Гуру троллинга• 02 мая 2024

Приготування на Великдень

Що ви запланували готувати на Великдень цього року? Крім пасок та крашанок, звичайно) Можливо, якусь нову страву? Цікаво почитати, можливо, й собі щось новеньке приготую. Настрій не ахті, але хочеться хоч трохи відволіктися від всього поганого, наскільки це можливо зараз.
Фиона Шрековна• 02 мая 2024
Ось мій цьогорічний експеримент)

Мамина квіточка• 02 мая 2024
Попередні 154325899643 тем для кого?)
Триндю-бриндю• 02 мая 2024
Я буду пекти паски та фарбувати яйця. Усіляке м´ясне, то на мамі і свекрусі. Вони стільки роблять, що потім неділю можна їсти. Тому з цим я не напрягаюся.
Мудрецыха мира• 02 мая 2024
Буду готувати суп. Рецепт потрібно?
автор Гуру троллинга • 02 мая 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Буду готувати суп. Рецепт потрібно?
Який суп готуватимете?)
Мудрецыха мира• 02 мая 2024
Ответ дляГуру троллинга
Який суп готуватимете?)
Гречано-грибний