03 мая в 00:17

От думаю, що краще? Почати…

Почати читати нову книгу, чи читати Порадницю?
Читала 3 дні книжку. Помітила, що сюди не ногою.
Тепер нова книга, чи балачки з такими, як чи?
1 1
ЖующаЯКонфету 03 мая в 00:17
И то и другое и можно без хлеба
ЯспАкойнаЯ 03 мая в 00:18
Я читаю й книгу, й Совєтчицю, одне іншому не заважає
ГЛЮкоза 03 мая в 00:18
Читайте книгу. Я вот на пять минут зашла глянуть что здесь...и книгу уже читать некогда, спать пора.
Все і одразу 03 мая в 00:19
Кращє, звісно, книгу. Але хто я така, щоб про це казати, бо сама лізу на порадницю час від часу. Засмоктує, що капець. А кілька місяців не заходила і не хотілося
Угги в горошек 03 мая в 00:25
Так це вибір моменту, що вам зараз більше треба. Якщо я вранці встаю повна сил і з жагою до нового, я беру книгу. Якщо ввечорі я стомлена, мій мозок не сприймає інформацію, я йду на порадницю, ще й засинаю швидко.
Фокус-Покус 03 мая в 00:26
Та краще давайте тут покалякаєм поки всі спати не пішли
автор Пищалка 03 мая в 00:27
Наливай!
А.р.і 03 мая в 00:34
З місцевим рівнем агресії, краще книгу.
Зовсім жінки з розуму сходять
Домовенок Кузя 03 мая в 00:42
Ответ дляГЛЮкоза
Читайте книгу. Я вот на пять минут зашла глянуть что здесь...и книгу уже читать некогда, спать пора.
Це ще добре, що спати пора. А то бува, заходиш сюди на 5 хвилин, а спати вже немає коли
ГЛЮкоза 03 мая в 08:22
Ответ дляДомовенок Кузя
Це ще добре, що спати пора. А то бува, заходиш сюди на 5 хвилин, а спати вже немає коли
Видимо у меня еще не тот уровень зависимости