Інститут Масової Інформації (ІМІ) та UNESCO попросили українських журналістів, репортерів, фотографів задокументувати наслідки шкоди, якої російська агресія завдала церквам, театрам, бібліотекам і самим культурним діячам. У підсумку в українських та іноземних медіа вийшло багато щемких фотопроєктів.
Фотовиставка «За об’єктивом: культура у вирі війни» працюватиме в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Адреса: вулиця Терещенківська, 15, Київ
Час роботи: з 10:30 до 17:00, четвер з 12:00 до 19:30
(понеділок, вівторок – вихідні).
Вхід вільний.
(понеділок, вівторок – вихідні).
Вхід вільний.