Дівчата, доброго дня.
Після гастроскопії і підтвердження зараження Хелікобактером, мені призначили пити : Амоксіцилін, Кларитроміцин, Рабезол, Улькавіс, Мосид, Ентерол, Урсоност і Панкринорм. Схема лікування 14 днів. АБ рази на день.
Скажіть, хтось лікувався по такій схемі? Чи змогли вилікувати Хелік?
мегамоСГ• 03 мая 2024
Вы убьете и его и свою кислотность
Может пронесет
А может и нет и придется еще пару лет восстанавливаться
Может пронесет
Я супер-пупер• 03 мая 2024
Я вже схему не пам´ятаю, теж було 2 аб.
Допомогло.
Перші дні буде дуже погано, я думаю вас попередили.
Допомогло.
На границе• 03 мая 2024
Ого, скільки всього
Чоловік пару років назад лікувався - то два найменування ліків йому прописали, один з них був антибіотик.
Моторошні троянди• 03 мая 2024
7 препаратов сразу? Они что ебобо? Я тоже лечила но столько не было.
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ответ для София
Так, я знаю
Бажаю швидкого одужання! А, що вас турбувало? Чому вирішили перевірятись/лікуватись?
Ответ дляКинг-Конгша
Біль в області шлунку, нудота, кислий присмак у роті, розлад травлення.
Поставили діагноз хронічний гастрит і хронічний панкреатит.
Дякую за побажання)
Дозвольте питання. А Ви лікувалися від Хелікобактер?
Дякую за побажання)
Багряна осінь• 03 мая 2024
Так, це стандартна схема лікування.Завжди 2 антибіотика великим курсом, аж до місяця. Але він є у 90% населення світу, не розумію доцільності в його лікуванні врахвуючи шкідливість такої тривалої дози а.б
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ответ для София
Дякую за побажання)
Лікували доньку 17 років. Призначення майже ідентичне вашому, скарги теж. Але, остаточно вирішити проблему не вдалося. Точніше, після курсу лікування, майже нічого не змінилося((( Після того ми були ще в декількох фахівців на консультаціях, робили колоно, щоб виключити ЗЗК і от більшість з них вважають лікування ХП недоцільним.
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ще й донька дуже важко переносила лікування. Метронідазол довелося змінювати на інший антибіотик, так як на нього були серйозні порушення сну
Ответ дляКинг-Конгша
Здоров´я донечці💐
Ответ дляКинг-Конгша
Потому что инфицирование ХП, а тем более его агрессивность зависит только от состава микробиома кишечника.
Если он в норме, то местный иммунитет с легкостью будет контролировать немногочисленную колонию хелика.
Два аб, длинным курсов в этом точно не помощники.
Ответ дляsky-labs
А как восстановить микробиом?
Самая СоветЧиваЯ• 03 мая 2024
Мені теж колись прописали. Пив. В результаті нічого не змінилося:) Як писали вище, то зважте всі за і проти. Гарантії немає. І не факт, що через деякий час ваш стан знов повернеться назад. І так свмо можу підтвердити, що у всьомі світі хелікобактер ніхто не лікує.
Коплю на груди• 03 мая 2024
О, у меня тоже его выявили, показатели по крови выше нормы одни в 10 раз, другие почти в 20. Тоже прописали антибиотики пить 14 дней,но 2 раза в день и ещё кучу всего. Пока ничего не принимала, только вчера все это врач приписала
Ответ дляКоплю на груди
Мне тоже прописали АБ 2 раза в день пить. Почему и сомневаюсь. Не хочу сделать ещё хуже.
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую за відповідь
Коплю на груди• 03 мая 2024
Ответ для София
Как говорит моя врач, она доктор доказательной медицины, очень много посещает всяких обучений, тренингов разных направлениях, что сейчас такие международные протоколы. Назначают и на дольше.
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
От того что хелик игнорируют (+ любят прописать ИПП) частота развития рака желудка только растет...
Коплю на груди• 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
А результаты?
Выше писала, мне только назначили лечение, ещё не начинала его
Ответ дляsky-labs
Прием противомикробных препаратов (не аб), наладить работу органов пищеварения, длинным курсом пропить сахаромицеты, про- и пребиотики.
Все это вместе
Благодарю за ответ. На счёт сахаромицетов, про- и пребиотиков я поняла. А какие противомикробные препараты (название)? Чтобы я могла понять в каком направлении искать.