Кайдашева дочка• 02 мая 2024

Те кто пройдет ВЛК и обновит данные до 18 мая должны будут это сделать опять

после вступления в силу закона?Муж это сделал все вчера.А теперь ходят слухи что ещё после 18 надо прийти.
darsi• 02 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
та вони б може і долетіли, але.... як і лендліз

25 січня 2023 14:32
Лендлізний механізм у війні з Росією буде задіяно, щойно виникне у цьому потреба. Про це сказав в інтервʼю Forbes голова Офісу президента України Андрій Єрмак.
https://forbes.ua/news/lend-liz-zapratsyue-yak-til...
26 грудня 2023, 14:54

Україна відмовляється приймати літаки F-16: Ігнат пояснив причину
https://top.today.ua/ukrayina-vidmovlyayetsya-pryj....
на дати звернули увагу? То хто заробляє?
Може, про літаки спеціально так кажуть, щоб росіяни не рискали та не вишукували їх.

nnnnika• 02 мая 2024
Ответ дляNata2907
та пойдут.... Все, кто официально работают или уволяться или пойдут на ВЛК. Знаю таких как минимум 2 человека. Вообще служить не готовы, но работодатель не оставил выбора. Там вроде штраф работодателю за сотрудников без обновленных данных огромный.
Роботодавець не лишив вибору чи держава не лишила вибору?
Nata2907• 02 мая 2024
Ответ дляnnnnika
та ясно хто...(((
Нажаль, як завжди страждають звичайні люди, які живуть за законами, все офіційно та сплачують податки. Навряд чи це якось вплине на життя батальйона монакко та їх прихвостнів
Vlada-Maria• 02 мая 2024
Ответ дляIn limbo
Я голосувала за Пороха, хоч в не від великої симпатії, а скоріше проти Зе, але те, що ви пишете просто дикуха. Мало вам того, що русня бажає всім нам смерті, то й ви ще піддакуєте? Туди й дорога? А ракета, снаряд, міна, куля, чи може в полоні сильно запитують хто за кого голосував? Ви за секундним хайпом і лайками вже геть здоровий глузд втратили.
здоровий глузд втратили ті, хто думав, що порже і буде далі відсиджуватись, поки інші будуть розгрібати те, що вони навалили. Це не хайп, це констатація факту: за продажність, безпринципність і відсутність бажання чи можливості розуміти наслідки своїх дій плата буде подвійна або й потрійна. І не ліпіть до тих, хто свідомо став на захист країни і своїх переконань тих, хто тепер з останніх сил викручується, щоб не погнали
In limbo• 02 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
Може ще українців на сорти будете ділити?
vyazaniedlyaVas• 02 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
а тих озвучених півмільйона в тилу, що передової не бачили, чим зайняті?
Один з них мій колишній, 9 років армії до ,2022, третій рік по штабам ,живіт вже більше нього, купив дві машини , коли хоче додому, ...а моему теперішньому погрожував вкинути до воєнкомата. Коли кажу , то мені не вірять ,що наговорюю...а скільки таких підготовлених ...в тилах
Бася-Мася• 02 мая 2024
Ответ дляNata2907
ну так нафіга тоді та мобілізація в таких масштабах я не роозумію??? ну крім як добити решту
Денег снять, неужели непонятно?
Махина искусственного отбора запущена, тцк под крышеванием власти дает человеку выбор - плати или иди, поповнюй втраты на передку. Часть заплатит, отдаст последнее, кто не сможет, будет аоевать. В армии в тылу полмиллиона человек, но они и пороха не нюхали? Забесплатно? Нет. Тот же естественный отбор. Сегодня выхожу на работу - сосед в военной форме садится за руль Ниссана. 2й год ’служит’ дома, тачки до войны не было. Молодой здоровый бычок. А доблестное тцк недавно пыталось загрузить моего мужа с кучей болячек, еле отбился. Никому эта армия в таких обьъемах не нужна, нцжны объемы заносов в тцк, влк, куче посредников в чиновничьих кабинетах. Гнилая насквозь коррумпированная страна. Веслео то, что и захидни пертнеры понимают что происходит с их допомогой, но им пох... Их задачи решаются, затраты эти по их меркам -копейки, а ворами при власти захидным партнерам легче управлять. Попробуй поуправляй честным патриотом, который глотку перегрызет за свою страну и копейки не украл.

ТА7НЯ7• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Пока очередей нигде нет решили пройти.Нужна была отстрочка для выезда за границу .Заставили медосмотр пройти.А после 18 числа пройти не сможет так как 18 числа мы выезжаем из страны.
а чего втцк не спросил кстати он многодетный или по здоровью?
liss• 02 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Ага все чужими руками. Ви вибрали цей триндець, то йдіть міняйте🤡
Ага все у нас расчитывают хз на кого .. а здесь орут трэтиймайдан ))) смешные .
il-mari• 02 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
Я вже декілька разів питала бо НЕ розумію...
На ЩО розраховують наші можновладці?!?!?! На стабільні потоки европейських і американських коштів? Та потік же не вічний.... До того ж, отримавши 61млрд, вже на наступний день були фрази що того мало і треба мін 90+млрд для підтримання штанів... Щомісяця...

А в цей час ФОПи йдуть в тінь або взагалі зачиняються. З підприємств звільняються чоловіки...

