Почемучка• 01 мая 2024
Бухгалтерське питання, хелп.
Допоможіть, будь ласка! Лікарняний по вагітності і пологах у об"єднаній звітності.
Співробітниця пішла у декрет з 29.03 по 15.08.
Самі лікарняні нараховані та виплачені у квітні. ЄСВ аналогічно нараховано і сплачено у квітні. Наказ, що вона у декреті, створений датою відкриття лікарняного (це одночасно і дата пологів).
У звітності за 1 кв. 24р. я вказую у 5 додатку цей наказ та дату початку декрету - 29 березня.
А додаток 1 та додаток 4 заповнювати вже у звітності за 2 квартал?
Почемучка
• 01 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
За первый, и в марте есть начисления
але сам лікарняний був готовий до розгляду тільки у квітні - тому і нараховували та подавали заявку по пенсійного у квітні...
На границе• 01 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Я в такій ситуаціі відображала в квітні, там все рівно розбивка по місяцям буде.
Почемучка
• 01 мая 2024
Ответ дляНа границе
дякую, тоді буду у 2 кварталі, а додаток 5 заповнювати березнем мені?
я спробувала - просто так зайшла у 2 квартал і сформувала 5 додаток вписала що початок декрету 29 березня - червоним відразу - не той період..
тобто без варіантів 1 квартал 5 додаток я так розумію.
На границе• 01 мая 2024
Ответ дляПочемучка
Так. дод5 в березні.