вентиляторная• Изменено 04 мая 2024

В якому супермаркеті смачні пасочки?

Добрий день.
Можливо хтось уже ’зняв’ пробу звичайних пасочок з маркетів і може поділитися враженням де сподобалася, а де ні.
Я вчора на пробу взяла в Новусі, досить смачна: солодка, не забита, не черства.
Ми ди прості, тому не чекаємо чогось незвичайного авд пасочки.
Дякую за відповідь.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 мая 2024
Ответ дляМаю натхнення
В варусі паски дуже смачні, ті що типу сирні, але не помітила, і без родзинок, якщо хто не любить
Так, з родзинками чи цукатами взагалі бомба була б. Але і так дуже смачні, хоча недешеві, здається грн 50 за манюську

Маю натхнення• 04 мая 2024
Ответ длявентиляторная
Це виробник такий? Не чула про такі.
Яка ціна?
Львів робить, дуже смачні, в епіцентрі є, 130грн
Цибулька зла• 04 мая 2024
Ответ длявентиляторная
А чим не сподобалвся?
Я не Чекаю від памки чогось незвичайного..
У всех разный вкус, поэтому не угадать. Вам важна цена/вес, то идёте и покупаете что-то по своему усмотрению и пробуете. В АТБ есть паски разных производителей, цен и размеров. Начиная от 25 гривен за маленькую(как стакан размером) и выше. Я брала три разных, мне все понравились, не сухие, не переслаженые. Но одна более всех понравилась. Сегодня ещё именно её и купила.
Злюсь до кипіння• 04 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В новусі теж брали їх виробництва,непогана в цілому,але трошки суховата
Тут писали рошенівські смачні
В рошеновских вместо изюма всередине кусочки шоколада и эта замена портит всю паску, мне не понравилась
_Helenn_• 04 мая 2024
В Сільпо подобаються,не сухі,солодкі.
«Крафтяр» 500г зараз до 90грн .
ПоЗиТиВнАя• 04 мая 2024
Ответ длявентиляторная
Саме такі і цікавлять.
Пекти не вмію, а сім´я велика, тому шукаю альтернативу не дорожче 100 грн за 500 грам.
В Сильпо 500 грам за 100 грн. Мы брали вкусные!
Без QR коду• 04 мая 2024
в мишленовской сети ресторанов Кулиничи