Гигиенишвили• Изменено 01 мая 2024

Загран.паспорт для ВПО...не впевнені, що я громадянка УКРАЇНИ!!!

Хто оформлював загран ВПО, ви доводили, що Ви - громадянин України?Хотіла зробити загран, маю біометрію, підходить срок і у міграційній заявили таке!!!!Треба принести купу документів, довести, що я українка!!!У базі немає якоїсь форми А1, мене проб´ють по базах і будуть з´ясовувати чи я громадянка. Як налоги з мене брати, я - громадянка, ніхто не сумнівається , маю ФОП, пенсійний кабінет, водійське посвічення, отримане після 22 року. Треба було терміново, а тепер тягомотина мін на місяць. Я у шоці...
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Это логично, вдруг вы там постоянно живете, а сюда приехали оформить паспорт
Яким чином, якщо маю справку ВПО, працевлаштована, сплачую податки, записів у загран про перетин кордону не маю. По їхньому через нуль пішки йшла?

Видящие_помогите• 01 мая 2024
Вчера оформляла второй загран. Донецкая прописка. Только права донесла. И анкету заполнила. Все. В миграционной службе делала.
IQ 80• 01 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
тут ще дійсно людський фактор - хтось приймає без додаткових запитань та доків (якщо вже був видан після 2014 і не на окупованій), а хтось отакий - несіть все, бо без бумажки ви какашка...бо я не знайшла нової посатнови, що я маю доводити ’ідентифікацію’ якщо маю доки видані після 2014 не на окуп.
Згодна з вами. У чоловіка паспорт-книжечка виданий в Криму, то робив загран ще роки 3-4 тому, ввічливо спитали чи є якийсь документ виданий на території України не на окупованих територіях. Старий загран не підійшов, бо закінчився, права підійшли, їх відксерили та і на тому все. В тому році літом чоловіку стукнуло 45 і треба або фото вклеювати або ІД робити, вирішили зробити ІД, щоб не було питань більше, що паспорт виданий в Криму. Оплатив тай пішов робити, сказали, що декілька місяців будуть перевіряти чи все добре, бо в базі його не має і пофіг, що в Криму він не живе 28 років і в Україні на неокупованих територіях отримав 2 заграни, права, ФОП і купу всього відповідно. Коротше вклеїв фото за 3 дні і на тому все
Попихтю та й годі• 01 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
видано після 2014, НА ТЕР. УКРАІНИ, зараз вона окупована, тоді ні. всі доки вивезли, все на руках і загран теж, просто вийшов строк
беріть все що є у вас з доків, особливо з фото, те саме вод посвідчення, чим більше тім краще і подавайте документи, вони не мають права відмовити й не прийняти, наполягайте, я так з мамою їх кошмарили, бо її кілька раз розвертали коли ходила сама, навіть гроші витратили на одну подачу і прийшла відмова, бо тьотя з міграційної не відсканувала її додаткові доки, то я їм підняла там бучу, сказала нехай дають заяву - ми будемо заповнювати - та що ’про свідків, якщо немає документів’ і тоді вони швиденько все прийняли й через два тижні вона отримала паспорт, іноді дивуюсь - поки не гаркнеш що ти знаєш свої права, вони нічого не хочуть робити..
Ждушечка• 01 мая 2024
Мрази. Я в шоке.
Видящие_помогите• 01 мая 2024
Кстати, паспорт книжечка у меня, 2004 года. Никаких проблем не было.
Меряю линейкой• 01 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
Бо маю прописку окупованної теріторії і паспорт виданий там же. Всі інші приносять паспорт і код і роблять собі загран
Странно, мы делали мужу загранпаспорт заграницей в ДП Документ, у него прописка в Киеве, но укр. паспорт-книжка выдавался там же задолго до оккупации. Дали заполнить только дополнительную анкету (в каком банке есть счет и т.п) и все. Паспорт получил по срокам как и я (киевлянка)

Попихтю та й годі• 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Да, если прописка в оккупации, то не сделают паспорт
зроблять, чоловіку моєму зробили, єдине попросили ще кілька доків з фото і все
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
ну і їх можна зрозуміти, бо якщо немає в базі вас, вони дійсно не можуть варифікувати...ну ось така кончена система, не сприймати особисто, я просто те так собі пояснюю, ми заручники бюрократичної системи, нажаль

