куркулиха• 01 мая 2024
Захворіла на 11 тижні
Підкажіть захворіла на 11 тижні вагітності чи це дуже погано для малюків ?(двійня) і чим можна збивати температуру в разі дуже високої я читала що лише парацетамол дозволений при вагітності, до лікаря завтра зранку
Таракашечка• 01 мая 2024
Панадол, который с рождения, точно не навредит. Высокая температура хуже.
Но у взрослых, особенно беременных, на фоне угнетенного иммунитета, довольно редко температура за 38 выходит. Это должна быть реально злая инфекция.
Почти все болели чем-то за 9 месяцев, это большой срок
Дон Пэдро• 01 мая 2024
Я під час вагітності два рази хворіла, з малюком все в порядку.
Пити багато рідино теплої, багато спати, ніс промивати сольовим розчином, температуру за необхідності збивати парацетамолом.
База_птеродактилей• 01 мая 2024
Ответ длякуркулиха
ГРВІ
Буває. Думаєте, ви одна така. Головне не панікуйте і все буде добре
Повітруля• 01 мая 2024
Я до 12 недель даже антибиотики пила, гайморит был и все с ребёнком хорошо. Не переживайте. Можно парацетомол, а врач скажет что делать
Маргарита sh• 01 мая 2024
Парацетамолом и сбивала ))
Болела ,пила антибиотики,в моем случае все хорошо )
Выздоравливайте скорее
Бутерброд и я• 01 мая 2024
Зараз хворію🤕 температуру можна збивати лише парацетамолом і не перевищуючи добову норму (до 4 таблеток на добу), ніс сольовим розчином не допомагає, лікарка дозволила капати називін (знову ж таки не перевищуючи добову норму, я взяла дитячу норму).