Ва всем винавата власть!

Щось дивне відбувається в країні, друзі.У всьому винна влада: - закона про мобілізацію нема!Хоча такий закон існує вже давно, а інакше як людей набирали в ТЦК до сих пір?- політичного життя нема, опозиції нема!Але, якщо у нас парламент складається з депутатів від різних партій, які мають свої програми розвитку, то як може не бути опозиції? Інша справа, що українська опозиція - це корупціонери, шахраї і відверті вороги, яким закрили доступ до бюджету. Вони не пропонують закони, які б покращили стан країни, їм нема коли, бо вони змагаються за корито.- в Україні нема свободи!Такий собі “політичний психолог” Олег Хомяк (якась нова професія, як на мене)) каже, що люди в країні не можуть вільно висловлюватись, тобто, народ боїться казати правду. Такий висновок пан психолог зробив, коли проводив опрос серед населення. Мені здається що цей пан робив опитування серед іншопланетян, бо такої свободи, як у нас, нема ніде в світі. Подивіться, що кажуть пopoxoботи і просто бoти з пустими сторінками - вони повторюють методички пігдoгів, і все ще не за гратами. Не забувайте, що у нас воєнний стан.- мирні громадяни вмиpaють, солдати гинyть, полонених не звільняють!Люди добрі, на нашій землі вiйнa! Як ви собі уявляєте війну без смepтeй? Так, солдати гинyть на вiйні. Чи винна влада в тому, що на наші мирні села і міста, на наші голови летять кaби і шaxeди? Може, ви все ж таки зрозумієте, що винен путєн?Обмін полоненими не афішується, бо це кропітка праця, із залученням інших країн, таємні операції розвідників і багатьох фахівців.- зброї мало, ми залежимо від заходу!Тому що дехто (не будемо показувати пальцем) повзривав наші склади, закрив воєнне виробництво, продав зброю вopoгам, торгував з сепapaтистами, грабував і розвалював державу, запрошуючи pociян у владні кабінети. “Найвеличніший дипломат всіх часів” не змусив іноземних лідерів стати на захист України. Нічого не зробив для захисту країни за всі 5 років, тільки збагатився. - Зеленський і Єрмак працюють на ФСБ!Якби вони працювали на pycню, ми всі вже давно жили б у Сибіру. Жінки танцювали б “Бариню” на столі. 3гвaлтoванi. А чоловіки - на підвалі. 3aкатoвaнi.- президент будує авторитаризм в Україні!Якби Зеленський був диктатором, у нас в країні не було б жодного порохобота. Але ж вони є і дуже голосно волають. Не було б корупції, бо саджали б по не по закону, а по дзвінку. Не було б видання Цензор.Нет, і ще багато чого не було б.- в країні відбуваються політичні репресії!Навіть не хочу це коментувати. Всі чиновники, яких спіймали на хабарі, схемах, порушеннях, крадіжках, на державній зраді і співпраці з ворогом, всі - святі, “репресовані політичні опоненти” діючої влади, “незаконно” взяті під варту правоохоронними органами, просто ангели, поки не побачать докази. Багато чого закидають нашій владі, команді Зеленського і Кабміну. Але ж свідомі українці розуміють, яку велетенську роботу проводить Президент, дипломати, служби безпеки і розвідки, фахівці з цифровізації і економіки. Ми багато чого не знаємо, але те, що країна вистояла і живе, це їх заслуга. І наша. І ЗСУ. Всього українського народу. Не треба казати, що населення України якесь “різне”, чи “є свідомі - і є несвідомі”, “є розумі, а є не дуже”. Ні, друзі, все просто: є ті, хто любить Україну, і хто її не любить. Сепаратисти і колаборанти готові віддати нашу землю русні, аби бути “вєлікими” і належати до імперії.Порохоботи готові віддати державу ворогу, аби зберегти владу.Чоловіки за кордоном хочуть зберегти комфорт і гроші.Олігархи хочуть зберегти і примножити статки.Дрібні місцеві князьки хочуть і дали обкрадати своїх селян і місцян, дурити центральну владу, заробляти на закупівлях і тендерах.