Маю декілька думок• 02 мая 2024
Цитомегаловирус IgG высокие титры
Если там до 1 норма, то в моем анализе 157
Что это значит
Врач посмотрел, сказал ничего страшного, когда-то переболела
Что это значит
Намакушка• 02 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Коронавірус
Напишіть заповід про всяк випадок
Розумні люди вже давно його написали.
Маю декілька думок
• 02 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Що ви вже ним хворіли
А почему он тогда lgM не назначил
Мандолина Бу• 02 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А почему он тогда lgM не назначил
Потому что опасно первичное заражение, а при таком уровне G Вы сто лет уже как переболели, как и 99.9% людей.
До 2 лет дети переболевают.
Деловитая• 02 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А почему он тогда lgM не назначил
Це вже не актуально у вашому випадку
Маю декілька думок
• 02 мая 2024
Ответ дляМандолина Бу
До 2 лет дети переболевают.
Спасибо, поняла
Ряженка• 02 мая 2024
Это значит, что вы им однажды переболели, когда-то, не сейчас. Просто организм имел уже с ним контакт.
Дама_с_караваем• 02 мая 2024
Значить,що хворіли. Але цей вірус живе в організмі і може приносити періодично неприємності. Якщо були антитіла 20 і стали 150 після якоїсь хвороби наприклад,то буде погане самопочуття і т.д. Якщо ви себе норм почуваєте,то все ок. Часто в парі з ВЕБ,що також приносить багато проблем організму.