Що далі?!?! За який фак (уж вибачате) буде.... ні, не жити, а намагатися ВТРИМАТИСЯ наша економіка?!?!?!
а от і інша думка-нових ФОПів, що на 33,6% більше, ніж за відповідний період торік. Більшість бізнесів відкривають на Київщині і Дніпропетровщині, а лідирують підприємці у сфері торгівлі, надання індивідуальних послуг та ІТ.

Про це повідомляє Опендатабот за даними Єдиного державного реєстру.

«Рекордні 74 050 нових ФОПів відкрили українці за перший квартал 2024 року. Це на третину більше, аніж торік, та 18% більше, аніж до початку повномасштабного вторгнення у 2021 році», – йдеться у повідомленні.
ALENAelka• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В Николаевской обл.Маленький городок.Вчера муж один медосмотр проходил.На все ушло 30 мин.10 врачей,флюшка и ЭКГ!А и 8 анализов.Здоров как бык!
а отсрочка на основании чего?
mymoly• 02 мая 2024
Ответ дляNata2907
Нє, ну я все ще в своїх рожевих мріях хочу вірити в те, що цей закон - це можливість набрати військових, бо америка дасть наступальну зброю і ми будемо відвойовувати території і перемагати. Ала щось самій ’смішно’ від таких думок
А де ви читаєте про відвойовування. Мова йшла про стабілізацію фронту
ТА7НЯ7• 02 мая 2024
Ответ дляil-mari

на теток оформлені фопи
alencheg• 02 мая 2024
Ответ дляЧитака
так, автор, знайомий також здав документи, квиток повернули, а за відстрочкою чи її відсутністю приходити після 18-го, так що міняйте квитки
А що означає міняти квитки?
alencheg• 02 мая 2024
Ответ дляЧитака
Перепрошую, подумала, що ви про заміну військового квитка)
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
ох) удачи))))))))
nata-c531• 02 мая 2024
Моему 22.04 выдали документ, как обмежено придатний, зачислен в запас. Теперь не понятно, нужно опять идти обновлять данные? Может кто-то узнавал?
Teonaa• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В сенсі для виїзду? Аиїзд же наче НІЯК не можна, ні з відстрочкою, ні без, що це за фантастика така)) чи я куку?)
Teonaa• 02 мая 2024
Ответ дляliss
Сейчас все те идут и после 18 у кого отстройка и выезд 😹.. остальные не пойдут хоть там двести законов приймут ))
Так а бронь це відстрочка? Можна іти? Чи скажуть бронь ваша до сраки, вперьод на міни? (Бронь не липа, бо завод ліків)

liss• 02 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Ну там же бронь дают только на пол года потом все заново подавай обновляй .. напоркуа оно людям нужно . Кому нужно тот и делает 🤷‍♀️
Teonaa• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
17 вечером муж ещё на работе
Поясніть мені про той виїзд. Я чесно думала що виїзд 19-60 не можна всім, а можна типу багатодітн., опікунам ітд.
А типу здоровим/броньованим/лікуючимся - тут сидіти поки діє відстрочка і потім знов іі робить, і так по колу. Але сидіти тут.. нє?
liss• 02 мая 2024
⚡️Обновить данные в ТЦК, по новому закону, придется и женщинам определенных профессий

После вступления в силу мобилизационного закона на учет должны стать представительницы таких специальностей:
▪️физическая терапия;
▪️медицинская, психологическая и физическая реабилитация;
▪️общественное здоровье;
▪️промышленная фармация;
▪️санитария и экспертиза;
▪️стоматология;
▪️медицина;
▪️медсестринство;
▪️технологии медицинской диагностики и лечения;
▪️биомедицинская инженерия и биотехнологии;
▪️патология;
▪️токсикология;
▪️фармакология;
▪️физиология;
▪️эпидемиология.

Женщины, которые имеют смежную профессию или специальность, могут стать на воинский учет добровольно.
автор Кайдашева дочка • 02 мая 2024
Ответ дляMystery -ing
Я думаю смотря как написали в военном документе. Если здоров и годен по всем критериям- и все было обновлено в этом году - то не нужно. Единственное - могут сказать прийти за вин кодом. А там будет видно.
Так вот сказали что вин код не ставят.Не знают они что это такое
автор Кайдашева дочка • 02 мая 2024
Ответ дляdarsi
Вам повезло. Муж ходил- большие очереди, еще и за свой счет надо выходной брать.
Какой за свой счет?По закону на время медосмотров дают оплачиваемый отгул на весь день.Мужу 2 дня дали оплачиваемый.Потому что вчера проходил медкомиссию ,а сегодня в военкомат идёт документы заносить...
автор Кайдашева дочка • 02 мая 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Ребенок с инвалидностью
автор Кайдашева дочка • 02 мая 2024
Ответ дляALENAelka
а отсрочка на основании чего?
Ребенок с инвалидностью
автор Кайдашева дочка • 02 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Ну до НГ можна було.Ми с чоловіком та дитиною с інвалідністю виїжджали без проблем.Зараз треба код якись та справка з ТЦК.Але багато хто і так виїжджає.Якщо з пенсійним що дитина з інвалідністю то не чіпаютб
Mystery -ing• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
После 18 мая узнают.
darsi• 02 мая 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Не знаю. С военкомата повестки не было, это предприятие отправило ВИН код поставить в ВБ, ну а там увидели, что медкомиссию проходил 5 лет назад и 3 дня почти потратил на эту карусель.
автор Кайдашева дочка • 02 мая 2024
Ответ дляdarsi
Ну пусть предприятие и оплачивает теперь эту ’карусель’