Брудні чиновники хочуть повернутися до бюджету, а великі ділки та шахраї до старих схем.Чому ми досі вважаємо їх українцями? Чому соромимось визнати їх людьми без національності?Чому ми за них чіпляємось і кажемо: “українці різні”?Ні, це не правильно. Українці всю душу вкладають в державу. Вони люблять свого президента і вболівають за те, щоб збереглася державність, навіть з таким парламентом.Українці донатять зі своїх невеличких доходів на армію, тому що знають: ЗСУ зроблять для них і для України неможливе і навіть більше. Вони герої. Кожен.Припиніть вважати людей без національності українцями. Закінчилася казка про “срач - український національний спорт”. Давайте визнаємо, що срачі влаштовують вороги України, щоб розхитати суспільство. Ми не такі, нам це не потрібно. Справжні українці згуртовані, поважають один одного, не лаються і допомагають, чим можуть. Вони люблять свою землю і вірять в перемогу. Українці не рвуть на собі волосся і не посипають голову попелом, навіть коли ховають близьких. Вони гідні своїх синів і дочок. Навіть коли гірко і страшно, українці знаходять теми для жартів і мемів. Ми любимо і народжуємо, п’ємо каву, сміємось і плачемо. Ми живемо. Бо Україна жива.Народилася справжня нація, про яку сторіччями мріяли наші пращури. Не треба тягнути до українців людей, яким Україна не потрібна. Вони не українці. Вони збурюють суспільство. Треба зрозуміти, що українці міцні, волелюбні, щирі і добрі. Треба визнати ворогами тих, хто бажає повалення держави.Ті, хто залишив країну в самий важкий час, не потрібні тут, не треба їх перевиховувати, хай вони живуть за кордоном. Хай отримують іноземне громадянство. Це їх вибір і свідоме рішення. Так, нас стане менше, але ми очистимось.Очищення вже іде. Велике очищення народу України від тих, кого роками завозили з pacєї для того, щоб зникла нaцiя, щоб перемішати людей і знищити ідентичність. Зараз кожен вирішує з ким він, який він і чого хоче. Що саме для нього важливо, а що другорядне.Шануймося.
показать весь текст
darsi 30 апреля в 16:25
Ответ длячир
в прошлом году мужику дали несколько лет условно за то, что в соц. сетях предлагал кинуть на раду атомную бомбу, бо они его задолбали. В новостях было.))
Так это экстремизм. Если бы он сказал, что они воры и козлы, ничего бы ему не было.
4 2
asjaua 30 апреля в 16:26
Ответ дляБояукраїночка
Сивоматні геть здуріли,хотять здати країну,а самі до корита.
Таких як ви треба вивозити на 0, рвати паспорт і копняком під гузно на території ордло. Щоб побачили до чого сепаратизм приводить. Немає зараз порохоботів чи зелєботів, є українці і їхні вороги.
Svetrise 30 апреля в 16:33
«. Вони люблять свого президента..» они ненавидят его и это уродское кодло, что у власти, которое единственное, что делает для народа- это выделяет сотни гектар на кладбища, на могилы для молодых, для наших мужчин..
чудовище с несколькими головами..когда вы нажретесь, так что бы навсегда. превратили с безвольных рабов всех, кроме тех кто является неприкасаемыми.
все законы антинародные, все действия- противозаконные. все слова- ложь и цинизм.
и все кто призывает на войну, все кто все никак ею не нажрется да ненаворуется- все они не будут воевать вместе со своими сыночками. он выполняют программу - оставить Украину без украинцев, свободные земли.
как же вас я ненавижу, вместе с теми, кто марафонит и поет здесь дифирамбы м….
7 3 2
Реверанс 30 апреля в 16:34
Ответ дляdarsi
Автор, если завтра выборы, кого выбирать? Уже всех мастей у нас президенты были, и все не такие. Коммунист-партийная номенклатура, Крепкий хозяйственник-с зятем олигархом, банкир-бухгалтер, вор-рецидивист-директор АТП, бизнесмен, шоумен. Кого выбирать? Все, оказались, «не такими»… , а надежды мы возлагали на них большие.