те саме от дія - я не можу переоформити авто за 5 хв, наприклад, мені лише їхати в сервісний...бо немає місця реєстрації (ну воно є, але окупованя) і мені церез це неоступні послуги в дії...все для людей як то кажуть, а за ці два роки впо в рази більше...а система та сама, через дупу все
Мені просто цікаво яку інформацію тоді містить мій теперішній біометричний паспорт, якщо навіть відбиток пальця брали?((((Нащо?якщо при мене нічого немає, тьфу, зла...
Мию чакри щоденно• 01 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
Мои знакомые живут в Крыму с 2014го, но у их детей свидетельства о рождении украинские, сделаны в Одессе в 2018м)
У них самих украинские паспорта сохранились, по которым они получают выплаты как беженцы, но всегда жили дома, в Симферополе. Их дети получают выплаты от Украины и от раши
Куда_бежать• 01 мая 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Да, мама из Донецка, ВПО давно, работает, но документов кроме паспорта украинского не было с фото никаких, так доказывали что она это она, свидетеле нужно было, и 2 месяца рассматривали дело и это быстро! Но это только на смену украинского паспорта книжечки на пластик, а потом уже получала загран.
нам тоже говорили(маме) что 2 месяца но сделали бістрей
у меня было 5 или 7 забыла сколько для подтверждения нужно было документов, мне сделали сразу
Бабуся Бетман• 01 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
в мене 2006
Попихтю та й годі• 01 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
все через ’прописку’ так звану реєстрацію, ось така кончена система...
IQ 80• 01 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
От і я про це. Біометричні дані містилися тільки там, де був зроблений документ, що даних не має? А як же тоді прикордонники пропускають по ньому?
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляБабуся Бетман
ну от взагалі нічого не питали
в мене й паспорт ще книжечка паперова
Подивлюсь ще там, просто мені образливо це
Моторошні троянди• 01 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
на какой территории Вы прописаны?
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Зараз теж перетинають кордон?мають можливість напряму, а не через сусідні країни?Ви ж не рівняйте, до 2022 до нас теж з Луганська бусами приїздили
Моторошні троянди• 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
с каких это пор?
Сірничок• 01 мая 2024
Я декілька років тому працювала на обробці таких документів. Справа не в тому, де ви народилися, де прописані, а в тому, чи є доступ до архіву. Він не обов´язково може бути окупований. Форма 1 може згоріти, загубитися і т.д.
Я раніше теж обурювалася, що людям так ускладнюють отримання документів. Але коли почалася війна, то зрозуміла, що ретельною перевіркою змогли зарадити багатьом випадкам видачі фіктивних паспортів деергешнікам. Хлопці з Криму, маючи уже російські паспорти, не соромилися подавати документи на ’безвіз’. Всяке бувало.
І взагалі Ф-1 активно сканували, і додавали в базу, це дуже довгий процес. Ще там було стільки помилок. Коротко кажучи, я вночі не спала, така нервова була робота, бо запити мої обробляли інші державні служби, і не швидко, і листи губилися😢😢😢

автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляСірничок
Ну дивіться, біометрія же база електронна, прикордонники приклали і все бачать, у них же немає до мене питань чи я громадянка?!
Анонім Завгосп• 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Кстати да, когда надо было срочно 3 года назад ребенку загран новый делать, пришлось в Киеве ждать 7 дней, а знакомые из Донецка через помагалов сделали за 3, 4 дня, как это работает?
сказочное_Бали• 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Даже если и так , а что Крым - это не Украина? Почему проживание на той или территории меняет уровень гражданства?
Во Львове- первосортный украинец, а в Харькове или Донецке ты уже в минус ушел?
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
в нас так само помогали привозили у соц.захист, без черг по кабінетам і т.д.
ДлинноНожка• 01 мая 2024
Місяць тому робила другий закордонний.
Прийшла з паспортом громадянина України, старим закордонним,інд кодм і квитанцією про оплату послуг.
Все
ДлинноНожка• 01 мая 2024
Взагалі тема трольна. Потрібно знімати анонімів.
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Зараз теж на окупованих отримують з 2 джерел плюшки, пенсіонерам автоматам пішло як і тим, що на тер. України, при цьому у відосах розказують як вони чекали...
Попихтю та й годі• 01 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
ну може колись і отримували ті копійки, з 2022 навряд, а за 2024 - тим паче нічого вони не отримують
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Місяць тому робила другий закордонний.
Все
А у якому місті?у нас у цнапі взагалі не роблять нам, не заслужили, а у міграційній доводити ось треба
Попихтю та й годі• 01 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
хз шо вас так тролить, це реаліі впо..
автор Гигиенишвили • 01 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Цим вона трольна?!Ви не вірите, що таке є?