не потрібно. Справжні українці згуртовані, поважають один одного, не лаються і допомагають, чим можуть. Вони люблять свою землю і вірять в перемогу. Українці не рвуть на собі волосся і не посипають голову попелом, навіть коли ховають близьких. Вони гідні своїх синів і дочок. Навіть коли гірко і страшно, українці знаходять теми для жартів і мемів. Ми любимо і народжуємо, п’ємо каву, сміємось і плачемо. Ми живемо. Бо Україна жива.Народилася справжня нація, про яку сторіччями мріяли наші пращури. Не треба тягнути до українців людей, яким Україна не потрібна. Вони не українці. Вони збурюють суспільство. Треба зрозуміти, що українці міцні, волелюбні, щирі і добрі. Треба визнати ворогами тих, хто бажає повалення держави.Ті, хто залишив країну в самий важкий час, не потрібні тут, не треба їх перевиховувати, хай вони живуть за кордоном. Хай отримують іноземне громадянство. Це їх вибір і свідоме рішення. Так, нас стане менше, але ми очистимось.Очищення вже іде. Велике очищення народу України від тих, кого роками завозили з pacєї для того, щоб зникла нaцiя, щоб перемішати людей і знищити ідентичність. Зараз кожен вирішує з ким він, який він і чого хоче. Що саме для нього важливо, а що другорядне.Шануймося.
автор Бояукраїночка 30 апреля в 16:01
Сивоматні геть здуріли,хотять здати країну,а самі до корита.
27 10 6
Nathalie27 30 апреля в 16:01
Ви самі цей текст читали?
52 13 2
Tammy21 30 апреля в 16:01
’Подивіться, що кажуть пopoxoботи і просто бoти з пустими сторінками’
Ок, хвилиночку.
12 8 2
Tammy21 30 апреля в 16:02
29 6 3
Tammy21 30 апреля в 16:02
Намагаються знов розколоти країну на два табори?
5 5 4
klaraneill 30 апреля в 16:02
вы всерьез называете то. что сейчас происходит, очищением??
Вся такая в белом 30 апреля в 16:03
Шо робить????
Букет троянд 30 апреля в 16:03
Вибачте не дочитала.
20 3
neortoju 30 апреля в 16:03
Ох и мурка, и не впадло те аккаунты клепать?
32 1 1
Джеральдина. 30 апреля в 16:04
Ответ дляneortoju
Ох и мурка, и не впадло те аккаунты клепать?
Ага, так даже не палится, акк - новорожденный младенец)))
10 1
Piracanta 30 апреля в 16:05
Ответ дляДжеральдина.
Ага, так даже не палится, акк - новорожденный младенец)))
А может Настюша К?
Mystery -ing 30 апреля в 16:07
Многа букав...
7 1
bolidd 30 апреля в 16:06
Сові пердів з гори летів
Джеральдина. 30 апреля в 16:06
Ответ дляPiracanta
А может Настюша К?
Та Настюша вроде такие полотна отродясь не наваливала. А вот Маня - да
Но кто их разберет, может ’саморазвитием’ занимались без устали все это время))
8 1
Tammy21 30 апреля в 16:08
Ответ дляВся такая в белом
Шо робить????
Спершу треба розібратися ’хто винен’. Почекайте. Це 2 сакральних питання, на які ніяк кацапи не відрефлексують)
2 1
Mystery -ing 30 апреля в 16:08
Рекомендую!
11 5 2
annanas 30 апреля в 16:08
Александра333-0d63 30 апреля в 16:09
А то Ви думаєте про кремлівську владу? Там все добре?
Piracanta 30 апреля в 16:09
Не було б корупції, бо саджали б не по закону, а по дзвінку. Можно поподробнее с этого места😂
Abrado 30 апреля в 16:10
Це ви спецом зарегілись сьогоні щоб політичний опус накатати?
dibrov 30 апреля в 16:11
Ого, какая простыня - данунах столько бреда читать.
Вы ещё скажите что во всём виноваты евреи!🤣
klaraneill 30 апреля в 16:12
Ответ дляdibrov
Ого, какая простыня - данунах столько бреда читать.
Вы ещё скажите что во всём виноваты евреи!🤣
а Вы не читали? там очень прозрачно написано, что наша власть классненькая, а все, кто не согласен - ******сы
10 1
dibrov 30 апреля в 16:13
Ответ дляklaraneill
а Вы не читали? там очень прозрачно написано, что наша власть классненькая, а все, кто не согласен - ******сы
Отлично что вы пересказали, а то сижу думаю читать-не читать...
6 2
klaraneill 30 апреля в 16:14
Ответ дляdibrov
Отлично что вы пересказали, а то сижу думаю читать-не читать...
не читайте, зря потратите время. это очередной проплаченный бот, коих тут в последнее время много
Marieasat 30 апреля в 16:16
Опитування, авторе, опитування. І знаки пунктуації підправити б..
Подрысь 30 апреля в 16:17
’..каже, що люди в країні не можуть вільно висловлюватись, тобто, народ боїться казати правду..’ Это где такое? Я часто захожу и навешиваю нашему Зе по полной, не выбирая выражений (херово, что не читает). Да и многие тоже не стесняются его мать-перематить.
и никто из нас еще не в СБУ, странно))

это для матрешек о свободе слова. В то время, как они боятся в плохом ключе фамилию своего царька назвать.
13 3
чир 30 апреля в 16:21
Ответ дляПодрысь
’..каже, що люди в країні не можуть вільно висловлюватись, тобто, народ боїться казати правду..’ Это где такое? Я часто захожу и навешиваю нашему Зе по полной, не выбирая выражений (херово, что не читает). Да и многие тоже не стесняются его мать-перематить.
и никто из нас еще не в СБУ, странно))

это для матрешек о свободе слова. В то время, как они боятся в плохом ключе фамилию своего царька назвать.
в прошлом году мужику дали несколько лет условно за то, что в соц. сетях предлагал кинуть на раду атомную бомбу, бо они его задолбали. В новостях было.))
7 1
darsi 30 апреля в 16:22
Автор, если завтра выборы, кого выбирать? Уже всех мастей у нас президенты были, и все не такие. Коммунист-партийная номенклатура, Крепкий хозяйственник-с зятем олигархом, банкир-бухгалтер, вор-рецидивист-директор АТП, бизнесмен, шоумен. Кого выбирать? Все, оказались, «не такими»… , а надежды мы возлагали на них большие.
Seehund 30 апреля в 16:24
Я думаю это всё-таки грибы, ведь не могло от спирта так вштырить.
11 2
Подрысь 30 апреля в 16:24
Ответ длячир
в прошлом году мужику дали несколько лет условно за то, что в соц. сетях предлагал кинуть на раду атомную бомбу, бо они его задолбали. В новостях было.))
может это как призыв к терроризму. А у меня претензии по существу, собственно как и у большинства народа.