Притулу вибирайте.Там під нього вже цілу партію приготували.А кого ви виберете Притулу чи Зеленського в принципі однаково
darsi 30 апреля в 16:35
Ответ дляРеверанс
Притулу вибирайте.Там під нього вже цілу партію приготували.А кого ви виберете Притулу чи Зеленського в принципі однаково
Не, шоу-мен с телевизора уже был. Не будем на грабли дважды наступать.
Реверанс 30 апреля в 16:37
Ответ дляdarsi
Не, шоу-мен с телевизора уже был. Не будем на грабли дважды наступать.
Ви не будете.
Другі спробують.Потім голоси зіллють.
Граблі наше всьо.
Не думала,що вибори будуть
ГО_1983 30 апреля в 16:37
Можна вкрации
Yuliya82 30 апреля в 16:39
Це така зараз манера - виправдовувати пі….арасів, яку довели країну до того, що маємо? Скільки Вам платять, авторе? Чи Аи за їжу?)))
Yuliya82 30 апреля в 16:40
Ответ дляSvetrise
«. Вони люблять свого президента..» они ненавидят его и это уродское кодло, что у власти, которое единственное, что делает для народа- это выделяет сотни гектар на кладбища, на могилы для молодых, для наших мужчин..
чудовище с несколькими головами..когда вы нажретесь, так что бы навсегда. превратили с безвольных рабов всех, кроме тех кто является неприкасаемыми.
все законы антинародные, все действия- противозаконные. все слова- ложь и цинизм.
и все кто призывает на войну, все кто все никак ею не нажрется да ненаворуется- все они не будут воевать вместе со своими сыночками. он выполняют программу - оставить Украину без украинцев, свободные земли.
как же вас я ненавижу, вместе с теми, кто марафонит и поет здесь дифирамбы м….
+++++!!
Color never seen before 30 апреля в 16:42
Короче многобукв. Что там? Опять самивиноваты?
diamond_shop 30 апреля в 16:43
Ответ дляdibrov
Ого, какая простыня - данунах столько бреда читать.
Вы ещё скажите что во всём виноваты евреи!🤣
а ще Біл Гейтс та світове керівництво масони ще

по темі - якось тезисно можна, авторе? бо я хоч і люблю читати, але не такі портянки
Дюрлишка 30 апреля в 16:45
Власть виновата в том, что применяет насилие в отношении своих граждан, чего больше никто не делает ни в одной стране Европы. Власть виновата, что не выпуска т мужчин из страны, опять же что не делает ни одна страна Европы. Власть виновата в том, что в Украине платятся самые низкие зарплаты и Пенсии в Европе, а коррупция при этом на первом месте в ней же. Власть виновата и такую власть нужно выкорчёвывать, как сорняк дачный.
9 2 1
автор Бояукраїночка 30 апреля в 16:50
Ответ дляДюрлишка
Власть виновата в том, что применяет насилие в отношении своих граждан, чего больше никто не делает ни в одной стране Европы. Власть виновата, что не выпуска т мужчин из страны, опять же что не делает ни одна страна Европы. Власть виновата в том, что в Украине платятся самые низкие зарплаты и Пенсии в Европе, а коррупция при этом на первом месте в ней же. Власть виновата и такую власть нужно выкорчёвывать, как сорняк дачный.
КонэчноТо ли дело россия.кисельные берега.В роскоши купаются
5 1
автор Бояукраїночка 30 апреля в 16:51
Ответ дляasjaua
Таких як ви треба вивозити на 0, рвати паспорт і копняком під гузно на території ордло. Щоб побачили до чого сепаратизм приводить. Немає зараз порохоботів чи зелєботів, є українці і їхні вороги.
Ага,тільки чомусь методичка однакова у медведчуківських та сивомнатніх
2 2
автор Бояукраїночка 30 апреля в 16:52
Якщо завтра вибори-тільки не тих,х то вже був.Най це буде військовий
2 2 1
Дюрлишка 30 апреля в 16:52
Ответ дляБояукраїночка
КонэчноТо ли дело россия.кисельные берега.В роскоши купаются
Напоминаю, что в Россию не гребут на мобилизацию в бусики, у нас их идёт добровольный набор на контракт и спокойно выпускают мужчин за границу. Как говорится, почувствуйте разницу.
