Знаю бакси• 01 мая 2024

Чи звертаете ви увагу на те, що людина ходить в тому самому одязі кілька днів?

Як ставитесь до цього?
РокерША• 01 мая 2024
звертаю, думаю чи не відьма вона? Не потіє
Водійка хімарса• 01 мая 2024
Я сама так хожу
Тепличная• 01 мая 2024
по фиг
ВільнаНазавжди• 01 мая 2024
Ні, взагалі не запам‘ятовую чужий одяг.
Карапулька• 01 мая 2024
Не звертаю. Нормально ставлюся, аби прали речі регулярно і не смерділи
Не любовница• 01 мая 2024
Ні, мені немає діла до того, хто і що вдягає. Нехай ходить в чому йому комфортно.
Єдина Країна• 01 мая 2024
Обращаю. Думаю, что человек не ночевал дома или неряха
Пишна молодиця• 01 мая 2024
У меня есть любимый фасон брюк в 3 экземплярах и одинаковые футболки, никогда бы не подумала, что кого-то интересует в чем я хожу. 🤷‍♀️
Пошаманю• 01 мая 2024
Как то пофиг .
Техпаспорт на медузу• 01 мая 2024
Нет, не интересуюсь в чем ходят другие. Обратила только раз когда новая сотрудница пол года с осени по март проходила ежедневно в 1 штанах и 2 свитерах, носила один неделю потом неделю второй.
Аноним_Русалка• 01 мая 2024
Нет, потому что сама так хожу
Ло Шарик• 01 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Те саме)
Потішаюся• 01 мая 2024
ого, виявляється деякі моніторять це....
У мене дитина через день ходить в школу (графік такий)
То за день пру його светра і через день він одягає його ж
виходить що його тричі на тиждень бачать в одному одязі
Типу думають що ми неохайні бомжі?
Замороженная селедка• 01 мая 2024
Я бывает так делаю. Но под худи, пиджак рубашка есть футболка, ее меняю точно
dulenok• 01 мая 2024
нет...если при этом нет неприятного запаха. Мне в принципе все равно, кто и в чем ходит
Пишна молодиця• 01 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
Те саме)
Это, видимо, про нас думают, что мы годами в одном и том же ходим. 😁😁😁
Ло Шарик• 01 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Можливо, ходімте плакати в куток?)
Пишна молодиця• 01 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
Можливо, ходімте плакати в куток?)
И не подумаю😁
Пофиг 😁
Замороженная селедка• 01 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Возможно трудное финансовое положение, ипотека и т.д.
Подвійна веселка• 01 мая 2024
Мені пофіг.
У мого малого однаковий одяг весь для школи, купила упаковку поло, светрів і джинси теж однакові, бо вони підійшли, чого шукати ще чогось?
А, з тих пір, як придумали сушильні машини, речі стають чистими і сухими за три години. Може людина так любить свої шмотки, що іншого не хоче носити, чи погладшала. Я дуже набрала вагу взимку, не влазила в свої речі, купила собі одні спортивки і ходила в них всю зиму, сподіваючись, що скину. Весною плюнула і купила ще))
Бавовнятко• 01 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
А якщо він це одяг ввечері вішає у шафу і надягає післязавтра- то охайний модник 🤣
Ло Шарик• 01 мая 2024
Мені все одно хто в чому ходить, аби не було неприємного запаху.
Крім того, є випадки з сенсорними проблемами та іншими, коли людині зручно в одній моделі одягу, наприклад. Навішати ярликів як нєфіг дєлать швидко можна, але це взагалі нікого не має обходити, якщо нема проблем з гігієною
Юпитерная• 01 мая 2024
Маю сина підлітка , то дуже полюбляє одне і теж носити . Але я стежу за чистотою одягу . В шафі має багато одягу ,купляємо з ним новий ,але бачу що все одне хоче знову надіти одне і те саме.
Снежнакомка• 01 мая 2024
Не обращаю. Более того, наверно так думают обо мне, у меня пар 20 похожих джинсов и 3 почти одинаковые косухи🤣
Уходя дверю не хлопать• 01 мая 2024
Нет. В принципе редко обращаю внимание на одежду других. Хотя сама я шмоточница.
dulenok• 01 мая 2024
те, ходят в одинаковых одеждах - несколько одинаковых брюк, футболок или джинс-, судя по комментариям заморачиваются и думают об этом больше, чем окружающие их люди
Удальонка• 01 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Так само.
Модель джинсів, що мені ідеально підходять, є в 4 кольорах, 2 з яких не подобаються, а 2 ледь-ледь відрізняються відтінком. То хтось, напевно, думає що я ’нєряха’ в одних і тих самих штанах, а їх 4 пари, по 2 кожного відтінка)
І футболок однакових є багато.
Уходя дверю не хлопать• 01 мая 2024
Ответ дляПотішаюся
Типу думають що ми неохайні бомжі?
Мой подросток ходит в одном и том же. Так хочется. Я стираю, сушу в сушилке. За пару часов все готово к носке. Мне всеравно кто что подумает.
Бавовнятко• 01 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У мене багато однакових штанів і суконь))
Тро Нью-Йорку• 01 мая 2024
Я сама неделями хожу дома в одной и той же одежде