ПростоБелка• 03 мая 2024

Хто нещодавно народжував в Києві?

Який пологовий обрали?
Розумію, що важливий лікар, а не заклад, можливо маєте кого порекомендувати.
державні розглядаю 1.2.3.5.7.
Моя лікар порадила 5й і лікаря там, але почитала відгуки і щось по відгуках зовсім не викликає довіри.
Попитпла в подруг, хтось в лелеці, хтось в адонісі, коли ще той працював, хтось в 2му народжував у всіх позитивний досвід.
Як ви обирали?
Дякую за коментарі!
АсобеннАя• 03 мая 2024
Обирала лікаря, який поведе пологи з моїми уподобаннями
Чітко знала що хочу

автор ПростоБелка • 03 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
Чітко знала що хочу
Кого обрали? Все влаштувало?
АсобеннАя• 03 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Кого обрали? Все влаштувало?
3 рази так))
Але треба знати що ви хочете і попередньо обговорити
КаваЗМолоком• 03 мая 2024
5 пологовий. Чергова бригада. Умови супер.
котопёс• 03 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Кого обрали? Все влаштувало?
Авторе, все індивідуально, комусь потрібно, щоб лікар все зробив сам, хтось хоче брати активну участь у пологах, а є і такі, хто хоче народити сам, і щоб не заважали.
І ще десятки різних вимог. Тому лікаря потрібно обирати саме під свої вимоги, а не того, хто просто не впустив дитину подружки
автор ПростоБелка • 03 мая 2024
Ответ длякотопёс
Розумію.
От і як його обрати? Коли не стикався ще. В мережі мало таких відгуків, де пишуть цей лікар за такі методи, а цей за такі.
котопёс• 03 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Розумію.
Домовлятися про зустрічі, і обирати того,хто розділить ваші побажання. Моїм був лікар N8
lena_sheyko• 03 мая 2024
А это недавно народжував в 5му, то дайте обновлений прайс, будь-ласка
Неправдиша• 03 мая 2024
Выбрала того, кто согласился сделать кс без показаний.

Муууумие• 03 мая 2024
Двоє пологів у 3 пологовому. Перші природні з черговою бригадою без підписаної обмінки (була підписана з іншим пологовим, але вночі на початку війни швидка привезла в третій). Другі кесарів розтин, лікаря вибрала і домовилась заздалегідь.
Обидва рази чудові умови, професійні лікарі, хороше ставлення. Якщо колись буду планувати третю дитину, піду народжувати сюди ж.
автор ПростоБелка • 03 мая 2024
Ответ дляМуууумие
З ким домовлялися в 3му?
Муууумие• 03 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
З ким домовлялися в 3му?
Підписала договір на пологи з Манжулою. Довелось робити кесарів розтин, вона його провела чудово, взагалі дуже уважна, мені було не страшно з нею.
автор ПростоБелка • 03 мая 2024
Ответ дляМуууумие
Дякую. В 3му її радять і ще одну її колегу. Мабуть варто поїхати познайомитися
Пописанная парта• 03 мая 2024
Автор, подивіться 2 роддом, дуже хвалять, у мене там зараз три знайомі народили і дуже задоволені. З дежурною бригадою, без договорів
babyjohn• 03 мая 2024
Ответ дляlena_sheyko
Ой не то. Зараз правильно скину
babyjohn• 03 мая 2024
Ответ дляlena_sheyko
lena_sheyko• 04 мая 2024
Ответ дляbabyjohn
фото
Дякую