2 1
rybka21 30 апреля в 16:54
Ответ дляГО_1983
Можна вкрации
Це новий старий бот
Viktoria_St 30 апреля в 16:54
У нас путь развития от безвиза до без паспорта и безправ, а виноват снова порох
Vlada-Maria 30 апреля в 16:56
Ответ дляneortoju
Ох и мурка, и не впадло те аккаунты клепать?
плодиться, як мушки-алкоголічки на гнилому качані))) то так мало дєрмаки платять, бере кількістю?
Viktoria_St 30 апреля в 16:56
Ответ дляdarsi
Не, шоу-мен с телевизора уже был. Не будем на грабли дважды наступать.
Наступать? Да мы по граблям топчемся уже сколько лет. Все не такие, все не так, надо новые лица
Viktoria_St 30 апреля в 16:57
Ответ дляYuliya82
Це така зараз манера - виправдовувати пі….арасів, яку довели країну до того, що маємо? Скільки Вам платять, авторе? Чи Аи за їжу?)))
Может то скумбрия, или безмозга )
asjaua 30 апреля в 16:57
Ответ дляБояукраїночка
Ага,тільки чомусь методичка однакова у медведчуківських та сивомнатніх
Чого ви особисто добиваєтесь, обзиваючи чверть українців, які вважають що Порошенко краще ніж Зеленський підходить на пост президента? Он на рашці иайже всі пуйла люблять, а хто нє- той в тюрячкє. Вам так більше подобається бачу
5 1
Vlada-Maria 30 апреля в 17:00
Ответ дляPiracanta
Не було б корупції, бо саджали б не по закону, а по дзвінку. Можно поподробнее с этого места😂
а то по Фрейду у зеботні оговорочка)))) нагадало одну зебануту, котра кричала ’як це нема за що посадити? як нема. то най підроблять, але має барига сидіти і крапка’. Це так, аби вона себе дурною не почувала а те, що сьогодні підроблять Порошенку, а завтра - і цій 73%ній, до голови, забитої зеленим силосом замість мізків, не доходить.
2 1
Vlada-Maria 30 апреля в 17:00
Ответ дляAbrado
Це ви спецом зарегілись сьогоні щоб політичний опус накатати?
горішків кум-диверсант мало вкрав в цеху у Порошенка, закінчились - і почалась у куми ломка
Vlada-Maria 30 апреля в 17:02
Ответ дляSeehund
Я думаю это всё-таки грибы, ведь не могло от спирта так вштырить.
то горішки з нового цеху Порошенка
Vlada-Maria 30 апреля в 17:05
Ответ дляБояукраїночка
Якщо завтра вибори-тільки не тих,х то вже був.Най це буде військовий
оцей - в самий раз, навіть орден має за оборону
4 1
Vlada-Maria 30 апреля в 17:05
Ответ дляrybka21
Це новий старий бот
почкується, весна))))
darsi 30 апреля в 17:09
Ответ дляДюрлишка
Власть виновата в том, что применяет насилие в отношении своих граждан, чего больше никто не делает ни в одной стране Европы. Власть виновата, что не выпуска т мужчин из страны, опять же что не делает ни одна страна Европы. Власть виновата в том, что в Украине платятся самые низкие зарплаты и Пенсии в Европе, а коррупция при этом на первом месте в ней же. Власть виновата и такую власть нужно выкорчёвывать, как сорняк дачный.
Ок. Где взять хорошую власть? Может, мы не там ее берем?
Дюрлишка 30 апреля в 17:10
Ответ дляdarsi
Ок. Где взять хорошую власть? Может, мы не там ее берем?
Выбрать. А выборы то и отменили)
darsi 30 апреля в 17:11
Ответ дляБояукраїночка
Якщо завтра вибори-тільки не тих,х то вже був.Най це буде військовий
Нам еще военной диктатуры не хватало. Тогда точно, пасьянс из президентов сойдется- все масти уже были.